La Liga Hiszpańska mecze na żywo i za darmo w internecie. Gdzie oglądać transmisje Primera Division w TV i online?

Rozgrywki w hiszpańskiej La Ligi to jedne z najchętniej oglądanych meczów na żywo w telewizji i Internecie. Transmisje ze spotkań Ligi Hiszpańskiej można oglądać dzięki kanałom telewizyjnym, stronom internetowym oraz aplikacjom na urządzenia mobilne i telewizory Smart TV. W poniższym artykule przedstawimy szczegóły i informacje o tym gdzie oglądać mecze La Liga na żywo i za darmo w Internecie, a także jakie legalne platformy streamingowe oferują transmisje La Liga online.

La Liga Hiszpańska: Meczyki i mecze na żywo

Najpopularniejsze mecze La Liga na żywo to te z udziałem takich zespołów jak między innymi FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt, Sevilla FC, Valencia CF, Athletic Bilbao, Villarreal. Oczywiście, transmisje ze spotkań innych hiszpańskich drużyn występujących w rozgrywkach La Liga również cieszą się sporą popularnością. Jednak to właśnie wyżej wymienione drużyny przyciągają największą liczbę fanów przed ekrany telewizorów, komputerów i urządzeń mobilnych.

La Liga Hiszpańska: Gdzie oglądać?

Transmisje TV: Canal+ i Eleven Sports

Transmisje u bukmacherów: Fortuna TV, Superbet TV, STS TV, Betclic TV

Transmisje online: Canal+Online, WP Pilot, Player.plGonet TV

Hiszpańską La Ligę można oglądać zarówno w telewizji jak i w Internecie. Mecze La Liga w TV dostępne są na kanałach telewizyjnych Eleven Sports i Canal+. Transmisje La Liga na żywo w Internecie można obejrzeć w serwisach Player.pl i Canal+online. Wszystkie mecze La Liga online udostępniane są również za darmo na stronach internetowych bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic – wystarczy zarejestrować konto, aby móc oglądać spotkania Ligi Hiszpańskiej.

La Liga Hiszpańska: Transmisja TV

Stacje Canal+ i Eleven wykupiły po 50% praw do pokazywania spotkań Ligi Hiszpańskiej. W każdej kolejce obie grupy telewizyjne, udostępniają transmisje z pięciu wybranych przez siebie meczów. Spotkania FC Barcelony i Realu Madryt (El Clasico) zawsze pokazywane są zarówno przez Eleven Sports jak i Canal+. Pierwszeństwo wyboru meczu z każdej kolejki, również rozłożone jest po 50% – “mecz kolejki” trafia więc raz do Eleven a raz do Canal+. 

La Liga Hiszpańska: Transmisja na żywo w Internecie

Legalne serwisy Player.pl, Canal+Online oraz Pilot WP oferują dostęp do kanałów sportowych w Internecie. Dla fanów La Liga, przygotowane zostały pakiety z kanałami Canal+ i Eleven.

Transmisje Ligi Hiszpańskiej można oglądać po wykupieniu następujących pakietów:

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

  • Pakiet Canal+ – 64 zł / 30 dni
  • Pakiet Canal+ i Eleven – 74 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisje w Player.pl

  • Pakiet Eleven – 13,99 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisje w WP Pilot

  • Pakiet KLASIK z Eleven – 1 zł / 14 dni – następnie możliwość przedłużenia subskrypcji za 29 zł na 30 dni

» Oglądaj transmisje online w Gonet TV

La Liga Hiszpańska: Transmisja online za darmo

Transmisje online za darmo z meczów Hiszpańskiej La Ligi można oglądać w Internecie na platformach Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV. Serwisy te udostępniane są przez legalne firmy bukmacherskie działające w Polsce.

Aby móc oglądać transmisje z meczów La Liga na żywo i za darmo w Internecie, należy zarejestrować konto na jednej z podanych poniżej stron bukmacherskich i posiadać środki pieniężne na koncie gracza. Każdy użytkownik bukmachera Fortuna, Superbet oraz Betclic, ma możliwość oglądania spotkań La Liga online na ekranie komputera i urządzeń mobilnych.

» Oglądaj Ligę Hiszpańską w Fortuna TV

» Oglądaj Ligę Hiszpańską w Betclic TV

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2022

La Liga Hiszpańska prawa do transmisji. Kto pokazuje transmisje w Polsce?

Prawa do pokazywania transmisji z meczów La Liga w Polsce posiadają telewizje Canal+ i Eleven Sports. Aktualna umowa na wyłączne prawa do transmisji Ligi Hiszpańskiej obowiązuje w sezonach od 2021/22 do 2025/26.

Gdzie oglądać mecze hiszpańskiej La Liga na żywo w TV?

Mecze Ligi Hiszpańskiej można oglądać w TV na kanałach grupy telewizyjnej Canal+ (Canal+Premium, Canal+Sport, Canal+Sport 2, nSport+) oraz Eleven (Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4).

Gdzie oglądać mecze hiszpańskiej La Liga online w Internecie?

Mecze Hiszpańskiej La Liga na żywo i online w Internecie można oglądać w serwisach Player.pl i Canal+online. Serwisy te posiadają w swoich ofertach pakiety z kanałami sportowymi Eleven i Canal+.

Gdzie oglądać mecze hiszpańskiej La Liga za darmo?

Spotkania La Liga na żywo i za darmo można oglądać na stronach internetowych i w aplikacjach mobilnych bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic. Do oglądania meczów Ligi Hiszpańskiej za darmo służą serwisy streamingowe Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV.