Mecz FC Barcelona dzisiaj transmisja na żywo i online za darmo. Gdzie oglądać dzisiaj mecz Barcelony?

Po wielkim transferze Roberta Lewandowskiego z Bayernu do Barcelony, jeszcze większą popularnością cieszą się mecze FC Barcelony. Każdy mecz FC Barcelony można oglądać na żywo w telewizji, a także w internecie. Sprawdź już teraz gdzie oglądać transmisje i mecze FC Barcelony dzisiaj!

FC Barcelona dzisiaj mecze. Gdzie oglądać transmisje? Na jakim programie?

W zależności od tego, w jakich rozgrywkach FC Barcelona rozgrywa dzisiaj mecz, transmisja telewizyjna pokazywana jest przez różne kanały. Taka sama sytuacja ma miejsce w przypadku transmisji z meczów FC Barcelony na żywo w internecie – niektóre spotkania można oglądać za darmo u bukmacherów, a wszystkie mecze udostępniane są przez platformy streamingowe.

  La Liga Puchar Hiszpanii Liga Mistrzów
Telewizja Canal+ (50% meczów), Eleven Sports (50% meczów) TVP Sport, TVP 1, TVP 2 Polsat Sport Premium (wszystkie mecze), TVP 1 (środowe mecze)
Canal+online Tak Tak (tylko mecze pokazywane w TVP 1 i TVP 2) Tak
Fortuna TV Tak Tak  
WP Pilot Tak (tylko mecze pokazywane w Eleven) Tak (tylko mecze pokazywane w TVP 1 i TVP 2) Tak (tylko mecze pokazywane w TVP 1 i TVP 2)
Superbet TV Tak Tak  
STS TV Tak Tak  
Betclic TV Tak Tak  
Player.pl Tak    
Gonet TV Tak (tylko mecze pokazywane w Eleven) Tak (tylko mecze pokazywane w TVP 1 i TVP 2) Tak (tylko mecze pokazywane w TVP 1 i TVP 2)

Mecz FC Barcelona dzisiaj transmisja tv

Mecze FC Barcelony w La Liga pokazywane są na kanałach telewizyjnych Canal+ oraz Eleven Sports. Stacje te dzielą się meczami Barcelony po połowie – co kolejkę można więc oglądać transmisje raz u jednych raz u drugich.

TVP 1 pokazuje jeden mecz środowy z każdego tygodnia, w którym rozgrywane są mecze Ligi Mistrzów. Jeżeli Barcelona gra w środę – mecz można oglądać właśnie na głównym kanale Telewizji Polskiej. Wszystkie spotkania FC Barcelony w LM można natomiast oglądać na kanałach Polsat Sport Premium.

W przypadku transmisji FC Barcelony w Pucharze Hiszpanii, nie trzeba zastanawiać się gdzie dostępna będzie transmisja, ponieważ wyłącznie prawa do tych rozgrywek ma TVP. Najciekawsze spotkania Barcelony pokazywane są na głównych antenach TVP 1, TVP 2 oraz na sportowej stacji TVP Sport.

Wyłączne prawa do spotkań Superpucharu Hiszpanii ma natomiast telewizja Eleven Sports. 

Mecz FC Barcelona dzisiaj transmisja na żywo w internecie

Mecze FC Barcelony w Lidze Mistrzów na żywo w internecie można oglądać na platformach Canal+online i Polsat Box Go. Po zarejestrowaniu się na poniżej podanej stronie, można wykupić dostęp do kanałó Polsatu Sport Premium, które udostępniane są w jednym pakiecie sportowym z kanałami Eleven i Canal+.

Transmisje w Canal+online można oglądać na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze Smart TV oraz za pomocą urządzeń streamingowych (m.in. Chromecast).

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+Online

Transmisje z meczów FC Barcelony w La Liga i Superpucharze Hiszpanii na żywo w internecie udostępniane są przez platformy Canal+online i Player.pl. W ofercie można znaleźć pakiety z kanałami Canal+ (49 zł / mies.) i Eleven (15 zł / mies.). W Canal+online dostępny jest również promocyjny pakiet zawierający zarówno kanały Canal+ jak i Eleven Sports.

» Oglądaj transmisje La Liga w Canal+Online

» Oglądaj transmisje La Liga w Player.pl

» Oglądaj transmisje online w WP Pilot

» Oglądaj transmisje online w Gonet TV

Mecz FC Barcelona dzisiaj transmisja online za darmo

Transmisje z meczów FC Barcelony można oglądać za darmo w wybranych serwisach bukmacherskich. Każdy użytkownik zarejestrowany na stronach bukmacherów STS, Fortuna oraz Betclic, który spełni określone przez bukmachera warunki, ma możliwość obejrzenia meczu FC Barcelona na żywo w internecie.

W ofertach firm bukmacherskich STS, Fortuna i Betclic dostępne są transmisje z meczów takich rozgrywek jak:

  • La Liga (Primera Division),
  • Puchar Hiszpanii,
  • Superpuchar Hiszpanii.

» Oglądaj Ligę Hiszpańską w Fortuna TV

» Oglądaj Ligę Hiszpańską w Betclic TV

Z kim gra dzisiaj mecz FC Barcelona?

Na naszej stronie prezentujemy najbliższy mecz, który rozegra FC Barcelona.

Gdzie oglądać dzisiaj mecz FC Barcelony na żywo?

Mecz FC Barcelony dzisiaj na żywo można oglądać na kanałach tv oraz w internecie na platformach streamingowych i u bukmacherów online.

Gdzie oglądać transmisję Barcelony dzisiaj online?

Transmisje online z wybranych meczów FC Barcelony można oglądać na płatnych serwisach streamingowych takich jak m.in. Player, Canal+online oraz w serwisach bukmacherskich STS, Fortuna i Betclic.


x