Superbet bonus na start bez depozytu, zakład bez ryzyka, bonus powitalny i freebet

W Polsce ludzie coraz częściej szukają możliwości na dodatkowy zarobek. Jednym z najpopularniejszych sposobów jest bukmacherka, dzięki której możemy zyskać wiele inwestując mało. Dzięki temu każdy bukmacher ma pole dość szerokie pole manewru jeśli chodzi o przyciągnięcie do siebie potencjalnych klientów. Robią to na wiele różnych sposobów między innymi poprzez bonusy i promocje dla swoich graczy. Superbet przygotował ofertę bonusów, która wydaje się być nieco inna od tych prezentowanych przez konkurencję. Dla nowych graczy przygotowali oni cashback do 3500zł oraz bonus od pierwszego depozytu do 200zł.

» Odbierz bonus 3754 PLN od bukmachera Superbet

Superbet bonus na start

Superbet jako zagraniczny podmiot w naszym kraju daje sobie całkiem nieźle radę. Zyskali rzeszę sympatyków w całej Europie i nikogo nie zdziwi fakt, że mają oni otwartych ponad 1200 punktów w Europie Środkowo-Wschodniej. Starają się oni robić wszystko żeby klient był zadowolony, dlatego dla nowych, jak i tych bardziej wprawionych graczy postanowili zrobić upominek w postaci bonusów startowych.

  • Bonus bez depozytu

Superbet nie posiada w swojej ofercie takiego bonusu jak bonus bez depozytu, ale ma w swojej ofercie taką promocję jak Super Spin, dzięki któremu można zgarnąć nawet do 2500zł. Aby zagrać w Super Spin trzeba być oczywiście użytkownikiem Superbet, ale każdego dnia mamy szansę zakręcić ich kołem fortuny nawet tego pierwszego.

  • Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to jedna z promocji dla nowych użytkowników bukmachera Superbet. Firma zwróci nam pieniądze, które przegraliśmy w ciągu pierwszego tygodnia od naszej rejestracji. Kwota jest wysoka (3500zł) i daje nam możliwość zagrania jeszcze raz za tyle ile daliśmy. Dobra promocja dla nowych użytkowników na przetarcie szlaków. Aby wypłacić te środki musimy obrócić je czterokrotnie poprzez kupony zawierające minimalnie dwa zdarzenia. Cały kupon powinien mieć kurs 1.8.

  • Bonus od depozytu

Superbet bonus od depozytu to promocja przygotowana głównie z myślą o nowych graczach. Dzięki temu bonusowi otrzymujemy środki bonusowe od pierwszego depozytu. Bonus możemy wypłacić, a żeby móc wypłacić środki wystarczy obrócić nimi według zasad Superbet. Wystarczy, że raz postawimy zakład zawierający w sobie minimalnie dwa zdarzenia, a kurs minimalny kuponu ma wynosić 1.8. Każdy nowy gracz dałby radę je spełnić, ponieważ te wymogi wydają się być banalne do realizacji.

» Odbierz bonus 3754 PLN od bukmachera Superbet

Superbet bonus bez depozytu

Superbet nie oferuje typowego bonusu bez depozytu dla stałych klientów. Ma on w swojej ofercie promocje, w których możemy wygrać środki bonusowe, ale niekoniecznie dostaniemy je tak o. Musimy je albo wylosować w Super Spin, albo wygrać w Super Game. W Super Spin możemy grać codziennie tylko raz, a w Super Game możemy wygrywać raz na tydzień. Są to szczerze mówiąc najłatwiejsze sposoby na zdobycie darmowych środków jakie widziałem. Nie musimy inwestować swoich pieniędzy, a wystarczy, że zainwestujemy chwilkę czasu, aby zakręcić kołem fortuny lub odpowiedzieć na cztery pytania.

