Serie A (Liga Włoska) mecze na żywo i za darmo w internecie. Gdzie oglądać transmisje Serie A w TV i online?

Transmisje meczów Serie A w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. W ostatnich latach, wiele włoskich klubów kupowało do siebie polskich piłkarzy. W każdej kolejce rozgrywek Serie A, fani włoskiego futbolu mogą liczyć na hitowe mecze z udziałem Polaków, które chcą oglądać na żywo w TV i Internecie.

Serie A: Meczyki i mecze na żywo

Meczyki Serie A z udziałem takich drużyn jak Juventus Turyn, AC Milan, Inter Mediolan, Napoli, AS Roma, Atalanta, Lazio Rzym cieszą się ogromną popularnością. W każdy weekend kibice Ligi Włoskiej mogą oglądać mecze na żywo zarówno w telewizji jak i przez Internet.

Nie tak dawno, transmisje sportowe kojarzyły się wyłącznie z telewizją. Od dobrych kilku lat, mecze online z takich rozgrywek jak Serie A można oglądać również na komputerach, smartfonach i tabletach wykorzystując do tego Internet. Gdzie oglądać Serie A na żywo i za darmo?

Transmisja u bukmacherów: Fortuna TV, STS TV, Betclic TV

Transmisja online: Canal+Online, WP Pilot, Player.plGonet TV

Serie A: Gdzie oglądać?

Mecze Serie A w telewizji pokazywane są przez stacje sportowe należące do grupy ELEVEN. Telewizja Eleven 29. czerwca poinformowała, że prawa telewizyjne do Serie A zostały przedłużone na sezony 2021/2022, 2022/2023 i 2023/2024. Z każdej kolejki wybierane są najciekawsze spotkania i umieszczane w ramówce jednej ze stacji Eleven Sports. Transmisje Ligi Włoskiej na żywo w internecie można natomiast oglądać na platformach Canal+Online i Player.pl (po wykupieniu pakietu Eleven). Nowością są też transmisje online z meczów Serie A za darmo, które mogą oglądać zarejestrowani użytkownicy bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic. 

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic TV

Serie A: Transmisja TV

Wciąż najpopularniejszym sposobem oglądania meczów na żywo w Polsce są transmisje telewizyjne. Fani włoskiej Serie A mogą oglądać spotkania swoich ulubionych drużyn w TV na kanałach Eleven Sports. Stacja telewizyjna w każdy weekend, pokazuje najciekawsze starcia w ramach rozgrywek Ligi Włoskiej.

Kanały Eleven można znaleźć w ofertach telewizji kablowych oraz satelitarnych. Cena za pakiet Eleven wynosi ok. 15 złotych.

Serie A: Transmisja na żywo w Internecie

Transmisje z meczów Serie A na żywo w Internecie oferowane są na platformach Player.pl i Canal+Online. Serwisy te udostępniają dla użytkowników internetu, bogaty wybór pakietów z kanałami sportowymi, wśród których dostępne są paczki z kanałami Eleven.

W ofercie Playera można wykupić pakiet Eleven za 15 złotych miesięcznie, a także pakiet Eleven powiększony o stacje telewizyjne Canal+ za 50 złotych miesięcznie. 

Serwis Canal+Online przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników. Rejestrując konto po raz pierwszy, można skorzystać z promocji na pakiet Eleven (10 zł. za dostęp w pierwszym miesiącu) oraz pakiet Eleven z Canal+ (30 zł. za dostęp w pierwszym miesiącu.

Pakiety dostępne na poszczególnych platformach:

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

  • Pakiet Canal+ – 64 zł / 30 dni
  • Pakiet Canal+ i Eleven – 74 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisje w Player.pl

  • Pakiet Eleven – 13,99 zł / 30 dni

» Oglądaj transmisje w WP Pilot

  • Pakiet KLASIK z Eleven – 1 zł / 14 dni – następnie możliwość przedłużenia subskrypcji za 29 zł na 30 dni

» Oglądaj transmisje online w Gonet TV

Serie A: Transmisja online za darmo

Mecze Serie A na żywo i za darmo można oglądać na stronach internetowych bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic. Wymienione firmy bukmacherskie, udostępniają poprzez swoje strony internetowe i aplikacje mobilne, legalne transmisje meczów piłki nożnej, w tym również spotkania Ligi Włoskiej.

Aby oglądać transmisje online Serie A za darmo, należy utworzyć konto klienta wypełniając formularz rejestracyjny dostępny po kliknięciu w poniższy link. Następnie, można skorzystać z bonusu powitalnego i rozpocząć oglądanie transmisji Serie A na komputerze, smartfonie lub tablecie. 

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic TV

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2022

 

Serie A prawa do transmisji. Kto pokazuje transmisje w Polsce?

Prawa do transmisji meczów Serie A w Polsce na sezony 2021/2022, 2022/2023 i 2023/2024, posiada grupa telewizyjna Eleven Sports. Na czterech antenach Eleven pokazywane są najciekawsze mecze każdej kolejki rozgrywek Ligi Włoskiej.

Gdzie oglądać mecze Serie A na żywo w TV?

Mecze Serie A na żywo w TV można oglądać na kanałach Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. Telewizja Eleven, z każdej kolejki pokazuje około siedem najciekawszych spotkań.

Gdzie oglądać mecze Serie A online w internecie?

Mecze Serie A można oglądać na żywo w Internecie w serwisach Canal+Online i Player.pl. Aby obejrzeć transmisję ze spotkania Ligi Włoskiej online, należy wykupić pakiet kanałów Eleven Sports.

Gdzie oglądać mecze Serie A za darmo?

Darmowe transmisje z meczów Serie A można oglądać w serwisach Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV. Aby uzyskać dostęp do meczów Serie A za darmo, wystarczy zarejestrować konto na jednej z podanych stron bukmacherskich.