LVBET bonus na start bez depozytu, zakład bez ryzyka, bonus powitalny i freebet

W Polsce powstaje coraz więcej zakładów bukmacherskich, które swoją ofertą wydarzeń oraz ofertą bonusów starają się przyciągnąć do siebie rzeszę nowych klientów, którzy mogliby grać u nich. Zakłady bukmacherskie dają do wykorzystania każdemu klientowi, nieważne czy nowemu, czy staremu, szeroką gamę wszelakich bonusów. LVBET oferuję dla Was specjalny bonus na start, z którym otrzymacie 20zł bez depozytu na start, zakład do 333 zł bez ryzyka, bonus od pierwszej wpłaty do 2200 zł i od drugiej wpłaty do 1000zł, bonus dla kibica o wartości 50zł, bonus na sporty wirtualne o wartości 20zł oraz grę 14 dni bez podatku. Brzmi zachęcająco prawda?

Żeby powyższy kod promocyjny przypisał do twojego konta wyżej wymienione bonusy wystarczy wpisać go w formularzu rejestracyjnym. LVBET proponuje nam atrakcyjne bonusy oferujące darmowe środki w postaci bonusowego depozytu i ich wymogi obrotu (wymogi dotyczące wypłaty bonusu) wydają się być jednymi z najatrakcyjniejszych na rynku.

» Odbierz 3353 PLN od bukmachera LVBET

LVBET bonus na start

Zakłady bukmacherskie LVBET jest dość świeżym bukmacherem na polskiej mapie bukmacherskiej, a już zdążył sobie wyrobić renomę jednego z najlepszych. Jedną z wielu rzeczy, które przyciągają do LVBET są na pewno promocje, które bukmacher przygotował dla nowych, jak i tych, którzy już są zarejestrowani. Starają się oni co rusz wychodzić na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i tym samym zachęcając ich do zostania z nimi na dłużej.

Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu LV BET oferuje nam 20zł bonusu powitalnego dla nowych graczy. Oznacza to tyle, że możemy postawić kupony bez straty naszych pieniędzy, a sami możemy na tym zarobić. Żeby wypłacić bonus powitalny wystarczy go obrócić. Każdy bukmacher ma swoje określone zasady, w przypadku LVBET wystarczy, że dwa razy postawimy zakład po trzy zdarzenia, a sam kupon musi mieć minimalny kurs 2.0. Wydaje się proste!

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w LVBET to nic innego jak kolejny darmowy zakład. Jak wygląda ten bonus? LVBET pozwala nam zawrzeć zakład do 333 zł i w przypadku przegranej tego zakładu zwróci nam kwotę zainwestowaną. Ważnym aspektem przy tym bonusie jest fakt, że możemy  wypłacić te środki tylko wtedy kiedy obrócimy tym bonusem raz po kursie minimum 1.75. Naprawdę dobre wymogi.

Bonus od depozytu

LVBET bonus od depozytu to kolejny bonus na start dla nowych użytkowników, która daje nam bonus od pierwszej wpłaty do 2000 zł, a od drugiej 1000zł . Oznacza to tyle, że od dwóch pierwszych wpłat dostaniemy łącznie do 3000 zł . Zasady wypłaty owego bonusu są dość przyjemne. Wystarczy, że czterokrotnie wpłacimy pieniądze  i postawimy trzykrotnie zakład zawierający po minimalnym kursie 1.60. Takie warunki promocji wydają się być bardzo łatwe do zrealizowania przez nowych graczy.

» Odbierz 3353 PLN od bukmachera LVBET

LVBET bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu oferowany przez LVBET to promocja, która dostępna jest przede wszystkim dla nowych graczy. Polega ona na tym, że otrzymujemy 20zł na koncie bonusowym i możemy je spokojnie wydać na chcemy, o ile zakład będzie zgodny z wymogami (należy go obrócić dwukrotnie po kursie minimum 2.0, a na kuponie mają się znaleźć minimalnie trzy zdarzenia). LVBET pozwala nam skorzystać z tego bonusu podczas trwania eventów związanych z wydarzeniami sportowymi, a zdarza się to często. Zakłady bukmacherskie LVBET jest jednym z głównych FAME MMA, Wisły Kraków oraz Śląska Kraków.

LVBET freebet, czyli darmowy bonus

LVBET freebet to bonus, który kierowany jest do nowych użytkowników przy rejestracji konta. W ramach tego bonusu dostajemy 20zł na jeden kupon, który możemy, ale nie musimy wygrać. Jednym zdaniem – możemy zyskać, ale nie stracimy, ponieważ pieniądze, które zainwestujemy nie są nasze. Warunki są dość proste. Znajdują się one w akapicie „LVBET Bonus na start” w podpunkcie „Bonus bez depozytu”. Warto tam zajrzeć!

