Transmisja FAME MMA Friday Arena 2 na Strumyk TV Za Darmo

Dziś wieczorem na Netto Arenie w Szczecinie odbędzie się gala FAME Friday Arena 2. W walce wieczoru wezmą udział Michał Baron “Boxdel” i Paweł Jóźwiak “Prezes FEN”. W co-main events zobaczymy Kacpra Błońskiego i Daniela Ostrego Ostaszewskiego oraz Josefa Bratana w starciu z Maksymilianem Wiewiórem Wiewiórką. Gdzie więc oglądać to sportowe widowisko?

Strumyk, FAME MMA Friday Arena 2. Gdzie oglądać?

FAME MMA Friday Arena 2 można oglądać wyłącznie na platformie streamingowej FAME MMA TV.

Strumyk, FAME MMA Friday Arena 2 transmisja za darmo

Niestety, bezpłatna transmisja nie jest dostępna dla całego wydarzenia. Jednak internauci będą mogli obejrzeć dwie pierwsze walki w serwisie YouTube.

» Postaw 200 PLN bez ryzyka w Betclic

Strumyk, FAME MMA Friday Arena 2 transmisja online na żywo

Wyłączne prawa do transmitowania tego wydarzenia posiada oficjalna platforma federacji – FAME MMA TV. Możesz wybrać pomiędzy dwoma wariantami PPV: wariant “PREMIUM” w cenie 39,99ZŁ oferujący jakość transmisji Full HD (1080p) + 7 DNI VOD oraz wariant “BASIC” w cenie 34,99ZŁ z jakością HD (720p) + 48H VOD.

FAME MMA TV jest dostępne na komputerach poprzez oficjalną stronę internetową. Transmisja na żywo jest także dostępna na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach. Wystarczy pobrać aplikację z Google Play dla Androida lub App Store dla iOS i cieszyć się walkami w najlepszej jakości, gdziekolwiek jesteś!

Strumyk, FAME MMA Friday Arena 2 zakłady od bukmachera Betclic

Bukmacher Betclic jest jedynym bukmacherem, u którego można obstawiać zakłady na galę FAME. Dla nowych klientów dostępny jest zakład bez ryzyka do 200 zł. Skorzystaj z tej oferty, dostępnej zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacji mobilnej.

» Postaw 200 PLN bez ryzyka w Betclic

Kiedy najbliższa gala FAME MMA?

Najbliższa gala to FAME Friday Arena 2, która odbędzie się w piątek 29 września. Początek transmisji o godz. 19:30.

Gdzie oglądać FAME MMA?

Transmisje z gal FAME MMA udostępnia wyłącznie platforma FAME MMA TV.