Strumyk tv pl – mecze dzisiaj na żywo, transmisje i stream online

Transmisje sportowe na żywo można oglądać w telewizji, a także w internecie. Możliwość oglądania meczów na żywo online oferują serwisy streamingowe i strony internetowe. Użytkownicy poszukujący informacji o tym gdzie można oglądać poszczególne mecze na żywo, bardzo często wpisują frazy strumyk tv oraz strumyk pl. Na naszej stronie prezentujemy informacje na temat kanałów telewizyjnych, platform streamingowych oraz stron internetowych, które oferują transmisje z wielu wydarzeń sportowych. Jak oglądać transmisje korzystając z takich serwisów jak Viaplay, Canal+online, Player.pl, STS TV, Fortuna TV i Betclic TV?

Mecze dzisiaj w Strumyk tv

W naszym serwisie, każdego dnia przedstawiamy nie tylko aktualności i wiadomości ze świata piłki nożnej, ale też informacje o tym gdzie mecze dzisiaj dostępne są w telewizji i internecie.

W ofertach kanałów telewizyjnych, a także serwisów internetowych można znaleźć transmisje z najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich takich jak Liga Mistrzów czy Ekstraklasa. Transmisje można jednak oglądać też z wielu innych bardziej niszowych rozgrywek.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+ za 39 zł / mies
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies.
Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

Strumyk transmisje online

Poniżej przedstawiamy listę kanałów telewizyjnych na których można oglądać transmisje sportowe. Na polskim rynku działa wiele telewizji, zarówno darmowych (oferowanych w naziemnej telewizji cyfrowej), jak również płatnych (oferowane są przez operatorów kablowych i satelitarnych):

 • TVP (TVP 1, TVP 2, TVP Sport),
 • Polsat (Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium),
 • Canal+ (Canal+Premium, Canal+Sport, Canal+Sport 2, Canal+Sport 3, Canal+Sport 4, Canal+Sport 5, Canal+Family),
 • Eurosport (Eurosport 1 i Eurosport 2),
 • Eleven Sports 1, 2, 3 i 4,
 • Viaplay (jako platforma internetowa Viaplay)
 • Sportklub.

Transmisje sportowe można również oglądać w serwisach streamingowych. Od wielu lat w Polsce dostępne są legalne platformy, które udostępniają w internecie kanały telewizyjne. Poniżej prezentujemy listę serwisów streamingowych, z których można korzystać w Polsce, a także listę rozgrywek i lig piłkarskich, które można oglądać na poszczególnych platformach:

 • Canal+online: Ekstraklasa, La Liga, Serie A, Premier League, Ligue 1, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Superpuchar Hiszpanii, Puchar Niemiec
 • Player.pl: Ekstraklasa, La Liga, Serie A, Premier League, Ligue 1, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Superpuchar Hiszpanii, Puchar Niemiec
 • Viaplay: Premier League, Bundesliga, Liga Europy, Liga Konferencji Europy
 • WP Pilot: La Liga, Serie A, Ligue 1, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej
 • Gonet TV: La Liga, Serie A, Ligue 1, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej
 • Polsat Box Go (dawniej Ipla TV): Liga Mistrzów UEFA, 1. Liga Polska, Puchar Polski, Puchar Francji, Liga Holenderska (Eredivisie), Liga Ukraińska, Liga Czeska
 • Sport.tvp.pl: Liga Mistrzów UEFA (wybrane mecze), Ekstraklasa (wybrane mecze), Puchar Włoch, Puchar Hiszpanii, 2. Liga Polska

Pakiety dostępne na poszczególnych platformach:

 • Pakiet Canal+ – od 39 zł / 30 dni
 • Pakiet Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium – od 59 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

 • Pakiet Canal+ – 64 zł / 30 dni
 • Pakiet Canal+ i Eleven – 74 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisje w Player.pl

 • Pakiet Eleven – 13,99 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisje w WP Pilot

 • Pakiet KLASIK z Eleven – 1 zł / 14 dni – następnie możliwość przedłużenia subskrypcji za 29 zł na 30 dni

» Oglądaj transmisje online w Gonet TV

 • Pakiet Total – 34 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisje w Viaplay

Strumyk tv transmisje za darmo

Mecze na żywo można oglądać w internecie nie tylko na płatnych serwisach streamingowych. Oczywiście istnieje wiele bezpłatnych stron takich jak strumyk tv czy strumyk pl, jednak należy pamiętać że serwisy te udostępniają transmisje nielegalnie!

Osoby, które poszukują legalnych miejsc gdzie można oglądać bezpłatne transmisje sportowe z pewnością zdziwi fakt, że transmisje oferowane są na stronach internetowych bukmacherów. Po zarejestrowaniu się w serwisach bukmacherskich takich jak STS, Fortuna oraz Betclic, można oglądać transmisje z rozgrywek piłkarskich, a także wiele innych wydarzeń sportowych. Każdy z wymienionych bukmacherów umożliwia oglądanie transmisji sportowych na komputerach, smartfonach i tabletach.

Poniżej prezentowana jest lista bukmacherów, którzy oferują mecze na żywo w internecie oraz lista najpopularniejszych rozgrywek, które można oglądać na poszczególnych platformach bukmacherskich:

 • STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV (m.in. rozgrywki La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Puchar Hiszpanii, Puchar Włoch, Puchar Niemiec, Puchar Francji, Puchar Ligi Francuskiej, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej).

