STS bonus na start bez depozytu, zakład bez ryzyka, bonus powitalny i freebet

Polacy coraz częściej szukają wielu sposobów na dodatkowy zarobek. Jednym z nich wydaje się być bukmacherka, która zyskuje na popularności w ostatnich latach. Ten zabieg skutkuje wyścigiem bukmacherów o nowych klientów i żeby ich zyskać przygotowują oni ofertę bonusów. STS oferuję dla Was specjalny bonus powitalny, z którym otrzymacie 30zł bez depozytu na start, zakład do 200 zł bez ryzyka, bonus od depozytu do 1200 zł oraz po 20zł na wirtualne sporty oraz BetGames.

Bonusy zostaną przypisane do naszego konta jeśli wpiszemy nasz kod w trakcie rejestracji. Środki bonusowe, a także bonusy zostaną od razu aktywowane i są gotowe do użycia bez weryfikacji konta. Warto zaznaczyć, że STS często oferuje różne dodatkowe akcje ze względu na okres kalendarzowy lub zbliżające się eventy, dobrym przykładem jest już nieaktywne AKO 1000 zł Ekstraklasa. Ów bonus pozwalał nam na obstawienie spotkań pierwszej kolejki Ekstraklasy i w razie niepowodzenia dostawaliśmy zwrot środków wykorzystanych.

» Odbierz bonus 1450 PLN od bukmachera STS

STS bonus na start

Zakłady Bukmacherskie STS oferują nam dość sporo bonusów dla nowych graczy. W ich promocji dla nowych użytkowników znajdziemy standardowe bonusy takie, które uświadczymy u konkurencji, ale na ich tle wyróżniają się kilkoma takimi, których na próżno szukać u innych. Na pewno oferta STS jest wyjątkowa na rynku i może przez to przyciągnąć wiele nowych użytkowników, a ci na pewno będą zadowoleni z prezentów od STS.

Bonus bez depozytu

STS bonus bez depozytu oferuje nam 30zł bonusu powitalnego dla nowych graczy. Dzięki tym środkom możemy zawrzeć dowolną ilość zakładów, o ile łączna zainwestowana suma nie przekroczy 30zł. Oczywiście bonusowy depozyt możemy wypłacić stosując się do wymagań obrotu bonusem. Wystarczy trzykrotnie postawić zakład o minimalnym kursie 1.91.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka oferowany przez bukmachera STS to kolejna promocja, która pozwala nam na zawarcie darmowego zakładu. Dzięki tej promocji możemy zawrzeć zakład do 200zł bez obawy o stratę naszych środków. W razie przegranej STS zwróci nam całość zainwestowanej sumy, o ile ta nie przekroczy 200zł (jeśli przekroczy to zwrócą nam oni do 200zł). Ważnym aspektem przy tym bonusie jest fakt, że STS nie narzuca nam ilości zdarzeń na kuponie, ani stawki jaką zainwestujemy, ani minimalnego całkowitego kursy zakładu. W tym przypadku mamy pełną dowolność.

Bonus od depozytu

STS bonus od depozytu jest następną promocją przygotowaną dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie STS proponują nowym użytkownikom do 1200zł środków bonusowych. Żeby otrzymać bonusowy depozyt wystarczy wykonać pierwszy depozyt, dzięki któremu dostaniemy podwojenie naszych środków.  Jeśli wpłata przekracza 1200zł otrzymamy tylko, albo aż 1200zł, które jest maksymalną kwotą tego bonusu. Aby wypłacić bonusowe środki wystarczy, że trzykrotnie postawimy zakład zawierający w sobie dowolną ilość zdarzeń, a kurs minimalny kuponu ma wynosić 1.91.

» Odbierz bonus 1450 PLN od bukmachera STS

STS bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie STS przygotowały bonus bez depozytu, który jest promocją kierowaną do nowych użytkowników. Na start otrzymujemy 30zł w postaci depozytu bonusowego. Zdarza się jednak, że STS pozwala wziąć udział graczom w konkursach/turniejach, w których można zdobyć darmowe środki.

STS freebet, czyli darmowy bonus

Zakłady bukmacherskie STS freebet to promocja, która przygotowana jest głównie dla nowych graczy. Promocja ta pozwala nam na zyskanie dodatkowych 30zł do wykorzystania na zawarcie zakładu. Aby wypłacić owe środki musimy stosować się do zasad promocji (są wymienione w podpunkcie Bonus bez depozytu).

STS zakład bez ryzyka (cashback)

Zakład bez ryzyka oferowany przez STS to następny bonus kierowany do nowych graczy. Zakłady bukmacherskie STS pozwala nam zawrzeć dowolny zakład. W razie niepowodzenia bukmacher zwróci nam całość zainwestowanej kwoty, o ile ta nie przekroczy 200zł. Oprócz realnych zdarzeń, STS zwróci nam do 20zł za pierwszy przegrany kupon BetGames. Bukmacher również pozwala nam odzyskać część przegranych środków n a “Wirtualnych Sportach”. Co tydzień STS zwraca nam część łącznej zainwestowanej kwoty w symulacje.

