KSW 88 na Strumyk TV i Strims World

KSW 88 już dziś! Wśród zaplanowanych pojedynków wyróżnia się walka wieczoru Daniela Rutkowskiego z Patrykiem Kaczmarczykiem. Oprócz tej elektryzującej walki, widzowie będą świadkami ośmiu innych emocjonujących starć, w których wystąpią m.in. Marcin Wójcik i Luis Da Silva. Niniejszy artykuł zawiera komplet informacji, gdzie dostępna jest transmisja tv i online z KSW 88.

Strumyk KSW 88, gdzie oglądać?

  • Viaplay (transmisja dostępna w Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, Litwie i Łotwie)
  • KSW TV (transmisja dostępna w krajach, w których nie można korzystać z Viaplay)

Strumyk KSW 88, transmisja online za darmo

KSW 88 nie jest dostępne w ramach darmowej transmisji.

Strumyk KSW 88, transmisja online w Viaplay

Aby śledzić KSW 88 na żywo, konieczne jest zarejestrowanie konta na platformie Viaplay oraz wykupienie subskrypcji. Serwis oferuje pakiet “Total” w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności rocznej, lub w standardowej cenie 55 zł przy abonamencie miesięcznym.

Transmisję można oglądać na smartfonach, tabletach, komputerach, a także telewizorach i konsolach do gier. Viaplay umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co daje możliwość dzielenia się dostępem z inną osobą.

Strumyk KSW 88, zakłady w Fortunie

Fani MMA mają również możliwość typowania zakładów na KSW 88 u bukmachera Fortuna. Dla nowych klientów przygotowano atrakcyjny pakiet powitalny o wartości 630 zł, w tym bonus za rejestrację i pierwszy depozyt, a także zakłady bez ryzyka. Szczegóły oferty dostępne są po kliknięciu w link poniżej.

» Odbierz 635 PLN i typuj galę KSW!

Gdzie oglądać KSW w TV?

Transmisję KSW na telewizory Smart TV udostępnia aplikacja Viaplay.

Gdzie oglądać KSW online?

KSW można obejrzeć w Viaplay (w Polsce i dziewięciu innych krajach) oraz w KSW TV (w krajach, w których platforma Viaplay nie jest dostępna).


x