Superbet freebet, czyli darmowy bonus

Kolejna promocja od Superbet to freebet, który pojawia się co jakiś czas. Nie jest on stałym bywalcem w ofercie promocyjnej Superbet więc trzeba go wypatrywać żeby móc z niego skorzystać. Aktualnie możemy zgarnąć 35 zł na darmowy zakład. Jeśli chodzi o wymogi obrotu to są one dowolnością – ważne żebyśmy po prostu zagrali za te środki.

Superbet zakład bez ryzyka (cashback)

Zakłady bukmacherskie Superbet przygotowały bonus cashback dla nowych graczy. Superbet zwraca nam łącznie do 3500 zł za wszystkie przegrane kupony w pierwszym tygodniu po rejestracji. Wymogi obrotu są banalne do realizacji. Wystarczy czterokrotnie postawić kupon zawierający minimalnie dwa zdarzenia, a sam kupon musi mieć kurs łączny 1.8. Wydaje się banalne co?

Superbet bonus od depozytu (wpłaty)

Bukmacher Superbet proponuje bonus od depozytu jako promocję dla nowych użytkowników. Superbet daje nam do 234 zł od pierwszej wpłaty. Może nie jest to ogromna kwota, ale wydaje się być idealna na przetarcie szlaków wraz z innymi promocjami dostępnymi na stronie. Warunkami obrotu są te, które podaliśmy Wam w punkcie “Superbet bonus na start” w podpunkcie “Bonus od depozytu”.

» Odbierz bonus 3754 PLN od bukmachera Superbet

Promocje bukmacherskie Superbet dla zarejestrowanych graczy

Superbet jest rumuńskim kopciuszkiem wśród polskich bukmacherów. Ich oferta promocji dla zarejestrowanych graczy jest na tyle ciekawa, że warto się chociażby na trochę zatrzymać na ich stronie. Mają oni wiele promocji, których nie uświadczymy u konkurencji, a co jakiś czas są giveaway’e dla graczy, gdzie można wygrać dość przyjemne środki bonusowe.

  • Super Spin

Super Spin w Superbet to nic innego jak koło fortuny. Na pewno nieraz graliście w gry mobilne, gdzie można było wylosować specjalne bonusy do gry poprzez grę w koło fortuny. Tak samo jest na Superbet. Dzięki Super Spin możemy zgarnąć do 2500zł lub inne przyjemne bonusy jak freebety itp.

  • Super Game

Super Game to cotygodniowe losowanie nagród. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy odpowiedzieć na cztery proste pytania. Nic więcej. Piszę całkiem serio. Superbet przeznacza na tą promocję aż 50tyś zł tygodniowo więc dużo osób może zgarnąć jakąkolwiek sumę środków bonusowych.

  • Super Szansa

Super Szansa to promocja, w której Superbet rozliczy nam kupon mimo tego, że któreś ze zdarzeń jest nieprzyjęte. Wygrana jest obliczana według ich wzoru i posłużę się przykładem ze strony Superbet. “Jeśli Twoja potencjalna wygrana wynosiła 2.000 PLN, ale spotkanie o kursie 2,00 nie zakończyło się po Twojej myśli, to wygrywasz 2.000 PLN / 2,00 / 10 = 100 PLN.”

Są to przykładowe bonusy, które oferuje nam Superbet. Zachęcam do wejścia na ich stronę i zapoznania się z resztą promocji, naprawdę warto!

» Odbierz bonus 3754 PLN od bukmachera Superbet

Jaki bonus na start oferuje bukmacher Superbet?

Bonus na start od bukmachera Superbet obejmuje kilka promocji na łączną kwotę 3755 złotych.

Czy bukmacher Superbet oferuje bonus bez depozytu?

Niestety, bukmacher Superbet nie oferuje dla nowych graczy bonusu bez depozytu. Są jednak oferowane liczne freebety przy okazji największych turniejów,

Jak skorzystać z bonusu Superbet?

Aby odebrać bonus, wystarczy utworzyć konto klienta wypełniają formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej Superbet. Każdy nowy użytkownik otrzymuje na start bonusy o łącznej wartości 3754 złotych.


x