STS bonus na start bez depozytu, zakład bez ryzyka, bonus powitalny i freebet

Polacy coraz częściej szukają wielu sposobów na dodatkowy zarobek. Jednym z nich wydaje się być bukmacherka, która zyskuje na popularności w ostatnich latach. Ten zabieg skutkuje wyścigiem bukmacherów o nowych klientów i żeby ich zyskać przygotowują oni ofertę bonusów. STS oferuję dla Was specjalny bonus powitalny, z którym otrzymacie zakład do 100 zł bez ryzyka, bonus od depozytów do 1500 zł oraz 60 złotych extra przy trzech depozytach.

Bonusy zostaną przypisane do naszego konta jeśli wpiszemy nasz kod w trakcie rejestracji. Środki bonusowe, a także bonusy zostaną od razu aktywowane i są gotowe do użycia bez weryfikacji konta. Warto zaznaczyć, że STS często oferuje różne dodatkowe akcje ze względu na okres kalendarzowy lub zbliżające się eventy, dobrym przykładem jest już nieaktywne AKO 1000 zł Ekstraklasa. Ów bonus pozwalał nam na obstawienie spotkań pierwszej kolejki Ekstraklasy i w razie niepowodzenia dostawaliśmy zwrot środków wykorzystanych.

» Odbierz bonus 1660 PLN od bukmachera STS

STS bonus na start

Zakłady Bukmacherskie STS oferują nam dość sporo bonusów dla nowych graczy. W ich promocji dla nowych użytkowników znajdziemy standardowe bonusy takie, które uświadczymy u konkurencji, ale na ich tle wyróżniają się kilkoma takimi, których na próżno szukać u innych. Na pewno oferta STS jest wyjątkowa na rynku i może przez to przyciągnąć wiele nowych użytkowników, a ci na pewno będą zadowoleni z prezentów od STS.

Bonus bez depozytu

Niestety, w aktualnej ofercie STS nie jest dostępny bonu bez depozytu.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka oferowany przez bukmachera STS to kolejna promocja, która pozwala nam na zawarcie darmowego zakładu. Dzięki tej promocji możemy zawrzeć zakład do 100 zł bez obawy o stratę naszych środków. W razie przegranej STS zwróci nam całość zainwestowanej sumy, o ile ta nie przekroczy 100 zł (jeśli przekroczy to zwrócą nam oni do 100 zł). Ważnym aspektem przy tym bonusie jest fakt, że STS nie narzuca nam ilości zdarzeń na kuponie, ani stawki jaką zainwestujemy, ani minimalnego całkowitego kursy zakładu. W tym przypadku mamy pełną dowolność.

Bonus od depozytu

STS bonus od depozytu jest następną promocją przygotowaną dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie STS proponują nowym użytkownikom do 1500zł środków bonusowych w trzech częściach (300 + 500 + 700 zł).

» Odbierz bonus 1660 PLN od bukmachera STS

STS zakład bez ryzyka (cashback)

Zakład bez ryzyka oferowany przez STS to następny bonus kierowany do nowych graczy. Zakłady bukmacherskie STS pozwala nam zawrzeć dowolny zakład. W razie niepowodzenia bukmacher zwróci nam całość zainwestowanej kwoty, o ile ta nie przekroczy 100 zł.

STS bonus od depozytu (wpłaty)

Bonus od depozytu w STS to promocja kierowana przede wszystkim do nowych graczy. Ów bonus pozwala zainkasować niezłą sumkę przy okazji kolejnych wpłat (w sumie 1560 złotych).

» Odbierz bonus 1660 PLN od bukmachera STS

Promocje bukmacherskie STS dla zarejestrowanych graczy

Bukmacher STS to jeden z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich w Polsce. Nic w tym dziwnego, że wciąż próbują przyciągnąć do siebie coraz więcej nowych użytkowników, a także utrzymać przy sobie tych, którzy już z nimi są. Dla takich graczy STS przygotował kilka promocji, które naprawdę wydają się być zachęcające.

STS BetGames

STS oprócz wszelakich promocji oferuje nam również dostęp do wirtualnego kasyna jakim jest BetGames. W wirtualnym kasynie od STS mamy do dyspozycji cztery gry, które niejedną osobę zachęcą do zainwestowania pieniędzy. Każda z gier jest inna, choć wszystkie opierają się na kartach. Oczywiście mamy do dyspozycji prawdziwego krupiera. Z gier dostępnych w BetGames możemy wyróżnić:

  • Poker – polega na typowaniu pozycji na stole, która naszym zdaniem utworzy najwyższy układ pokera,
  • Poker 6+ – zasady są podobne do Pokera, a zasadniczą różnicą jest talia, która złożona jest z kart od sześć do asów,
  • Wojna – polega na wybraniu pola, na którym naszym zdaniem będzie “mocniejsza” karta,
  • Bakarat – polega na zebraniu kart zbliżonych wartością do 9. Na start dostajemy dwie karty od bankiera, niekiedy się zdarza, że dostajemy trzy.

» Odbierz bonus 1660 PLN od bukmachera STS

Jaki bonus na start oferuje bukmacher STS?

W skład bonusów powitalnych oferowanych przez bukmachera STS wchodzą: zakład bez ryzyka 100 złotych, bonusy od depozytów do 1560 złotych, a także dodatkowe promocje, aplikację mobilną i zakłady na żywo.

Czy bukmacher STS oferuje zakład bez ryzyka?

Tak, bukmacher STS ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Jak skorzystać z bonusu powitalnego w STS?

Aby skorzystać z bonusów powitalnych w STS należy utworzyć konto klienta, wypełniając formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej bukmachera.