NA GORĄCO

O nas w mediach…

O nas w mediach…

PiłkarskiŚwiat.com zaczął działalność w 2013 roku i powoli z każdym miesiącem rozwijał się coraz bardziej. Redaktorzy portalu dzięki akredytacjom mogą pojawiać się już niemal na każdym meczu czy to polskich klubów, czy to reprezentacji, ale także i o nas zaczęto wspominać w mediach.

W 2016 roku w styczniowym numerze pojawiły się tekst Kamila Gieroba odnośnie konkursu organizowanego przez FourFourTwo i Grzegorza Krychowiaka „Mecz Roku 2015”. My postanowiliśmy napisać o spotkaniu Szkocja – Polska z eliminacji EURO 2016. To była nasza pierwsza tego typu działalność w szeroko pojętych mediach sportowych.

fourfourtwo

PATRONAT MEDIALNY

To był początek większej aktywności „Piłkarskiego Świata” w pozostałych mediach. Pierwsza prawdziwa kampania promocyjna rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku. Portal objął w tym czasie patronat medialny nad nową książką „Carlo Ancelotti – Dyskretne Przywództwo”. „PŚ” był jednym z patronów obok takich marek jak „Przegląd Sportowy”, czy „Goal.pl”.

AIM Media

Kolejnym projektem, przy którym pomagał „Piłkarski Świat” był ukazany na początku października 2016 roku Skarb Kibica A-League.

skarb

W maju 2017 roku premierę miała miejsce książka „Robert Lewandowski. Z boiska na stadiony”.

 

Nie zabrakło nas także w zagranicznych mediach, odnośnie wieści transferowych 🙂

 

 

Przejdź do paska narzędzi