Polsat Sport Premium stream online na żywo i za darmo

Kanały Polsat Sport Premium zostały stworzone w momencie wykupienia praw do Ligi Mistrzów przez telewizję Polsat. Stacje telewizyjne cieszą się ogromną popularnością we wtorku i środy – to właśnie wtedy można oglądać transmisje ze spotkań Champions League. Sprawdź gdzie oglądać i gdzie dostępny jest Polsat Sport Premium stream online, a także czy można oglądać kanał na żywo i za darmo w Internecie.

Polsat Sport Premium stream online

Aby oglądać Polsat Sport Premium stream online, wystarczy wykupić pakiet kanałów na platformie internetowej Canal+online lub Polsat Box Go (dawniej Ipla). Serwisy te umożliwiają oglądanie meczów Ligi Mistrzów na ekranach komputerów (poprzez stronę internetową), urządzeń mobilnych (w aplikacjach iOS, Android) oraz na telewizorach (Samsung Smart TV, Android TV, Apple TV, Fire TV i Airplay).

W ofercie serwisu Canal+online dostępny jest pakiet kanałów Polsat Sport Premium za 15 złotych. Można go wykupić na okres 30 dni. Po zakończeniu pierwszego miesiąca użytkownik ma możliwość przedłużenia usługi na kolejny okres lub zrezygnowania z abonamentu.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+Online

Polsat Sport Premium live stream free

Jest wiele stron, na których oferowany jest kanał Polsat Sport Premium live stream free, jednak warto pamiętać, że serwisy te udostępniają kanał bez wymaganych zezwoleń. Jedyne serwisy, które udostępniają kanały Polsat Sport Premium na żywo w internecie to Canal+online oraz Polsat Box Go (Ipla TV). Co prawda, serwisy te nie udostępniają kanału za free, jednak bardzo często można natrafić na promocję tego pakietu. Dzięki niej można wykupić np. 30 dniowy abonament za kwotę 15 złotych. 

Polsat Sport Premium za darmo online

Niestety, obecnie żadnej z operatorów nie udostępnia kanału Polsat Sport Premium za darmo online. Najciekawszą ofertę przygotowała platforma Canal+online, na której cena za dostęp do wszystkich kanałów premium pokazujących mecze Ligi Mistrzów wynosi 15 złotych. W przypadku platformy Polsat Box Go (Ipla TV) jest to cena 40 złotych.

Warto jednak obserwować stronę internetową platformy Canal+online, ponieważ bardzo często udostępniane są promocje, dzięki którym można niektóre pakiety wypróbować całkowicie za darmo.

Polsat Sport Premium na żywo w internecie i TV

Stacje telewizyjne Polsat Sport Premium dostępne są na platformach satelitarnych Polsat Box (Cyfrowy Polsat), a także Platforma Canal+ (NC+). Ponadto, kanały transmitujące mecze Ligi Mistrzów oferowane są przez telewizje kablowe takie jak m.in. UPC, Netia czy Orange. W internecie kanały dostępne są na platformach o których już wspomnieliśmy – Canal+online i Polsat Box Go (Ipla TV).

Polsat Sport Premium 1

Polsat Sport Premium 1 to główny kanał, na którym pokazywane są mecze z udziałem najpopularniejszych drużyn. Każdego dnia, w którym rozgrywane są mecze Ligi Mistrzów, telewizja Polsat wybiera hit, którego stream online udostępnia na głównej antenie. Kanał ten nadaje przez 24 godziny na dobę. Można więc oglądać nie tylko mecze na żywo, ale również retransmisje, powtórki i programy związane z Ligą Mistrzów. Dostęp do Polsat Sport Premium 1 stream online można uzyskać w serwisach streamingowych Canal+online oraz Polsat Box Go (Ipla TV). Stacja telewizyjna dostępna jest również w wybranych telewizjach kablowych i satelitarnych.

Polsat Sport Premium 2

Drugim głównym kanałem pokazującym transmisje Ligi Mistrzów jest Polsat Sport Premium 2. Jest to stacja telewizyjna, która podobnie jak pierwszy kanał, nadaje przez 24 godziny na dobę. Oprócz meczów na żywo, udostępniane są tutaj również popularne programy publicystyczne, archiwalne spotkania Ligi Mistrzów, powtórki i retransmisje niedawno zakończonych meczów. Kibice mają możliwość oglądania kanału Polsat Sport Premium 2 stream online, jak również w tradycyjnej transmisji telewizyjnej dostępnej u wybranych operatorów kablowych i na satelicie. 

Polsat Sport Premium PPV

Telewizja Polsat oprócz dwóch głównych kanałów, udostępnia również cztery serwisy PPV na których pokazywane są mecze Ligi Mistrzów cieszące się mniejszą popularnością od dwóch hitów rozgrywanych w tym samym momencie. Dzięki temu, kibice oprócz kanałów numer 1 i 2, mają również dostęp do Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5 i Polsat Sport Premium 6. Dodatkowe kanały wliczone są w pakiet kanałów głównych – nie trzeba więc dodatkowo za nie dopłacać.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+Online

Ile kosztuje i gdzie oglądać Polsat Sport Premium?

Cena za pakiet uzależniona jest od operatora telewizyjnego lub platformy internetowej. Poniżej prezentujemy zestawienie najpopularniejszych dostawców, którzy posiadają w swojej ofercie kanały Polsat Sport Premium:

  • Canal+online: Cena 15,00 zł. / mies.
  • IPLA TV: Cena  40,00 zł. / mies.
  • Polsat Box (Cyfrowy Polsat): Cena 20,00 zł. / mies.
  • NC+ (Platforma Canal+): Cena uzależniona od pakietu
  • Orange: Cena 29,99 zł. / mies.
  • Netia: Cena 20,00 zł. / mies.
  • UPC: Cena 19,99 zł. mies.
Gdzie oglądać Polsat Sport Premium?

Kanały Polsatu Sport Premium można oglądać w telewizjach kablowych Netia, UPC, Orange, na platformach satelitarnych Canal+ (NC+) i Polsat Box (Cyfrowy Polsat), a także w internecie na platformach Canal+online i Polsat Box Go (Ipla TV).

Jak włączyć Polsat Sport Premium stream online?

Stream online kanałów Polsat Sport Premium można uruchomić na stronie internetowej Canal+online. Aby włączyć transmisje należy wykupić pakiet kanałów za kwotę 15 złotych.

Ile kosztuje pakiet Polsat Sport Premium?

Cena za dostęp do pakietu z kanałami Polsatu Sport Premium w serwisie internetowym Canal+online wynosi 15 złotych. Kanały można również wykupić m.in. w Polsat Box Go (40 zł.), Orange (29,99 zł.), Polsat Box (20 zł.), Netia (20 zł) i UPC (19,99 zł.).

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.