Fortuna bonus na start bez depozytu, zakład bez ryzyka, bonus powitalny i freebet

W Polsce coraz więcej osób zaczyna swoją przygodę z bukmacherką, dlatego zakłady bukmacherskie starają się prześcignąć w pozyskaniu nowych klientów. Robią to głównie dzięki ofercie bonusów, które są dostępne dla wszystkich graczy, nieważne czy są to nowi, czy stali użytkownicy. Fortuna oferuję dla Was specjalny kod promocyjny 600PLN, z którym otrzymacie 30 zł bez depozytu na start, zakład do 600 zł bez ryzyka.

Powyższy kod należy wpisać podczas rejestracji, aby bonusy zostały aktywowane na naszym koncie. Fortuna przygotowała jedną z najatrakcyjniejszych ofert bonusów na rynku i byłoby to grzechem nie skorzystać z ich oferty. Oczywiście żeby móc wypłacić bonusowe środki należy nimi obrócić. Warunki obrotu znaleźć można na stronie Fortuny.

» Odbierz 630 PLN od bukmachera Fortuna

Fortuna bonus na start

Zakłady bukmacherskie Fortuna jako jeden z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich w Polsce nadal chce przyciągać do siebie nowych graczy, jednakże w tych czasach coraz ciężej o nowego klienta kiedy bukmacherów jest coraz więcej na bukmacherskiej mapie Polski. Fortuna stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom nowego klienta i oferuje multum bonusów dla nowych oraz obecnych graczy.

Bonus bez depozytu

Fortuna bonus bez depozytu oferuje nam 20 zł bonusu powitalnego dla nowych graczy. Dzięki tym środkom możemy poznać na czym polega bukmacherka i zyskać nieco dodatkowych środków w razie wygranej. Fortuna pozwala swoim nowym klientom za darmo zawrzeć jeden lub kilka zakładów do 20 zł, co jest idealnym bonusem dla graczy, którzy zaczynają swoją przygodę w z bukmacherką. Pozwala to przetrzeć szlaki.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w Fortunie to nic innego jak kolejny darmowy zakład. Jak wygląda ten bonus? Fortuna pozwala nam zawrzeć zakład do 600 zł i w przypadku przegranej tego zakładu zwróci nam kwotę zainwestowaną. Ważnym aspektem przy tym bonusie jest fakt, że Fortuna nie narzuca nam ilości zdarzeń na kuponie, ani stawki jaką zainwestujemy, ani minimalnego całkowitego kursy zakładu. W tym przypadku mamy pełną dowolność.

Bonus od depozytu

Kolejna promocja na start od Fortuny to bonus od depozytu dla nowych użytkowników, która daje nam dodatkowy darmowy zakład o wartości 10 PLN.

» Odbierz 630 PLN od bukmachera Fortuna

Fortuna bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie Fortuna przygotowały bonus bez depozytu, który jest promocją dostępną przede wszystkim dla nowych graczy. Zdarza się, że Fortuna pozwala nam skorzystać z tego bonusu podczas trwania jakichś specjalnych eventów związanych z wydarzeniami sportowymi.

Fortuna freebet, czyli darmowy bonus

Zakłady bukmacherskie Fortuna przygotowały freebet, który jest bonusem dla wszystkich użytkowników. Dzięki tej promocji dostajemy na start punkty o wartości 20 zł do wykorzystania na typowanie. Jeśli chodzi o stałych graczy to mają oni szasnę zdobycia punktów poprzez typowanie. Działa to tak, że dostajemy punkty za obstawione zakłady i z czasem możemy je wykorzystać na zawarcie zakładu.

Fortuna zakład bez ryzyka (cashback)

Zakład bez ryzyka od Fortuny to kolejna promocja kierowana do nowych użytkowników. Promocja ta pozwala nam zawrzeć zakład bez obawy o to, że przegramy jakiekolwiek pieniądze. W przypadku przegranej, środki zainwestowane zostaną nam zwrócone na depozyt bonusowy. Jednak jest jeden haczyk – maksymalna kwota jaką nam zwrócą to 600zł.

Fortuna bonus powitalny od depozytu (wpłaty)

Fortuna bonus od depozytu to promocja, która jest kierowana do wszystkich użytkowników. Jeśli chodzi o stałych graczy to Fortuna rozdaje często dodatkowe środki przy wpłacie tylko przy okazji specjalnych eventów.

» Odbierz 630 PLN od bukmachera Fortuna

Promocje bukmacherskie Fortuna dla zarejestrowanych graczy

Fortuna nie stara się tylko o nowych klientów, ale także dba o tych, którzy już są z nimi. Często pojawiają się promocje dla zarejestrowanych graczy, którzy grają już od dłuższego czasu. Dla takich użytkowników pojawiają się również promocje w postaci różnych bonusów towarzyszących różnym wydarzeniom sportowych. Są one różne, dlatego warto śledzić ofertę promocji dla zarejestrowanych użytkowników. Promocjami stałymi, które oferuje nam zakład bukmacherski Fortuna są:

  • Happy Hours

Fortuna daje możliwość grania bez podatku przy każdym kuponie AKO, które spełni warunki promocji. Oczywiście, jak sama nazwa mówi, są wyznaczone godziny, w których ta promocja obowiązuje. W każdym dniu roboczym promocja ta obowiązuje między godzinami 16 a 18. Podczas weekendów czas tej promocji się zwiększa do 3 godzin i obowiązuje od godziny 12 do 15. Warto podkreślić, że w przypadku kuponów live ta promocja trwa 24/7. Ta promocja jest o tyle ciekawa, że przy większych wygranych całość trafia do nas, a Fortuna opłaci za nas podatek, który wynosi 12%.

  • Zwiększone kursy na kuponie

Fortuna daje nam możliwość większego zarobku dzięki tej promocji. Tutaj nie ma żadnych haczyków w postaci wygranej, która trafia na bonusowe saldo itp. Zasady tej promocji są banalne. Wystarczy, że twój kupon będzie mieć zawierać pięć zdarzeń, a minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1.15 i będą one prematch’ami. System Fortuny sam wybiera dla nas bonus i wrzuca nam zdarzenie na kupon, który podbija nam kurs kuponu. Kursy tego bonusu wahają się od 1.07 do 1.50. Bardzo dobra promocja na podbicie ewentualnej wygranej.

  • Ekspert+

Fortuna pozwala codziennie zyskać trochę bonusowych środków. Promocja Ekspert+ polega na typowaniu wydarzeń z danej ligi, a sam kupon musi być za minimum 5zł (w przypadku Ekstraklasy liczba ta wynosi dziewięć spotkań). Zysk mamy z tego taki, że na pule zwycięskich kuponów idzie dana kwota (w przypadku polskiej Ekstraklasy jest to 20000zł). Żeby wam to rozjaśnić postaram się użyć przykładu. Wygrywasz kupon w ramach Ekspert+ i oprócz ciebie wygrało 500 osób. Kwota 20000zł zostaje podzielona na 500 osób, czyli dostajemy 40zł bonusowych środków.

» Odbierz 630 PLN od bukmachera Fortuna

Fortuna Bet On Games

Oprócz różnych promocji, które Fortuna przygotowała dla nowych i zarejestrowanych użytkowników, pozwala korzystać z Bet On Games. Czym jest to całe Bet On Games? To nic innego jak wirtualne kasyno, w którym możemy grać w takie gry jak Poker, Dragon Tiger lub Baccarat. Oczywiście nie są to komputerowe symulacje, a rzeczywista gra. Mamy do dyspozycji krupiera, który przy każdej grze losuje nam karty i naszym zadaniem jest:

  • w przypadku Dragon Tiger wystarczy dobrze wytypować, na którym polu pojawi się większa karta: czy na polu Smoka, czy na polu Tygrysa,
  • w przypadku Baccarat wystarczy uzbierać karty, które będą łączną wartością zbliżone do 9. Na start gry dostajemy dwie karty od bankiera, niekiedy gracz dostanie trzy,
  • w przypadku Pokera wystarczy wytypować pozycję, na której utworzy się najwyższy układ pokera z kart, które my posiadamy i, z których są już na stole.

» Odbierz 630 PLN od bukmachera Fortuna

Jaki bonus na start oferuje bukmacher Fortuna?

Nowi użytkownicy otrzymują od bukmachera Fortuna bonusy powitalne o wartości 630 złotych. W ofercie bukmachera Fortuna dostępny jest darmowe bonusy 20 zł., zakład bez ryzyka 600 zł.

Czy bukmacher Fortuna oferuje bonus bez depozytu?

Fortuna udostępnia bonus bez depozytu 20 złotych na zakłady bukmacherskie. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów.

Co zrobić, aby skorzystać z bonusu Fortuna?

Aby odebrać bonus od bukmachera Fortuna, wystarczy zarejestrować konto klienta. Z oferty powitalnej może skorzystać każdy nowy klient.