Betfan bonus na start bez depozytu, zakład bez ryzyka, bonus powitalny i freebet

Polscy bukmacherzy ciągle starają się o nowych klientów. Każdy z nich ma w swojej ofercie gamę kilku bonusów, czy to powitalnych, czy to stałych. Jest to dobry sposób na przekonanie potencjalnych klientów do skorzystania z usług danego bukmachera. Betfan przygotował ofertę bonusów, która wydaje się być nieco inna od tych prezentowanych przez konkurencję. Dla nowych graczy przygotowali oni cashback przy pierwszej wpłacie do 600zł oraz bonus od drugiego depozytu do 1000zł.

» Odbierz bonus 1600 PLN od bukmachera Betfan

Betfan bonus na start

Zakłady Bukmacherskie Betfan to dość świeży podmiot na rynku bukmacherskim. Działają oni od 2018 roku i od tego czasu bardzo szybko rozwinęli. Mają oni rzeszę swoich klientów, a promocje, które są specjalnie dla nich przygotowane różnią się nieco od konkurencji czyniąc ich wyjątkowymi na rynku. Przygotowali oni dla nowych użytkowników tylko dwa bonusy, ale owe promocje są na tyle przyjemne, że grzech z nich nie skorzystać.

Bonus bez depozytu

Betfan oferuje nam bonus bez depozytu przy okazji wybranych turniejów i meczów. Promocja sama w sobie nie jest przeznaczona dla nowych użytkowników. Jest to bardziej bonus limitowany, który jest przyznawany graczom przy okazji jakichś specjalnych eventów sportowych. Rzadko kiedy się zdarza, że ów bonus ma wymagania co do tego co możemy postawić. Warunkiem zdobycia bonusowych środków jest inwestowanie na Betfanie. Jeśli interesują nas darmowe środki to Betfan przygotował dla nas promocję w ramach Igrzysk Olimpijskich. W tej promocji biorą tylko udział nowi gracze. Po zarejestrowaniu dostaniemy od nich 50 zł freebetu.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w Betfan to nic innego jak darmowy zakład. Bukmacher daje nam koło ratunkowe w postaci tej promocji. W razie przegranej przy pierwszym kuponie zwrócą nam oni do 600zł. Możemy te środki oczywiście wypłacić stosując się do warunków obrotu tym bonusem. Betfan nie narzuca nam ilości zdarzeń na kuponie, ani stawki jaką zainwestujemy, ani minimalnego całkowitego kursy zakładu jedynie to, że musimy nim jednokrotnie obrócić.

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu oferowany przez Betfan to następna promocja dla nowych graczy. Bonus ten oferuje nam bonusowe środki od drugiej wpłaty. Przy dokonaniu owej wpłaty dostaniemy do 1000zł bonusowego depozytu. Oczywiście dane środki podlegają wypłacie, ale żeby móc wypłacić bonus trzeba obrócić go według zasad określonych przez bukmachera Betfan. Wystarczy, że trzykrotnie postawimy zakład zawierający w sobie minimalnie trzy zdarzenia, a kurs minimalny kuponu ma wynosić 2.5. Każdy nowy gracz dałby radę je spełnić, ponieważ te wymogi wydają się być banalne do realizacji.

» Odbierz bonus 1600 PLN od bukmachera Betfan

Betfan bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu jaki oferuje bukmacher Betfan to bonus, który na tej stronie jest limitowany, a mogą go dostać zazwyczaj zarejestrowani gracze. Rzadko Betfan daje nowym graczom darmowe środki, ale tych, którzy regularnie u nich grają nagradzają owymi środkami. Wystarczy grać, a Betfan co jakiś czas wypłaci nam bonusowe środki.

Betfan freebet, czyli darmowy bonus

Freebet to promocja od Betfan, która pojawia się okazjonalnie. Przy okazji Igrzysk Olimpijskich dostajemy freebet o wartości 50zł dla nowych użytkowników. Żeby go odebrać wystarczy zarejestrować się i wpłacić minimum 50zł depozytu. Przy tym freebecie mamy kompletną dowolność.

