Transmisja Prime Show MMA 6 Za Darmo [Strumyk TV]

Fani mieszanych sztuk walki z niecierpliwością czekają na zbliżającą się galę Prime Show MMA 6, która odbędzie się sobotę 21.10.2023 w Arenie Toruń. Wśród zapowiedzianych starć na pewno nie zabraknie emocji, zwłaszcza podczas walki wieczoru, w której Kasjusz “Don Kasjo” Życiński zmierzy się z Pawłem “Księżniczką” Tyburskim. Niezapomniane chwile zapowiada także co main event z udziałem Jacka “Murana” Murańskiego oraz Macieja “Starego Wiewióra” Wiewiórki. W sumie podczas gali dojdzie do dwunastu walk.

Strumyk TV: Prime Show MMA 6, gdzie oglądać?

Jedyną oficjalną platformą, na której będzie można śledzić przebieg gal Prime Show MMA 6i, jest PRIME MMA TV. Niestety, transmisji tv oraz darmowej transmisji online nie przewidziano.

Strumyk TV: Prime Show MMA 6, transmisja za darmo

Choć wielu fanów MMA liczyło na możliwość darmowego śledzenia gali w internecie, darmowa transmisja online z wydarzenia PRIME MMA 6 nie będzie dostępna.

Strumyk TV: Prime Show MMA 6, transmisja PPV

Dla tych, którzy nie chcą przegapić żadnej sekundy z gali, PRIME MMA TV przygotowało dwie opcje PPV. Wariant “PREMIUM” za 39,99ZŁ gwarantuje jakość transmisji Full HD (1080p) oraz dostęp do transmisji przez 7 dni po wydarzeniu. Dla tych, którzy poszukują nieco tańszej opcji, dostępny jest również wariant “BASIC” w cenie 34,99ZŁ, który oferuje jakość transmisji HD (720p) oraz 48 godzin VOD.

Platforma streamingowa PRIME MMA TV dostępna jest nie tylko dla użytkowników komputerów (poprzez oficjalną stronę internetową), ale także dla tych korzystających z urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety. Dla osób korzystających z systemu Android aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play, natomiast użytkownicy iOS mogą pobrać ją z App Store.

Strumyk TV: Prime Show MMA 6 typowanie

U bukmachera Fortuna można typować zakłady na dzisiejsze PRIME MMA. Fortuna daje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 630 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł. Załóż już teraz konto w Fortunie klikając w podany poniżej link.

» Odbierz bonus 630 PLN i typuj na efortuna.pl

Kiedy następna gala Prime Show MMA?

Gala Prime Show MMA 6 odbędzie się w sobotę 21 października. Początek transmisji o godz. 19:00.

Gdzie oglądać Prime Show MMA 6?

Transmisję Prime Show MMA 6 udostępni wyłącznie platforma PRIME MMA TV.


x