Bundesliga (Liga Niemiecka) mecze na żywo i za darmo w internecie. Gdzie oglądać transmisje Bundesligi w TV i online?

Bundesliga od zawsze była bardzo chętnie oglądana w Polsce. Są to rozgrywki, które przez wiele lat pokazywał Eurosport, Canal+, a także Eleven Sports. Od sezonu 2021/2022 na rynku praw telewizyjnych nastąpiło wielkie przetasowanie, ponieważ Ligę Niemiecką będzie pokazywać przez 7 lat nowy nadawca – platforma Viaplay

Bundesliga: Meczyki i mecze na żywo

Mecze na żywo takich drużyn jak Bayern Monachium, Borussia Dortmund, RB Lipsk, Bayer Leverkusen, Borussia M’gladbach, Hertha Berlin i wiele innych, przyciągają przed telewizory miliony fanów Bundesligi. Największym zainteresowaniem w Polsce cieszą się meczyki Bundesligi z udziałem Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu. Wielu fanów w naszym kraju ma również Borussia Dortmund. Gdzie można oglądać mecze Bundesligi w TV i online w Internecie? 

Transmisja u bukmacherów: STS TV, Fortuna TV, Betclic TV, Superbet TV

Transmisja online: Viaplay

Bundesliga: Gdzie oglądać?

Od sezonu 2021/2022 aż do końca rozgrywek 2028/2029, transmisje z meczów Bundesligi można oglądać na platformie Viaplay. Telewizja ta jest wyłącznie platformą internetową, co oznacza, że meczów Ligi Niemieckiej nie można oglądać w tradycyjnej telewizji.

Mecze Bundesligi na żywo i za darmo w Internecie udostępnią natomiast bukmacherzy Totalbet TV, LVBET TV, Fortuna, Superbet i Betclic, którzy posiadają prawa do udostępniania na swoich stronach i w aplikacjach legalnych transmisji z Bundesligi.

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic TV

Bundesliga: Transmisja TV

Jak już wspomnieliśmy, przetarg na prawa do transmisji w sezonach od 2021/2022 do 2028/2029 wygrała telewizja internetowa Viaplay. Oznacza to, że obecnie nie można oglądać transmisji TV z meczów Bundesligi. Jedyną możliwością obejrzenia spotkań Ligi Niemieckiej na telewizorze, jest wykupienie abonamentu w Viaplay i zainstalowanie aplikacji Smart TV. 

Bundesliga: Transmisja na żywo w Internecie

Transmisje Bundesligi na żywo w Internecie oferowane są przez platformę Viaplay. Jest ona dostępna na wielu urządzeniach, które posiadają dostęp do Internetu. Cena za miesięczny dostęp do abonamentu Viaplay wynosi 34 zł. 

Platforma Viaplay dostępna jest na:

  • komputerach PC i Mac
  • telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • smartfonach i tabletach (Android i iOS)
  • konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One)
  • urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

Oglądaj Bundesligę na żywo w VIaplay

Bundesliga: Transmisja online za darmo

Firmy bukmacherskie Fortuna, Superbet i Betclic udostępniają na swoich stronach i aplikacjach, legalne transmisje online za darmo z meczów Bundesligi i wielu innych rozgrywek. Streamy online można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach.

Aby oglądać darmowe transmisje online z meczów Bundesligi, należy zarejestrować się na wybranej stronie bukmacherskiej (Fortuna, Superbet lub Betclic). Następnie po zalogowaniu się na konto, można skorzystać z bonusu na start i dokonać depozytu, który odblokuje dostęp do legalnych transmisji ze spotkań Ligi Niemieckiej.

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic TV

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2022

 

Bundesliga prawa do transmisji. Kto pokazuje transmisje w Polsce?

Transmisje Bundesligi w Polsce można oglądać wyłącznie na platformie internetowej Viaplay, która wykupiła prawa do końca sezonu 2028/2029. Transmisje w Viaplay dostępne są wyłącznie przez Internet.

Gdzie oglądać mecze Bundesligi na żywo w TV?

Niestety, obecnie nie ma możliwości oglądania meczów Bundesligi na żywo w telewizji. Wyłączne prawa do pokazywania spotkań Ligi Niemieckiej posiada platforma Viaplay, z której można korzystać na telewizorach Smart TV.

Gdzie oglądać mecze Bundesligi online w internecie?

Transmisje ze spotkań Bundesligi online w internecie udostępnia platforma Viaplay. Można z niej korzystać poprzez stronę internetową, aplikacje mobilne i aplikacje Smart TV. Transmisje Ligi Niemieckiej na żywo w internecie oferują też bukmacherzy.

Gdzie oglądać mecze Bundesligi za darmo?

Wszystkie mecze Bundesligi można oglądać za darmo na stronach legalnych bukmacherów Internetowych. Firmy takie jak Fortuna, Superbet i Betclic udostępniają legalne i darmowe streamy online ze wszystkich spotkań Ligi Niemieckiej.