Strumyk TV: Transmisja Ligi Mistrzów Za Darmo

Liga Mistrzów to rozgrywki, które kochają wszyscy fani piłki nożnej na całym świecie. Gdzie będzie można oglądać Ligę Mistrzów na żywo? Gdzie obejrzeć transmisję online i transmisję tv? Sprawdzamy na jakich platformach będą dostępne transmisje!

Strumyk TV: Liga Mistrzów – gdzie oglądać?

Mecze Ligi Mistrzów będą transmitowane przez Polsat Sport Premium na sześciu dedykowanych kanałach. Dostępne są też serwisy streamingowe Canal+online oraz Polsat Box Go, które oferują transmisje online ze wszystkich spotkań Ligi Mistrzów.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+Online

Strumyk TV: Liga Mistrzów transmisja za darmo

Niestety, bezpłatne streamy z Ligi Mistrzów nie będą oferowane – wszelkie transmisje online są dostępne tylko na płatnych platformach streamingowych.

Strumyk TV: Liga Mistrzów transmisja online

Za pośrednictwem Canal+online, transmisję meczów Ligi Mistrzów 2023/24 można śledzić po wykupieniu pakietu z kanałami Polsat Sport Premium, Eleven Sports i Canal+. Tylko do 20 września dostępna jest specjalna promocja, dzięki której można wykupić taki pakiet już za 40 złotych miesięcznie (przy jednorazowej płatności na pół roku).

Canal+online zapewnia transmisje na różnych urządzeniach. Od komputerów stacjonarnych, przez smartfony i tablety z systemami iOS i Android, aż po telewizory i inne urządzenia takie jak Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV czy AirPlay. Co więcej, na jednym koncie klienta możliwe jest korzystanie z serwisu przez dwóch użytkowników jednocześnie.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+Online

Alternatywą dla Canal+online jest Polsat Box Go. Jeśli wybierasz tę opcję, będziesz musiał wykupić “pakiet sport”, w którym zawarte są kanały Polsat Sport Premium. Za tę możliwość zapłacisz 40 zł miesięcznie.

Polsat Box Go oferuje transmisje na stronie www dla komputerów, a także w formie aplikacji na smartfony i tablety z systemami iOS oraz Android. Dodatkowo, można korzystać z tej platformy na telewizorach i innych urządzeniach takich jak Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV czy LG Smart TV.