Strumyk: El Clasico, FC Barcelona – Real Madryt stream za darmo, transmisja bez opłat

W sobotę, 28 października 2023 roku o godzinie 16:15 na Estadio Olímpico w Barcelonie zmierzą się drużyny FC Barcelony oraz Realu Madryt. Starcie to odbędzie się w ramach 11. kolejki hiszpańskiej La Liga. W niniejszym artykule udostępniamy szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnych oraz online.

FC Barcelona – Real Madryt, gdzie oglądać?

Transmisja tv z meczu FC Barcelona – Real Madryt dostępna będzie na kanałach Eleven Sports 1 oraz Canal+Premium. Natomiast transmisja online będzie oferowana na stronach: CWP Pilot, Canal+online, Player.pl, Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Pakiet "Eleven" za 13,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" za 19,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja) Oglądaj w Superbet TV

FC Barcelona – Real Madryt, transmisja za darmo u bukmacherów

Darmowy stream z FC Barcelona – Real Madryt dostępny jest na platformie Fortuna TV. Aby skorzystać z oferty, wystarczy zarejestrować konto, dokonać wpłaty oraz postawić zakład. Co więcej, dla nowych użytkowników przygotowano pakiet bonusów o wartości 630 zł. Mecz można śledzić zarówno przez stronę internetową, jak i aplikacje na urządzenia mobilne.

Jeżeli chodzi o Superbet TV, aby oglądać mecz na żywo wystarczy jedynie założenie konta. Dla nowych użytkowników serwis przygotował pakiet bonusów o wartości 3754 zł. Transmisję można uruchomić na różnych urządzeniach.

W STS TV po zarejestrowaniu się i spełnieniu pewnych warunków również można obejrzeć mecz FC Barcelona – Real Madryt za darmo. Nowi użytkownicy mogą liczyć na bonusy na start o łącznej wartości 1660 zł. Transmisję można oglądać na komputerze oraz urządzeniach mobilnych.

» Oglądaj transmisję w Fortuna TV

FC Barcelona – Real Madryt, transmisja na platformach online

Starcie pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt na platformie WP Pilot można śledzić po zakupie dostępu do pakietu “Eleven”, który aktualnie dostępny jest w atrakcyjnej cenie 14,99 zł za 30 dni. Użytkownicy mogą cieszyć się transmisją na stronie internetowej oraz przez dedykowaną aplikację dostępną na różnych urządzeniach.

W Canal+online wystarczy wykupić pakiet “Canal+” za 19 złotych miesięcznie (specjalna promocja na El Clasico). Na platformie Canal+online możemy oglądać transmisje zarówno na stronie, jak i w aplikacji.

Player.pl to kolejna platforma, na której kibice znajdą transmisję meczu. Zakup pakietu “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” za 79 zł miesięcznie umożliwia oglądanie transmisji El Clasico. Za pośrednictwem Player.pl możemy korzystać z transmisji na różnorodnych urządzeniach, od komputerów po telewizory Smart TV.

» Oglądaj transmisję w Canal+online


x