LVBET zakład bez ryzyka (cashback)

Zakład bez ryzyka oferowany przez LVBET to kolejna promocja kierowana do nowych użytkowników. Przy skorzystaniu z tej promocji LVBET daje nam możliwość postawienia zakładu bez straty pieniędzy tzn. LVBET pozwala nam postawić zakład, w przypadku przegranej zwróci nam koszt tego zakładu o ile ten nie przekroczył zainwestowanej wartości d0 333zł.

LVBET bonus powitalny od depozytu (wpłaty)

Bonus od depozytu w LV BET to promocja, która jest kierowana głównie do nowych graczy. Zdarza się również, że dany bonus pojawia się dla zarejestrowanych graczy w ramach specjalnego eventu podyktowanego specjalnym wydarzeniem. Polega on na tym, że LVBET daje nam w prezencie kwotę, którą wpłaciliśmy (do 3000zł) w formie środków bonusowych. Ważną informacją na temat tego bonusu jest fakt, że obowiązuje on przy pierwszej, jak i drugiej wpłacie (dla nowych użytkowników), jednakże ze zmiennymi wartościami.

» Odbierz 3353 PLN od bukmachera LVBET

Promocje bukmacherskie LVBET dla zarejestrowanych graczy

LVBET będąc dość młodym zakładem bukmacherskim na rynku zdołał już sobie wyrobić renomę jednego z najlepszych bukmacherów w Polsce. Wszystko to może zawdzięczać dość szerokiej gamie wydarzeń oraz bonusów przygotowanych dla nowych i już zarejestrowanych użytkowników. Ich bonusy przekonają niejedną osobę do założenia u nich konta.

  • 50 zł za karnet Wisły Kraków

LVBET współpracuje z kilkoma klubami sportowymi. Jednym z nich jest Wisła Kraków. Bukmacher daje nam 50zł za przesłanie skanu karnetu na mecze Wisły Kraków. Promocja trwa przez cały sezon Ekstraklasy.

  • 50 zł za karnet Śląska Wrocław

W przypadku tej promocji LVBET daje nam 50zł za wspieranie jednego z klubów Ekstraklasy. Jest nim Śląsk Wrocław. Bukmacher daje nam 50zł za przesłanie skanu karnetu na mecze Śląska Wrocław. Promocja trwa przez cały sezon Ekstraklasy.

  • 1000zł za medal Polaków

Firma bukmacherska LVBET przygotowała turniej podczas trwania Igrzysk Olimpijskich. Wygranych w tym turnieju jest aż 10 osób, a pula nagród jest dość okazała. Na start w puli jest 13000zł i co każdy medal Polaków pula zwiększa się o 100zł. Warunki tej promocji są banalne. Wystarczy typować wydarzenia z Igrzysk Olimpijskich za minimum 20zł, a sam kupon musi być wygrany.

  • 555zł na gry karciane

Bukmacher LVBET daje nam przy wpłacie połowę tego co wpłaciliśmy, ale tylko na użycie w grach karcianych. Oznacza to, że gdy wpłacimy 1100zł to dostaniemy 550zł. Promocja ma swoją maksymalną granice jaką jest zwrot do 550zł.

» Odbierz 3353 PLN od bukmachera LVBET

LVBET Gry Karciane

LVBET poza zwykłymi wydarzeniami sportowymi lub rozrywkowymi ma w swojej ofercie gry karciane. Oferta gier nie jest szeroka, ale na pewno się wyróżnia na tle konkurencji. LVBET w swojej ofercie ma gry, których na próżno szukać innych taką jest między innymi Blackjack. Oczywiście w grach karcianych bierze udział prawdziwy krupier i nie jest to symulacja komputerowa. Oferta gier karcianych LVBET i skrótowy opis zasad gry:

  • Poker – polega na typowaniu pozycji na stole, która naszym zdaniem utworzy najwyższy układ pokera,
  • Wojna – polega na wybraniu pola, na którym naszym zdaniem będzie „mocniejsza” karta,
  • Blackjack – wystarczy postawić na gracza, który zdobędzie więcej punktów niż rywal nie przekraczając 21 punktów.

» Odbierz 3353 PLN od bukmachera LVBET

Jaki bonus na start oferuje bukmacher LVBET?

LVBET dla nowych klientów oferuje pakiet kilku bonusów powitalnych o łącznej wartości 3353 zł. W skład oferty powitalnej w LVBET wchodzi darmowy bonus 20 zł., zakład bez ryzyka 333 zł. i bonusy od depozytów o wartości 3000 zł.

Czy bukmacher LVBET oferuje bonus bez depozytu?

Tak, bukmacher LVBET udostępnia dla nowych graczy bonus bez depozytu 20 PLN. Mogą z niego skorzystać osoby rejestrujące nowe konto klienta.

Co zrobić, aby skorzystać z bonusu LVBET?

Aby odebrać pakiet bonusów powitalnych od bukmachera LVBET należy zarejestrować konto klienta. Rejestracji można dokonać poprzez wypełnienie specjalnego formularza.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.