Betfan zakład bez ryzyka (cashback)

Betfan zakład bez ryzyka to promocja, która jest kierowana głównie do nowych graczy. Bukmacher zwróci nam aż do 600zł w razie niepowodzenia pierwszego kuponu. Bonus nie ma minimalnych widełek jeśli chodzi o zainwestowaną kwotę. Możemy postawić dwa złote, a także 600zł. Ważnym aspektem jest fakt, że Betfan zwróci nam tylko kwotę, która pochodzi z pierwszego depozytu.

Betfan bonus od depozytu (wpłaty)

Bonus od depozytu Betfan to benefit, który jest przygotowany tylko dla nowych klientów. Bukmacher daje nam w prezencie do 1000zł od drugiej wpłaty. Środki trafią na bonusowy depozyt, a żeby móc je wypłacić należy nimi obrócić. Jest to promocja idealna, ponieważ pozwala nowym graczom bez stresu zagrać ich pierwszy zakład.

» Odbierz bonus 1600 PLN od bukmachera Betfan

Promocje bukmacherskie Betfan dla zarejestrowanych graczy

Betfan jako “świeżak” na rynku bukmacherskim (w porównaniu do tych największych) osiągnął już dość spory rozgłos. Mogą to zawdzięczać swojej kampanii reklamowej, która często nawiązuje do memów i tego co jest na czasie w social mediach, ale również gamą bonusów, które wydają się być bardzo przyjemne i łatwe do realizacji. Zarejestrowani użytkownicy mają w czym wybierać, a sama oferta jest na swój sposób wyjątkowa.

  • Freebet za medal

Freebet za medal to promocja, która jest aktualnie ograniczona czasowo, ponieważ trwa specjalny event. Żeby wziąć udział w promocji wystarczy złożyć kupon wyłącznie z Igrzysk Olimpijskich za dokładną stawkę 149zł. W prezencie dostaniemy dowolny freebet o wysokości zależnej od medalu jaki Polacy zdobędą na IO. W przypadku brązowego dostajemy za 5zł, w przypadku srebrnego 15zł, a przy złotym jest to 25zł.

  • #15Poldiego Challenge

15Poldiego Challenge to akcja prowadzona przez bukmachera Betfan, która trwa przez najbliższy sezon Ekstraklasy. Warunkiem wzięcia udziału w tej akcji jest ilość bramek strzelona przez Podolskiego. To czy weźmiesz w niej udział nie jest zależne od ciebie w pewnym stopniu. Żeby być pewnym wzięcia udziału w losowaniu nagrody wystarczy postawić kupon za 89zł po kursie minimalnym 3.0. Aby wypłacić ten bonus trzeba go obrócić na jednym kuponie, który będzie zawierać w sobie minimalnie 3 zdarzenia, a kurs całościowy musi wynosić 3.8.

  • Podwyższone kursy na wybrane zdarzenia

Betfan daje nam możliwość zarobienia większych pieniędzy dzięki podwyższonym kursom na wybrane przez nich zdarzenia. Aktualnie takim boostem jest zdarzenie związane z meczem Śląska w Ekstraklasie. Wygrana Śląska ma aktualnie wyższy kurs i z 1.60 mamy 2.0. Fajna promocja na podwyższenie całkowitego kursu zdarzenia.

» Odbierz bonus 1600 PLN od bukmachera Betfan

Jaki bonus na start oferuje bukmacher Betfan?

Dla wszystkich osób, które zarejestrują konto klienta, bukmacher Betfan daje na start bonus o wartości 1600 złotych (bonus od depozytu 1000 zł. i zakład bez ryzyka 600 zł.). Mogą z niego skorzystać nowi klienci, którzy zarejestrują konto przez podany link.

Czy bukmacher Betfan oferuje bonus bez depozytu?

Bukmacher Betfan udostępnia promocje w postaci bonusu bez depozytu i freebetu przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Wystarczy więc zarejestrować konto w Betfan i skorzystać z oferty darmowego bonusu przy okazji np. popularnych meczów piłkarskich.

Co zrobić, aby skorzystać z bonusu Betfan?

Promocje bukmacherskie, które dostępne są na stronie internetowej bukmachera Betfan przygotowane zostały dla nowych użytkowników. Część bonusów oferowana jest również dla zarejestrowanych użytkowników – najczęściej są to promocje przy okazji ważnych turniejów, rozgrywek i wydarzeń sportowych.