UFC transmisja online na żywo i stream za darmo w internecie. Gdzie oglądać?

UFC jest największą federacją MMA na świecie. Transmisje UFC cieszą się ogromną popularnością, nie ma więc nic dziwnego w tym, że wiele osób poszukuje informacji gdzie można oglądać UFC na żywo i online w internecie. Sprawdziliśmy czy dostępne są transmisje UFC za darmo i jak je oglądać.

UFC: Gdzie oglądać?

Transmisje gal UFC można oglądać w TV na kanałach Polsatu Sport oraz w internecie na platformach Fortuna TV, Betclic TV, STS TV, Polsat Box Go i UFC Fight Pass.

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje UFC w Betclic TV

UFC: Gdzie oglądać online?

Oprócz transmisji telewizyjnych, które oferuje Polsat Sport, dostępne są również transmisje UFC online, które można oglądać w legalnych platformach streamingowych takich jak:

  • Fortuna TV (transmisje za darmo),
  • Betclic TV (transmisje za darmo),
  • STS TV (transmisje za darmo),
  • Polsat Box Go (po wykupieniu pakietu za 40 PLN),
  • UFC Fight Pass (po wykupieniu pakietu za 9,99 EUR).

Dostępne są więc zarówno płatne platformy udostępniające transmisje UFC, jak również bezpłatny serwis, z którego mogą korzystać zarejestrowani użytkownicy bukmachera Fortuna.

UFC: Transmisja online za darmo

Transmisje online za darmo ze wszystkich gal UFC dostępne są dla użytkowników, którzy posiadają konto u bukmachera Fortuna i mają na nim środki pieniężne. Jeżeli nie zakładałeś dotychczas konta u bukmachera Fortuna, a chcesz oglądać transmisje UFC za darmo, wystarczy kliknąć w poniższy link i wypełnić formularz rejestracyjny. Po zalogowaniu się można dokonać depozytu i rozpocząć oglądanie streamu online z wybranej gali UFC.

Transmisje na platformie Fortuna TV dostępne są na:

  • komputery (przeglądarki internetowe Chrome, Firefox, Edge itp.),
  • urządzenia mobilne (aplikacja mobilna Android i iOS).

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje UFC w Betclic TV

UFC: Transmisja na żywo

Transmisja na żywo UFC oferowana jest na kanałach telewizyjnych Polsatu Sport. Wszystkie sportowe stacje telewizyjne Polsatu można oglądać na żywo w telewizji i internecie. Dostępne są więc:

  • Transmisje UFC Polsat Sport (kablówki i cyfrowy Polsat Box),
  • Transmisja UFC Ipla / Polsat Box Go.

UFC Błachowicz, Gamrot, Jędrzejczyk, Kowalkiewicz, Tybura: Gdzie oglądać?

Walki UFC z udziałem polskich zawodników i zawodniczek takich jak m.in. Jan Błachowicz, Mateusz Gamrot, Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewicz, Marcin Tybura można oglądać w telewizji (Polsat Sport) i online (serwisy Fortuna TV, Polsat Box Go i UFC Fight Pass).

Aby uruchomić stream z walki wybranego zawodnika lub zawodniczki, należy przejść do strony bukmachera Fortuna i wyszukać galę na liście zakładów bukmacherskich.

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje UFC w Betclic TV

Gdzie się odbywa UFC?

Gale UFC odbywają się w różnych miejscach na całym świecie. Ogromną popularnością cieszą się gale odbywające się w Las Vegas i Abu Zabi.

Gdzie oglądać gale UFC za darmo?

Gale UFC można oglądać za darmo u bukmachera Fortuna.

Kto występuje na galach UFC?

UFC to największa organizacja MMA na świecie, w której występują między innymi tacy polscy zawodnicy i zawodniczki jak Jan Błachowicz, Mateusz Gamrot, Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewicz, Marcin Tybura.