Betclic bonus na start bez depozytu, zakład bez ryzyka, bonus powitalny i freebet

W Polsce powstaje coraz więcej zakładów bukmacherskich, które swoją ofertą wydarzeń oraz ofertą bonusów starają się przyciągnąć do siebie rzeszę nowych klientów, którzy mogliby grać u nich. Każdy z nich ściga się o to kto zachęci tych klientów więcej, dlatego każdy bukmacher ma na swój sposób przygotowane bonusy powitalne dla nowych użytkowników, ale nie zapominają o tych zarejestrowanych, dla nich też u każdego coś się znajdzie. Betclic na tym polu nie próżnuje. Przygotowali oni kilka bonusów, które są stałe w ich ofercie, a także limitowane takie jak np.: Igrzyska Betclic.

» Odbierz bonus 500 PLN od bukmachera Betclic

Betclic bonus na start

Betclic to jeden z bukmacherów, który prężnie próbuje zyskać coraz większą rzeszę klientów. Wszystko to zawdzięczać mogą promocją, które przygotowują nowym graczom, a także tym, którzy już korzystają z ich usług. Betclic dla nowych graczy przygotował szeroką gamę bonusów, którymi może pochwalić się przed potencjalnymi klientami. Oprócz atrakcyjnych benefitów, Betclic również prężnie działa w internecie (chociażby na YouTube), co pozwala im zyskać wielu nowych klientów, których obdarzą poniższymi bonusami:

  • Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu w Betclic to promocja, która działa jedynie z naszym linkiem partnerskim. Może się jednak zdarzyć, że Betclic sprezentuje zarejestrowanym graczom jakieś środki bonusowe z okazji jakiegoś eventu.

  • Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka oferowany przez Betclic to jedna z promocji dla nowych użytkowników. Betclic zwróci nam pieniądze, które przegraliśmy w ciągu pierwszego tygodnia od naszej rejestracji. Może ta kwota nie jest astronomiczna (550zł), ale dają nam możliwość zagrania jeszcze raz za tyle ile daliśmy. Dobra promocja dla nowych użytkowników na przetarcie szlaków. Aby wypłacić te środki musimy obrócić je sześciokrotnie poprzez kupony zawierające minimalny kurs całkowity 2.0. Wymogi spełnienia tego bonusu nie są najłatwiejszymi do spełnienia na rynku, ale to można zrozumieć obawą, że nowi gracze przyjdą, obrócą bonusem i już nigdy nie wrócą. Takie zabezpieczenie.

  • Bonus od depozytu

Betclic nie posiada w swojej ofercie bonusu od depozytu dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie Betclic poszedł nieco inną drogą – stawiają oni na benefity dla stałych klientów niż bonusy, którymi mogą “przekupić” (tzw. bonusy na start) nowych klientów.

» Odbierz bonus 500 PLN od bukmachera Betclic

Betclic bonus bez depozytu

Firma bukmacherska Betclic przygotowała dla nas dwa losowania, w którym można wygrać darmowe środki. Są nimi Igrzyska Betclic oraz Piłkarski Jackpot. W tym pierwszym bonusie wystarczy wygrywać zakłady związane z Igrzyskami Olimpijskimi. Każda złotówka to punkt w klasyfikacji. W Piłkarskim Jackpocie wystarczy dobrze wytypować jak największą ilość spotkań Ekstraklasy. W puli nagród jest aż 30tyś zł.

Betclic freebet, czyli darmowy bonus

Bukmacher Betclic nie przygotował stałej promocji związanej z freebetem. Na tą chwilę na próżno szukać tego typu promocji nawet wśród limitowanych ofert bonusowych. Warto co jakiś czas zaglądać w zakładkę promocje, ponieważ tak jak zostało wspomniane wyżej, Betclic rotuje promocjami limitowanymi czasowo.

Betclic zakład bez ryzyka (cashback)

Zakład bez ryzyka w Betclic to kolejna promocja limitowana dla graczy, którzy są już zarejestrowani. Cashback w Betclic działa do zbliżonych zasad co u konkurencji, ale mogą się pochwalić tym, że mają go dla zarejestrowanych użytkowników. Betclic zwraca do 100zł jeśli nie wejdzie ci jedno zdarzenie na kuponie. Ważnym jest to, że  żeby wziąć udział w promocji trzeba mieć na kuponie minimum pięć zdarzeń, a sam kupon musi mieć minimalny kurs całkowity na poziomie 4.0.

Betclic bonus od depozytu (wpłaty)

Betclic nie przygotował stałej promocji związanej z bonusem od depozytu. Na tą chwilę na próżno szukać tego typu promocji nawet wśród limitowanych ofert bonusowych. Warto co jakiś czas zaglądać w zakładkę promocje, ponieważ tak jak zostało wspomniane wyżej, Betclic rotuje promocjami limitowanymi czasowo.

» Odbierz bonus 500 PLN od bukmachera Betclic

Promocje bukmacherskie Betclic dla zarejestrowanych graczy

Betclic to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Nie dziwi nikogo, że w swojej kampanii reklamowej zatrudniają znane osoby takie jak np.: DissBlaster z kanału Footroll. Jednakże oprócz znanych osób do gry muszą zachęcić promocje, które w ofercie Betclica zmieniają się co jakiś czas. Jest to dobry zabieg, ponieważ użytkownicy mają różnorodność w wybieraniu promocji, a jeśli nie chcą skorzystać z bonusów limitowanych zawsze mogą wrócić do oferty promocji stałych.

  • Strefa VIP

Strefa VIP to jeden z najbardziej pożądanych bonusów graczy Betclic w całej ofercie. Jako osoba VIP możemy liczyć na zaproszenia na różne eventy takie jak mecz Superpucharu Europy, bądź Wine Tour w Bordeaux. Oprócz meetingów na różnych imprezach VIPy dostają co jakiś czas upominki w postaci np. zaproszeń na wydarzenia sportowe. Oczywiście są też bonusy w samym typowaniu. Dla VIPów Betclic przygotował specjalną ofertę zakładów oraz bonusów. Żeby zostać VIPem musisz dużo typować na ich stronie….bardzo dużo i czekać aż sami cię wybiorą.

  • Multi+

Betclic Mulit+ to promocja, która pozwala nam nieco więcej wygrać. Wygrane mogą zostać powiększone nawet do 50%, ale żeby wziąć udział w tej promocji trzeba mieć na swoim kuponie minimum 5 zdarzeń. Poniżej znajduje się tabelka prezentująca procentowe zwiększenie wygranej w zależności od ilości zdarzeń na kuponie.

źródło: Betclic.pl

  • Cashout

Betclic w swojej ofercie promocji zawiera również Cashout, który pozwala wypłacić wygraną przed zakończeniem kuponu. Oczywiście wygrana nie jest pełna, a zostaje ona zmniejszona o kupony, których nam jeszcze nie rozliczyli.

» Odbierz bonus 500 PLN od bukmachera Betclic

Jaki bonus na start oferuje bukmacher Betclic?

W Betclic na start otrzymujesz zakład bez ryzyka do 500 złotych. Można z niego skorzystać po utworzeniu konta klienta.

Czy bukmacher Betclic oferuje bonus bez depozytu?

Bukmacher Betclic obecnie nie oferuje bonusu bez depozytu. Warto jednak śledzić stronę internetową Betclic, ponieważ przy okazji wielu wydarzeń sportowych można odebrać freebet.

Jak skorzystać z bonusu na start od Betclic?

Wystarczy rejestracja konta klienta. Można jej dokonać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej Betclic.