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic TV

Jak oglądać stream online w Strumyk tv?

Wiele osób z pewnością zastanawia się w jaki sposób można oglądać transmisje na żywo w internecie. Jest na to kilka sposobów. Każda z platform internetowych udostępnia stronę www, z której można korzystać na ekranach komputerów i laptopów. W dzisiejszych czasach do internetu można się również podłączyć na wielu innych urządzeniach, na które również oferowane są transmisje poprzez specjalnie przygotowane aplikacje.

Poniżej prezentujemy listę przykładowych urządzeń na których można oglądać transmisję na żywo w internecie:

 • Strony www (na komputerach)
 • Aplikacje mobilne (na smartfonach i tabletach – m.in. iOS, Android)
 • Aplikacje na telewizory (m.in. Android TV, Samsung Tizen, LG WebOS itp.)
 • Aplikacje na urządzenia streamingowe (m.in. Android TV, Chromecast, Apple TV, Airplay, FireTV itp.)
 • Aplikacje na konsole do gier (m.in. PS 4, PS 5, XBOX One)

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic TV

Piłka nożna w Strumyk pl

Jak widać po przedstawionych powyżej informacjach, sposobów na oglądanie meczów na żywo w internecie jest wiele. Transmisje można oglądać przy wykorzystaniu różnych urządzeń, a nie tylko z komputera!

Wśród najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich na strumyk tv, warto wyróżnić Ligę Mistrzów, która za każdym razem cieszy się ogromną popularnością. Aby oglądać jednak transmisje Ligi Mistrzów, konieczne jest wykupienie dostępu do pakietu Polsatu Sport Premium. Tylko jeden mecz Champions League w każdym tygodniu rozgrywek można oglądać całkowicie za darmo korzystając z platformy internetowej sport.tvp.pl (najciekawsze środowe spotkanie).

Wielką popularnością wśród kibiców piłki nożnej cieszą się też transmisje ze spotkań Ligi Europy oraz Ligi Konferencji, które można oglądać w Viaplay. W ostatnich latach występowały w tych rozgrywkach polskie drużyny, a także wielu polskich zawodników grających w zagranicznych klubach.

Po transferze Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony jeszcze większe zainteresowanie wzbudzają rozgrywki hiszpańskiej Primera Division, a w szczególności transmisje z meczów FC Barcelony. Wciąż bardzo chętnie oglądanymi ligami są też: Premier League, Serie A, Ligue 1 oraz Bundesliga.

Transmisje innych sportów w Strumyk tv 

Transmisje sportowe w internecie to oczywiście głównie piłka nożna, jednak nie tylko. Serwisy streamingowe takie jak strumyk tv, ale również wiele innych platform oferuje transmisję z wielu innych sportów. Warto wyróżnić między innymi siatkówkę – wśród najpopularniejszych meczów są oczywiście spotkania reprezentacji Polski, a także ligowe rozgrywki takie jak PlusLiga i Liga Mistrzów siatkarzy.

Strumyk tv to także transmisje F1, które wciąż przyciągają mnóstwo kibiców przed ekrany telewizorów, komputerów i innych urządzeń. W ofercie transmisji online dostępne są nie tylko wyścigi formuły 1, ale również transmisje kwalifikacji i wszystkie treningi odbywające się przed poszczególnymi Grand Prix. Fani sportów motorowych bardzo chętnie oglądają również żużel, który także można znaleźć na platformach streamingowych takich jak Canal+online i player.pl.

W ostatnich latach w Polsce coraz większą popularnością cieszy się tenis. Głównie za sprawą Igi Świątek i Huberta Hurkacza. W dniach gdy rozgrywane są mecze z udziałem Świątek i Hurkacza, kibice poszukują informacji na takich serwisach jak strumyk tv – gdzie oglądać mecze tenisa na żywo w internecie. Na naszej stronie prezentowane są informacje o tym gdzie obejrzeć mecze Igi Świątek i Huberta Hurkacza na żywo w TV i online w Internecie – przy okazji każdego turnieju tenisowego prezentowane są aktualności na ten temat.

MMA to kolejny sport, który jest bardzo chętnie oglądany przez polską publiczność. Największe zainteresowanie wśród sportów walki wzbudzają galę UFC, KSW, Fame MMA, Prime MMA oraz Gromda. Za każdym razem gdy odbywa się gala jednej z wymienionych federacji, kibice poszukują informacji na temat transmisji w takich na takich platformach internetowych jak strumyk tv.

Sprawdź też:

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic TV

Strumyk tv opinie, informacje i faq

Strumyk tv co to?

Strumyk tv to serwis internetowy, oferujący transmisje online i mecze na żywo.

Strumyk tv jak włączyć i jak oglądać?

Z serwisu Stmuyk tv można korzystać zarówno na komputerze, jak również na telefonie z systemem operacyjnym Android i iOS.

Czy strumyk tv jest bezpieczny?

Serwis strumyk tv oferuje nielegalne transmisje za darmo, pokazując przy tym mnóstwo reklam – należy uważać na swoje dane korzystając z takich serwisów.

Czy strumyk tv jest legalny?

Transmisje oferowanae przez strumyk tv nie są legalne.