Luis Suarez

fot. Tino Gil - watfordobserver

Jak podaje “Futbolred“, turecki Galatasaray jest gotów złożyć lukratywną ofertę, aby ściągnąć do siebie Luisa Suareza.

Luis Suarez latem wróci z wypożyczenia do swojego macierzystego klubu. Watford nie ma miejsca w swojej kadrze na kolejnego napastnika, dlatego 22-latek musi szukać nowego pracodawcy. Najpoważniejszym kandydatem wydaje się wielokrotny mistrz Turcji – Galatasaray.

“Lwy” niebawem opuści Florin Andone, który w Stambule przebywał na zasadzie wypożyczenia. W miejsce Rumuna miałby wpasować się 22-letni Kolumbijczyk, który zostałby zmiennikiem bardziej doświadczonego rodaka – Falcao. Galatasaray zaproponowało Anglikom włączenie w transakcję Mbaye Diagne, czyli byłego króla strzelców Super Lig, choć pozostawiło otwarte drzwi na ewentualne wypożyczenie z możliwością wykupu. Watford natomiast za Suareza wolałby Martina Linnesa wraz z ofertą pieniężną. Do ostatecznego porozumienia dojdzie po zakończeniu obecnego sezonu.

22-latek w obecnej kampanii reprezentował barwy drugoligowego Realu Saragossa. Łącznie w 30 meczach zdobył 17 bramek i zanotował trzy asysty. Real zajmuje drugie miejsce w LaLiga SmartBank i jest bliski awansu do La Liga. Niemniej jednak mało prawdopodobne wydaje się pozostanie Kolumbijczyka w szeregach  “Blanquillos”. – Chcemy go zatrzymać. Chcemy, żeby był z nami. Nasze negocjacje z Watfordem trwają jednak fakt, że są zainteresowani, grający w Lidze Mistrzów utrudnia nam pracę – mówił Lalo Arentegui, dyrektor sportowy Realu Saragossa.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *