Ekstraklasa mecze na żywo i za darmo w internecie. Gdzie oglądać transmisje Ekstraklasy w TV i online?

Mecze Ekstraklasy na żywo to jedna z fraz, którą kibice piłki nożnej wpisują w wyszukiwarkach internetowych. Jeszcze w niedalekiej przeszłości, transmisje z meczów Ekstrakalsy były dostępne wyłącznie w telewizji. Teraz, istnieją legalne sposoby na oglądanie transmisji z meczów Ekstraklasy na żywo w Internecie. 

Ekstraklasa: Meczyki i mecze na żywo

Największym zainteresowaniem cieszą się mecze na żywo z udziałem Legii Warszawa i Lecha Poznań. Należy jednak pamiętać, że liczby oglądalności meczów wszystkich drużyn występujących w Ekstraklasie, przewyższają statystyki oglądalności innych rozgrywek. Meczyki Ekstraklasy są więc najchętniej oglądaną ligą w Polsce. Sprawdź gdzie oglądać mecze Ekstraklasy online za darmo i w płatnych serwisach streamingowych.

Ekstraklasa: Gdzie oglądać?

Ekstraklasę można oglądać na żywo w TV i online w Internecie. Transmisje w telewizji udostępniają kanały Canal+Premium, Canal+Sport, Canal+Sport 2, Canal+Sport 3, Canal+Sport 5 i TVP Sport. W przypadku niektórych meczów (tych najbardziej popularnych) Telewizja Polska, udostępnia transmisje na jednej ze swoich dwóch głównych anten (TVP 1 oraz TVP 2). Transmisje Ekstraklasy na żywo w Internecie można natomiast oglądać w serwisach Sport.tvp.pl (tylko jeden mecz w każdej kolejce), a także Player.pl i Canal+online (wszystkie spotkania). 

Oglądaj mecze na żywo w Player.pl

Oglądaj mecze na żywo w Canal+online

Ekstraklasa: Transmisja TV

Kanał TVP Sport, który pokazuje jedno spotkanie z każdej kolejki, dostępny jest bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej. Aby uzyskać dostęp do kanału, wystarczy telewizor z podłączoną anteną. Kanał TVP Sport można pobrać całkowicie za darmo.

W przypadku kanałów z grupy telewizyjnej Canal+, sprawa nie wygląda już tak prosto. Pakiety premium z kanałami Canal+ można wykupić w kablówkach i telewizjach satelitarnych. Cena za pakiet uzależniona jest od operatora. Z reguły koszt to ok. 40-60 złotych miesięcznie. 

Ekstraklasa: Transmisja na żywo w Internecie

Transmisje na żywo w Internecie ze wszystkich meczów Ekstraklasy, dostępne są na platformach Canal+online i Player.pl. Aby uzyskać dostęp do kanałów, pokazujących mecze Ekstraklasy, należy wykupić jeden z pakietów:

  • Pakiet Canal+ od 39 złotych (Canal+online)
  • Pakiet Canal+ Wielka Piłka z Eleven i Polsat Sport Premium od 59 złotych (Canal+online)
  • Pakiet Canal+ za 64 złotych (Player.pl)
  • Pakiet Canal+ z Eleven za 74 złote (Player.pl)

Po wykupieniu jednego z wymienionych pakietów, transmisje z meczów Ekstraklasy online można oglądać na ekranach komputerów (strona internetowa), smartfonów i tabletów (aplikacje mobilna iOS/Android) oraz telewizorów Smart TV (aplikacje na telewizory Samsung, LG, Sony, Android TV, Apple TV).

Oglądaj mecze na żywo w Player.pl

Oglądaj mecze na żywo w Canal+online

Ekstraklasa: Transmisja online za darmo

Transmisje ze spotkań Ekstraklasy, pokazywane są za darmo na kanałach TVP. Transmisję online z wybranego meczu z każdej kolejki, można oglądać na żywo i za darmo w Internecie poprzez stronę internetową Sport.tvp.pl oraz aplikację TVP Sport (dostępną na urządzenia mobilne i telewizory Smart TV). Apkę można pobrać na urządzenia z systemami operacyjnymi: Android, iOS, Samsung Tizen, LG WebOS, Android TV.

Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV

Oglądaj mecze za darmo w Superbet TV

Oglądaj mecze za darmo w Betclic TV

 

Ekstraklasa prawa do transmisji. Kto pokazuje transmisje w Polsce?

Transmisje z meczów Ekstraklasy w Polsce pokazują stacje telewizyjne Canal+ i TVP. Canal+ posiada prawa do transmisji ze wszystkich spotkań, a TVP do jednego meczu z każdej kolejki.

Gdzie oglądać mecze Ekstraklasy na żywo w TV?

Jedno spotkanie z każdej kolejki pokazywane jest w telewizji na kanale TVP Sport, TVP 1 lub TVP 2. Wszystkie mecze Ekstraklasy na żywo w TV udostępniane są na kanałach Canal+Premium, Canal+Sport, Canal+Sport 2, Canal+Sport 3, Canal+Sport 4 i Canal+Sport 5.

Gdzie oglądać mecze Ekstraklasy online w internecie?

Mecze Ekstraklasy online na żywo w Internecie, można oglądać na platformach Player.pl, Canal+online i Sport.tvp.pl. Aby oglądać transmisje w Canal+, należy wykupić pakiet kanałów. Transmisja oferowana przez TVP jest darmowa.

Gdzie oglądać mecze Ekstraklasy za darmo?

Mecze Ekstraklasy na żywo i za darmo można oglądać na stronie internetowej Sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Serwisy należące do Telewizji Polskiej, udostępniają stream z jednego spotkania w każdej kolejce.