Liga Europy mecze na żywo i za darmo w internecie. Gdzie oglądać transmisje Ligi Europy w TV i online?

Transmisje z meczów Ligi Europy w sezonach od 2021/22 do 2023/2024 będą pokazywane przez serwis Viaplay. Jest to platforma internetowa, która w Polsce pojawiła się w sierpniu 2021 roku. Za jej pośrednictwem będzie można oglądać Ligę Europy na żywo w TV i online w Internecie.

Liga Europy: Meczyki i mecze na żywo

W każdy czwartek mecze na żywo i meczyki Ligi Europy przyciągają miliony kibiców przed ekrany telewizorów, komputerów i urządzeń mobilnych. Transmisje z udziałem najpopularniejszych europejskich drużyn cieszą się wielkim zainteresowaniem. W Polsce oczywiście zainteresowanie meczami w rozgrywkach Ligi Europy wzrasta wraz z awansem jednej z drużyn do fazy grupowej tych rozgrywek. Gdzie oglądać mecze Ligi Europy na żywo?

» Oglądaj mecz Fiorentina - Lech na żywo online

Liga Europy: Gdzie oglądać?

Transmisje Ligi Europy można oglądać na żywo w telewizji i Internecie. Mecze Ligi Europy w TV i online pokazywane są przez platformę VIaplay. Można z niej korzystać na komputerach (strona internetowa), smartfonach i tabletach (aplikacje mobilne) oraz telewizorach (aplikacje Smart TV).

» Oglądaj na żywo Ligę Europy w Viaplay

Liga Europy: Transmisja TV

Transmisje TV z meczów Ligi Europy można oglądać wyłącznie na telewizorach podłączonych do Internetu. Platforma Viaplay udostępnia transmisje telewizyjne wyłącznie przez Internet. Mogą z nich korzystać osoby posiadające telewizory Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV (Philips, LG, TCL, Nvidia Shield) oraz Apple TV i Chromecast. Aplikacje na wymienione telewizory i urządzenia można pobrać ze strony internetowej Viaplay.

W przypadku awansu jednej z Polskich drużyn do fazy grupowej Ligi Europy, mecze z udziałem Polskiego zespołu pokazywane będą w otwartej telewizji przez TVP.

Liga Europy: Transmisja na żywo w Internecie

Jak już wspomnieliśmy, wszystkie mecze Ligi Europy będą pokazywane na platformie Viaplay. Jets to nowoczesna usługa, oferująca przez stronę internetową transmisje sportowe, w tym również mecze Ligi Europy na żywo w Internecie.

W obecnych czasach telewizyjne serwisy internetowe oferujące stream online są już raczej normalnością, ale Viaplay poszło jednak o krok dalej i oferuje transmisje online z meczów Ligi Europy na wielu innych urządzeniach posiadających dostęp do Internetu. Są to:

  • komputery PC i Mac
  • telewizory Smart TV (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • smartfony i tablety (Android i iOS)
  • konsole do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One)
  • urządzenia do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

» Oglądaj na żywo Ligę Europy w Viaplay

Liga Europy: Transmisja online za darmo

Mecze Polskich drużyn w Lidze Europy pokazywane będą za darmo na kanałach Telewizji Polskiej. Transmisje online z udziałem Polskich zespołów, udostępnione zostaną na stronie internetowej sport.tvp.pl, w aplikacji mobilnej TVP Sport i w aplikacji TVP Sport na telewizory.

Warto zapoznać się z ofertą legalnych bukmacherów, którzy udostępniają dla swoich użytkowników bezpłatne transmisje z meczów w takich rozgrywkach jak La Liga, Serie A, Ligue 1 oraz Bundesliga.

Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV

Oglądaj mecze za darmo w Superbet TV

Oglądaj mecze za darmo w Betclic TV

 

Liga Europy prawa do transmisji. Kto pokazuje transmisje w Polsce?

Prawa do pokazywania transmisji spotkań Ligi Europy UEFA w Polsce ma grupa telewizyjna Viaplay. Transmisje udostępniane są na platformie Viaplay, z której można korzystać na stronie internetowej, w aplikacjach mobilnych oraz w aplikacjach na telewizory.

Gdzie obejrzeć Ligę Europy na żywo w TV?

Serwis Viaplay który wykupił prawa do spotkań Ligi Europy nie jest oferowany przez telewizje satelitarne i kablowe. Aby obejrzeć mecze Ligi Europy na żywo w TV, należy pobrać aplikację na telewizor lub podłączyć go pod urządzenia takie jak Chromecast. Wyłącznie mecze Polskich drużyn w ramach Ligi Europy będą pokazywane w telewizji przez kanały TVP.

Gdzie oglądać mecze Ligi Europy online w internecie?

Spotkania Ligi Europy online w internecie udostępniane będą przez platformę Viaplay. Aby obejrzeć wybrane spotkanie należy przejść na stronę internetową Viaplay lub pobrać aplikację na wybrane przez siebie urządzenie mobilne, telewizor lub konsolę do gier.

Gdzie można oglądać Ligę Europy za darmo?

Mecze Ligi Europy za darmo można oglądać przez 30 dni po zarejestrowaniu konta w serwisie Viaplay. Wybrane spotkania można też oglądać bezpłatnie na stronie internetowej, aplikacji mobilnej i aplikacji na telewizory oferowanej przez TVP Sport.