Nabór do Piłkarski Świat.com! To szansa dla Ciebie!

PilkarskiSwiat.com to portal, który istnieje osiem lat. Mimo sporej konkurencji utrzymujemy się wciąż w branży i stale rozwijamy. Chcemy zapewnić, zarówno swoim dotychczasowym, jak i nowym, czytelnikom najświeższe i rzetelne informacje o wydarzeniach z boisk całego świata. Prowadzenie serwisu internetowego niesie jednak za sobą obowiązki, które wymagają systematycznej pracy całego zespołu redakcyjnego.

Spełniając oczekiwania naszych czytelników musimy zwiększyć grono redakcyjne o nowych członków. Interesujesz się piłką nożną, masz trochę wolnego i chciałbyś pisać artykuły do naszego portalu? Napisz do nas już dziś i rozpocznij swoją karierę dziennikarską! 🙂

Poszukujemy przede wszystkim Newsmanów, którzy na bieżąco będą informować czytelników o nowinkach piłkarskich z całego świata.

Wymagania:

– Umiejętność pisania bez błędów ortograficznych,

– Stały dostęp do Internetu: newsmani będą mogli spróbować też sił jako wydawcy. Prowadzimy na portalu system dyżurów. W ich trakcie wydawca prowadzi media społecznościowe i na bieżąco aktualizuje portal o najważniejsze newsy. Ważna dostępność w ciągu dnia, a zwłaszcza w weekendy.

– Znajomość języka angielskiego (tłumaczenie newsów): a najlepiej także innych języków

– Systematyczność i kreatywność: mile widziany przynajmniej jeden news dziennie. Publikujemy jednak dużo materiałów, więc dobrze jakby była możliwość pisania jak najwięcej tekstów

– Redagowanie i aktualizacja newsów.

Nie zamykamy się jednak na możliwości. Jeżeli ktoś chciałby spróbować sił w pisaniu dłuższych form tekstów czy też w przeprowadzaniu wywiadów to jest taka szansa.. Oprócz newsmanów poszukujemy również Felietonistów (redagowanie felietonów, wyrażanie swojego zdania na dany temat), Fotografów, Typerów (osoby, które pisałyby analizy przedmeczowe i typowały wyniki spotkań) oraz Relacjonistów (czyli osoby, które będą na bieżąco informowały czytelników o wydarzeniach z boiska). Planujemy także uruchomić kanał na YouTube, więc jeżeli ktoś czuje się na siłach spróbować sił przed kamerą, to zapraszamy!

Oferujemy:

– legitymacje oraz możliwość akredytacji prasowych,

– wynagrodzenia finansowe dla najaktywniejszych (co miesiąc kwoty dla top z klasyfikacji najaktywniejszych. Mamy swój system punktowy, który “przelicza” aktywność na punkty. Kwoty są stale zwiększane, w zależności od wpływów finansowych od sponsorów i inwestora).

– możliwość zdobycia doświadczenia dziennikarskiego,

– skrzynka pocztowa w domenie pilkarskiswiat.com,

Gorąco zapraszamy również osoby bez doświadczenia, rozpatrzymy każde Wasze zgłoszenie! Dla nas liczy się przede wszystkim pasja i zaangażowanie 🙂

Nie przegap tej szansy! Nie bój się spróbować i wyślij nam swoje zgłoszenie, a na pewno dostaniesz szanse pokazania swoich umiejętności!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie nam zgłoszenia na adres [email protected]

Zapraszamy do współpracy.

Powodzenia!


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *