Jan Błachowicz. Gdzie oglądać walkę? Transmisja na żywo i online w internecie za darmo

W ostatnich latach Jan Błachowicz zyskał wielką popularność, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Walki z udziałem Polaka są bardzo chętnie oglądane w naszym kraju, jak również poza jego granicami. Sprawdziliśmy gdzie oglądać transmisje z walk Błachowicza na żywo i online. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć szczegóły i informacje dotyczące oglądania Błachowicza w UFC.

Jan Błachowicz: Gdzie oglądać walkę?

Każdą walkę Jana Błachowicza w UFC można oglądać w telewizji i internecie. Za transmisje telewizyjne odpowiada stacja Polsat Sport, która pokazuje wszystkie gale największej federacji MMA. Transmisje online UFC z udziałem Błachowicza można natomiast oglądać za darmo na stronie bukmachera Fortuna, a także na płatnych platformach Polsat Box Go i UFC Fight Pass.

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

Jan Błachowicz UFC transmisja: Gdzie oglądać?

Prawa do pokazywania gal UFC na żywo w internecie i telewizji na terenie Polski, posiadają obecnie następujące telewizje i serwisy streamingowe:

  • STS TV (transmisje za darmo),
  • Fortuna TV (transmisje za darmo),
  • Polsat Box Go (po wykupieniu pakietu za 40 PLN),
  • UFC Fight Pass (po wykupieniu pakietu za 9,99 EUR).

Jan Błachowicz: Transmisja na żywo w Internecie

Serwis Polsat Box Go umożliwia oglądanie kanałów telewizyjnych takich jak m.in. Polsat Sport. Aby odblokować dostęp do transmisji, należy wykupić pakiet sportowy, którego miesięczny koszt wynosi 40 złotych. Użytkownik posiadający dostęp do pakietu może oglądać wszystkie transmisje UFC, a także inne wydarzenia sportowe przez 30 dni.

Na oficjalnej platformie UFC Fight Pass dostępny jest miesięczny abonament, którego koszt wynosi 9,99 EUR. Każdy użytkownik, który wykupi dostęp, uzyska możliwość oglądania transmisji z gal, a także innych materiałów udostępnianych przez UFC.

Jan Błachowicz: Transmisja online za darmo

Fortuna TV to platforma internetowa należąca do legalnego bukmachera. Można na niej oglądać transmisje na żywo UFC z udziałem Jana Błachowicza, a także pozostałe gale tej federacji. Aby obejrzeć stream, na początek należy zarejestrować konto użytkownika klikając w poniższy link lub banner.

Transmisję online z walk Jana Błachowicza można oglądać za darmo na następujących urządzeniach:

  • komputery (w przeglądarkach Chrome, Firefox, Edge itp.),
  • urządzenia mobilne (w aplikacjach Android i iOS).

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

 

W jakiej federacji walczy Jan Błachowicz?

Jan Błachowicz występuje obecnie w największej federacji MMA na świecie – UFC.

Gdzie oglądać walkę Jana Błachowicza?

Jan Błachowicz występuje obecnie w federacji UFC, której gale można oglądać w Polsce na kanałach Polsatu Sport, a także w internetowych serwisach Polsat Box Go, UFC Fight Pass i Fortuna TV.

Gdzie dostępne są transmisje UFC z udziałem Błachowicza?

Gale UFC z udziałem Błachowicza można oglądać w telewizji i internecie. Darmowe transmisje oferuje bukmacher Fortuna, który udostępnia transmisje za darmo na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.