Trwa nabór do Piłkarski Świat.com! To szansa dla Ciebie!


PilkarskiSwiat.com to portal, który istnieje na rynku już osiem lat. Mimo sporej konkurencji utrzymujemy się wciąż w branży i stale rozwijamy. Chcemy zapewnić, zarówno swoim dotychczasowym, jak i nowym, czytelnikom najświeższe i rzetelne informacje o wydarzeniach z boisk całego świata. Prowadzenie serwisu internetowego niesie jednak za sobą obowiązki, które wymagają systematycznej pracy całego zespołu redakcyjnego.

Spełniając oczekiwania naszych czytelników musimy zwiększyć grono redakcyjne o nowych członków. Interesujesz się piłką nożną, masz trochę wolnego i chciałbyś pisać artykuły do naszego portalu? Napisz do nas już dziś i rozpocznij swoją karierę dziennikarską! 🙂 Zgłoszenie jest związane z pracą non-profit.

Oprócz dołączenia do redakcji na stałe, jest też możliwość przejścia u nas stażu dziennikarskiego na potrzeby studiów.

Wiele osób, które rozpoczynało działalność u nas potem znajdowało pracę w dużych redakcjach. Niektórzy natomiast wiążą się z nami na dłużej, traktując to jako realizację pasji.

Nie wahaj się zatem, jeżeli do tej pory nie miałeś/aś doświadczenia dziennikarskiego.

Poszukujemy przede wszystkim Newsmanów, którzy na bieżąco będą informować czytelników o nowinkach piłkarskich z całego świata. Zależy nam na dostępności redaktorów i aktywności.

Wymagania:

– Umiejętność pisania bez błędów ortograficznych,

– Stały dostęp do Internetu: newsmani będą mogli spróbować też sił jako wydawcy. Prowadzimy na portalu system dyżurów. W ich trakcie wydawca prowadzi media społecznościowe i na bieżąco aktualizuje portal o najważniejsze newsy. Ważna dostępność w ciągu dnia, a zwłaszcza w weekendy.

– Znajomość języka angielskiego (tłumaczenie newsów): a najlepiej także innych języków

– Systematyczność i kreatywność: mile widziany przynajmniej jeden news dziennie. Publikujemy jednak dużo materiałów, więc dobrze jakby była możliwość pisania jak najwięcej tekstów

– Redagowanie i aktualizacja newsów.

Nie zamykamy się jednak na inne możliwości. Jeżeli ktoś chciałby spróbować sił w pisaniu dłuższych form tekstów czy też w przeprowadzaniu wywiadów to jest taka szansa.

Oprócz newsmanów poszukujemy również Felietonistów (redagowanie felietonów, wyrażanie swojego zdania na dany temat), Fotografów, Typerów (osoby, które pisałyby analizy przedmeczowe i typowały wyniki spotkań) oraz Relacjonistów (czyli osoby, które będą na bieżąco informowały czytelników o wydarzeniach z boiska).

Uruchomiliśmy również kanał na YouTube, więc jeżeli ktoś czuje się na siłach spróbować się przed kamerą, to zapraszamy!

Oferujemy:

– legitymacje oraz możliwość akredytacji prasowych,

– wynagrodzenia finansowe dla najaktywniejszych (co miesiąc kwoty dla top z klasyfikacji najaktywniejszych. Mamy swój system punktowy, który “przelicza” aktywność na punkty. Kwoty są stale zwiększane, w zależności od wpływów finansowych od sponsorów i inwestora).

– możliwość zdobycia doświadczenia dziennikarskiego i poznanie osób ze środowiska, 

– skrzynka pocztowa w domenie pilkarskiswiat.com,

Gorąco zapraszamy również osoby bez doświadczenia, rozpatrzymy każde Wasze zgłoszenie! Dla nas liczy się przede wszystkim pasja i zaangażowanie 🙂

Nie przegap tej szansy! Nie bój się spróbować i wyślij nam swoje zgłoszenie, a na pewno dostaniesz szanse pokazania swoich umiejętności!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie nam zgłoszenia na adres [email protected]

Zapraszamy do współpracy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.