STS bonus od depozytu (wpłaty)

Bonus od depozytu w STS to promocja kierowana przede wszystkim do nowych graczy. Ów bonus pozwala zainkasować niezłą sumkę przy okazji drugiej wpłaty. Nasz drugi depozyt zostaje powiększony o maksymalnie 1200zł. Czasami zdarza się, że STS pozwala nam otrzymać bonus od depozytu, a to wszystko w trakcie trwania różnych eventów. Czasami zdarza się, że możemy zyskać 20zł np. na Wirtualne Sporty lub na BetGames. Oczywiście owe środki możemy wypłacić, ale najpierw należy je obrócić stosując się do warunków obrotu.

» Odbierz bonus 1450 PLN od bukmachera STS

Promocje bukmacherskie STS dla zarejestrowanych graczy

Bukmacher STS to jeden z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich w Polsce. Nic w tym dziwnego, że wciąż próbują przyciągnąć do siebie coraz więcej nowych użytkowników, a także utrzymać przy sobie tych, którzy już z nimi są. Dla takich graczy STS przygotował kilka promocji, które naprawdę wydają się być zachęcające. Spośród takich promocji możemy wyróżnić takie bonusy jak:

  • Bezpieczne Europejskie Puchary

Firma bukmacherska STS przygotowała dla zarejestrowanych graczy promocję, która pozwala nam zagrać bez obawy o stratę naszych pieniędzy, o ile zainwestowana kwota nie przekroczy 50zł. Żeby skorzystać z tej promocji wystarczy typować mecze Ligi Konferencji UEFA, Ligi Europy UEFA oraz Ligi Mistrzów UEFA oraz obstawić kupon za 19zł, 29zł lub 99zł (za 19zł dostaniemy zwrot 10zł, za 29zł dostaniemy zwrot 15zł i za 99zł dostaniemy 50zł). Akcja jest objęta terminem ważności, ale zapewne pojawi się jak europejskie puchary zaczną swoją fazę grupową.

  • Zaproś Kumpli

STS daje nam do 340 zł za zaproszenie znajomego do skorzystania z ich usług. Żeby promocja była ważna trzeba spełnić warunki, które nie są wymagające. Wystarczy wpłacić depozyt 25zł i postawić kupon po kursie minimalnym 1.85 za 25zł i zaprosić kumpla do gry. Obaj dostaniecie po 50zł bonusu jeśli on wpłaci minimum 50zł i zagra kupon z minimalnie jednym zdarzeniem po kursie 1.85.

Warto śledzić aktualne promocje STS, ponieważ często są one aktualizowane i są dodawane nowe. Wyżej wymienione bonusy to przykłady akcji limitowanych.

STS BetGames

STS oprócz wszelakich promocji oferuje nam również dostęp do wirtualnego kasyna jakim jest BetGames. W wirtualnym kasynie od STS mamy do dyspozycji cztery gry, które niejedną osobę zachęcą do zainwestowania pieniędzy. Każda z gier jest inna, choć wszystkie opierają się na kartach. Oczywiście mamy do dyspozycji prawdziwego krupiera. Z gier dostępnych w BetGames możemy wyróżnić:

  • Poker – polega na typowaniu pozycji na stole, która naszym zdaniem utworzy najwyższy układ pokera,
  • Poker 6+ – zasady są podobne do Pokera, a zasadniczą różnicą jest talia, która złożona jest z kart od sześć do asów,
  • Wojna – polega na wybraniu pola, na którym naszym zdaniem będzie “mocniejsza” karta,
  • Bakarat – polega na zebraniu kart zbliżonych wartością do 9. Na start dostajemy dwie karty od bankiera, niekiedy się zdarza, że dostajemy trzy.

» Odbierz bonus 1450 PLN od bukmachera STS

Jaki bonus na start oferuje bukmacher STS?

W skład bonusów powitalnych oferowanych przez bukmachera STS wchodzą: bonus bez depozytu 25 złotych, zakład bez ryzyka 200 złotych, bonus od depozytu do 1200 złotych, a także dodatkowe promocje na BetGames, aplikację mobilną i zakłady na żywo.

Czy bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu?

Tak, bukmacher STS ma w swojej ofercie bonus bez depozytu o wartości 25 złotych. Mogą z niego skorzystać nowi użytkownicy, którzy zarejestrują konto przez podany link.

Jak skorzystać z bonusu powitalnego w STS?

Aby skorzystać z bonusów powitalnych w STS należy utworzyć konto klienta, wypełniając formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej bukmachera.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.