Strims World Top – TV transmisje i mecze online

Każdego dnia mnóstwo osób poszukuje w internecie informacji o tym gdzie można oglądać transmisje online i mecze na żywo. Z pomocą przychodzi wiele stron internetowych i serwisów streamingowych takich jak strims top tv, strims world, world strims oraz strims top. Poniżej przedstawiamy informacje o tym jakie są legalne platformy oferujące transmisje w internecie. Mecze online można oglądać w wielu serwisach, a także na stronach internetowych bukmacherów. Szczegóły w poniższym artykule.

Strims world top transmisje

Na polskim rynku telewizyjnym od wielu lat działają tacy giganci jak Eurosport, Canal+ czy Polsat. W ostatnich latach pojawiają się jednak też nowi operatorzy telewizyjni na czele z Eleven Sports i Viaplay. Wraz z popularyzacją internetu, zwiększa się też liczba platform internetowych, na których można oglądać mecze na żywo i transmisje sportowe online.

Sprawdź też: Strumyk TV KSW 83 Colosseum 2

Poniżej przedstawiamy listę serwisów streamingowych wraz z informacjami, które najpopularniejsze rozgrywki można na nich oglądać: 

 • Canal+online: Ekstraklasa, La Liga, Serie A, Premier League, Ligue 1, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Superpuchar Hiszpanii, Puchar Niemiec
 • Player.pl: Ekstraklasa, La Liga, Serie A, Premier League, Ligue 1, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Superpuchar Hiszpanii, Puchar Niemiec
 • Viaplay: Premier League, Bundesliga, Liga Europy, Liga Konferencji Europy
 • WP Pilot: La Liga, Serie A, Ligue 1, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej
 • Gonet TV: La Liga, Serie A, Ligue 1, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej
 • Polsat Box Go (dawniej Ipla TV): Liga Mistrzów UEFA, 1. Liga Polska, Puchar Polski, Puchar Francji, Liga Holenderska (Eredivisie), Liga Ukraińska, Liga Czeska
 • Sport.tvp.pl: Liga Mistrzów UEFA (wybrane mecze), Ekstraklasa (wybrane mecze), Puchar Włoch, Puchar Hiszpanii, 2. Liga Polska

Pakiety dostępne na poszczególnych platformach:

 • Pakiet Canal+ – od 39 zł / 30 dni
 • Pakiet Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium – od 59 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

 • Pakiet Canal+ – 64 zł / 30 dni
 • Pakiet Canal+ i Eleven – 74 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisje w Player.pl

 • Pakiet Eleven – 13,99 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisje w WP Pilot

 • Pakiet KLASIK z Eleven – 1 zł / 14 dni – następnie możliwość przedłużenia subskrypcji za 29 zł na 30 dni

» Oglądaj transmisje online w Gonet TV

 • Pakiet Total – 34 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisje w Viaplay

World strims, strims top – na jakich urządzeniach?

Wymienione powyżej platformy streamingowe oferują dostęp do transmisji na wiele urządzeń. Poniżej prezentujemy listę przykładowych urządzeń, na których można oglądać mecze na żywo w internecie.

 • Strony www (na komputerach)
 • Aplikacje mobilne (na smartfonach i tabletach – m.in. iOS, Android)
 • Aplikacje na telewizory (m.in. Android TV, Samsung Tizen, LG WebOS itp.)
 • Aplikacje na urządzenia streamingowe (m.in. Android TV, Chromecast, Apple TV, Airplay, FireTV itp.)
 • Aplikacje na konsole do gier (m.in. PS 4, PS 5, XBOX One)

Strims top transmisje za darmo

Niewiele osób o tym wie, ale bardzo dużą liczbę transmisji i meczów można oglądać w serwisach bukmacherskich. W ofertach takich firm jak STS, Fortuna oraz Betclic dostępne są m.in. rozgrywki La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Puchar Hiszpanii, Puchar Włoch, Puchar Niemiec, Puchar Francji, Puchar Ligi Francuskiej, Puchar Anglii oraz Puchar Ligi Angielskiej. Ponadto, STS i Fortuna oferują też transmisje UFC.

Oferta jest bardzo bogata, dlatego nie trzeba już korzystać z takich stron jak strims world, worlds strims, strims top, strumyk tv czy weeb tv, ponieważ w legalny i darmowy sposób można oglądać mnóstwo transmisji u bukmacherów.

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic TV

World strims top – transmisje w tv

Popularność internetu sprawia, że coraz bardziej popularne stają się transmisje internetowe, jednak wciąż największym zainteresowaniem cieszą się transmisje telewizyjne, pokazywane przez wiele kanałów.

Na polskim rynku telewizyjnym działają między innymi takie kanały sportowe jak:

 • TVP (TVP 1, TVP 2, TVP Sport),
 • Polsat (Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium),
 • Canal+ (Canal+Premium, Canal+Sport, Canal+Sport 2, Canal+Sport 3, Canal+Sport 4, Canal+Sport 5, Canal+Family),
 • Eurosport (Eurosport 1 i Eurosport 2),
 • Eleven Sports 1, 2, 3 i 4,
 • Viaplay (jako platforma internetowa Viaplay)
 • Sportklub.

Strims world vpn

VPN to program, który zmienia IP dla urządzenia podłączonego do internetu. Użytkownicy korzystający z programów vpn po podłączeniu się do IP danego kraju, mogą więc korzystać z serwisów streamingowych dostępnych tyko w wybranej lokalizacji.

W przypadku transmisji sportowych, najlepszym rozwiązaniem jest jednak korzystanie z platform dostępnych w Polsce, ponieważ można wówczas oglądać mecze na żywo w najlepszej jakości, bez zacinania (program vpn bardzo często dość mocno obniża prędkość internetu).

Nowy Strims world? Wykop, alternatywa, nowa nazwa strony

Użytkownicy, którzy chcą oglądać darmowe transmisje i mecze online, mogą korzystać z serwisów bukmacherskich STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV. Platformy te udostępniają legalne transmisje z wielu rozgrywek! Szukając więc alternatywy dla strims world, warto zapoznać się z ofertą transmisji udostępnianych przez bukmacherów:

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic TV

Strims top opinie

Najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z legalnych platform streamingowych. Nie trzeba wówczas martwić się o to czy transmisja będzie dobrej jakości, czy stream będzie zacinać i co najistotniejsze – wspiera się tym samym legalnych nadawców treści. W przypadku wielu stron, które oferują bezpłatne i nielegalne transmisje można natknąć się na wirusy, problemy z bezpieczeństwem czy po prostu na słabą jakość transmisji.

Strims world co to?

Strims world to popularne hasło, na które fani sportu poszukują transmisji online i meczów na żywo.

Strims top – jak oglądać?

Transmisje oferowane są na ekrany komputerów poprzez strony internetowe, jak również na telefony i tablety z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

Czy strims to jest bezpieczny?

Tylko legalne platformy streamingowe oferują transmisje i streamy online w bezpieczny sposób.

Czy strims world ma wirusy?

Korzystając z serwisów streamingowych należy pamiętać, że wyłącznie legalne serwisy gwarantują bezpieczeństwo transmisji.