Liga Konferencji Europy mecze na żywo i za darmo w internecie. Gdzie oglądać transmisje w TV i online?

Mecze Ligi Konferencji Europy to nowość wśród piłkarskich rozgrywek. Popularność tych rozgrywek w Polsce będzie oczywiście uzależniona od tego czy Polskie kluby awansują do fazy grupowej. W przypadku awansu którejś z drużyn, z pewnością polscy kibice w każdy czwartek będą zasiadać przed ekrany aby oglądać mecze Ligi Konferencji Europy na żywo i online w Internecie.

Prawa do pokazywania spotkań Ligi Konferencji Europy na terenie Polski w latach od 2021/22 do 2023/24 posiada telewizja Viaplay. Jest to nowa platforma internetowa działająca w Polsce.

Liga Konferencji Europy: Meczyki i mecze na żywo

Liga Konferencji Europy wystartuje w 2021 roku. Rozgrywki te są odpowiedzią UEFA na zapotrzebowania mniejszych klubów, które coraz rzadziej występowały w europejskich pucharach. Dzięki tym rozgrywkom, liczba zespołów występujących w europejskich pucharach wzrośnie o szesnaście. Meczyki i mecze na żywo Ligi Konferencji Europy najprawdopodobniej będą cieszyć się sporym zainteresowaniem w Polsce, ponieważ szanse na występ Polskiej drużyny w tych rozgrywkach są spore.

» Oglądaj mecz Fiorentina - Lech na żywo online

Liga Konferencji Europy: Gdzie oglądać?

Ligę Konferencji Europy można oglądać w telewizji Viaplay, która dostępna jest wyłącznie w Internecie. Z platformy Viaplay mogą korzystać użytkownicy komputerów (PC, Mac), smartfonów (iPhone, Android), tabletów (iPad, Android), Apple TV, Chromecast, Smart TV (Samsung, LG), Android TV (Sony, Philips, TCL, Nvidia Shield) oraz na konsolach gier (Xbox One, PlayStation 4).

» Oglądaj na żywo Ligę Konferencji w Viaplay

Liga Konferencji Europy: Transmisja TV

Platforma internetowa Viaplay nie jest dostępna w tradycyjnej telewizji. Oznacza to, że mecze Ligi Konferencji Europy nie będą dostępne w telewizjach kablowych czy satelitarnych.

Spotkania Ligi Konferencji Europy można oglądać w specjalnych aplikacjach na telewizorach posiadających dostęp do Internetu. Aplikacje dostępne są na: Apple TV, Chromecast, Android TV (Sony, Philips, TCL, Nvidia Shield), Samsung Smart TV, LG Smart TV.

Ligę Konferencji Europy można więc oglądać w telewizji wyłącznie na urządzeniach, które posiadają dostęp do internetu i występują na liście aplikacji Viaplay.

Liga Konferencji Europy: Transmisja na żywo w Internecie

Transmisje na żywo w Internecie ze wszystkich meczów Ligi Konferencji Europy pokaże platforma internetowa Viaplay. Telewizja online, która pojawiła się w Polsce w sierpniu 2021 roku, wykupiła prawa telewizyjne do tych rozgrywek na trzy najbliższe sezony.

Platforma internetowa Viaplay dostępna jest nie tylko na komputerach, ale też na wielu innych urządzeniach. Poniżej pełna lista urządzeń, na których można oglądać transmisje oferowane przez Viaplay:

  • komputery PC i Mac
  • telewizory Smart TV (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • smartfony i tablety (Android i iOS)
  • konsole do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One)
  • urządzenia do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

» Oglądaj na żywo Ligę Konferencji w Viaplay

Liga Konferencji Europy: Transmisja online za darmo

Niestety transmisje z meczów Ligi Konferencji Europy nie są dostępne za darmo. Wyłączne prawa do pokazywania tych rozgrywek posiada telewizja internetowa Viaplay. Miesięczny dostęp do usługi kosztuje 34 zł.

Wiele meczów piłki nożnej w tym między innymi spotkania La Liga, Serie A, Bundesligi czy Ligue 1 można oglądać u bukmacherów. Wystarczy zarejestrować konto – transmisje można uruchomić na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej wybranego bukmachera.

Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV

Oglądaj mecze za darmo w Superbet TV

Oglądaj mecze za darmo w Betclic TV

 

Liga Konferencji Europy prawa do transmisji. Kto pokazuje transmisje w Polsce?

Prawa do pokazywania transmisji z meczów Ligi Konferencji Europy w sezonach od 2021/2022 do 2023/2024 posiada telewizja internetowa Viaplay. Transmisje online z meczów Ligi Konferencji Europy pokazywane będą wyłącznie w internecie.

Gdzie obejrzeć Ligę Konferencji Europy na żywo w TV?

Niestety, mecze Ligi Konferencji Europy nie będą pokazywane w żadnej tradycyjnej telewizji. Wyłączne prawa do pokazywania spotkań LKE posiada platforma internetowa Viaplay.

Gdzie oglądać mecze Ligi Konferencji Europy online w internecie?

Mecze Ligi Konferencji Europy na żywo w Internecie można oglądać w serwisie Viaplay. Transmisje ze spotkań można włączyć poprzez stronę internetową, aplikacje mobilne i aplikacje na telewizory.

Gdzie można oglądać mecze Ligi Konferencji Europy za darmo?

Mecze Ligi Konferencji Europy nie będą dostępne za darmo na żadnym kanale telewizyjnym. Jedyną możliwością aby obejrzeć darmowe transmisje Ligi Konferencji Europy jest skorzystanie z 30-dniowego bezpłatnego dostępu do platformy Viaplay, która posiada prawa do udostępniania transmisji ze spotkań LKE.