Ligue 1 (Liga Francuska) mecze na żywo i za darmo w internecie. Gdzie oglądać transmisje Ligue 1 w TV i online?

Za sprawią wielkich transferów PSG takich jak przyjście Neymara czy transfer Arka Milika do Marsylii, Liga Francuska zyskała większą popularność wśród Polskich kibiców piłki nożnej. W każdy weekend można śledzić mecze Ligue 1 na żywo w TV i online w Internecie. Dostępnych jest kilka możliwości oglądania transmisji, zarówno na płatnych kanałach jak i darmowych stronach internetowych.

Ligue 1: Meczyki i mecze na żywo

Mecze na żywo Ligue 1, które oglądają kibice w Polsce to głównie te z udziałem takich drużyn jak PSG, Olympique Marsylia, Olympique Lyon, AS Monaco czy Lille.

Przez długie lata prawa do transmisji posiadało Canal+, później możliwość pokazywania meczów przejęło Eleven, a następnie przez ponad rok żadna telewizja nie była zainteresowana pokazywaniem spotkań Ligi Francuskiej. Jak sytuacja wygląda obecnie? Gdzie można oglądać meczyki Ligue 1?

Ligue 1: Gdzie oglądać?

Transmisje telewizyjne z najpopularniejszych meczów Ligue 1 na żywo pokazywane są na kanałach Eleven Sports i Canal+. Wybrane spotkania można również oglądać w transmisjach online udostępnianych przez Player.pl i Canal+Online. Darmowe transmisje ze wszystkich meczów Ligi Francuskiej oferują na stronach internetowych legalni bukmacherzy Fortuna, Betclic i Superbet

Oglądaj Ligue 1 za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Ligue 1 za darmo w Superbet TV

Oglądaj Ligue 1 za darmo w Betclic TV

Ligue 1: Transmisja TV

Transmisje TV z najciekawszych spotkań Ligi Francuskiej pokazywane są przez stacje telewizyjne Canal+ i Eleven Sports. Kanały te można oglądać po wykupieniu specjalnych pakietów premium dostępnych w ofertach platform satelitarnych, jak również w telewizjach kablowych. Koszt za dostęp do pakietu Eleven wynosi około 15 złotych, a Canal+ ok. 50-60 złotych.

Ligue 1: Transmisja na żywo w Internecie

Mecze Ligue 1 na żywo w Internecie udostępniane są przez telewizje internetowe w serwisach Player.pl i Canal+Online. Transmisje oferowane przez te platformy, można oglądać na ekranach komputerów, urządzeń mobilnych (iOS, Android) i telewizorów Smart TV (Samsung, Sony, LG, Android TV, Apple TV).

Fani Ligi Francuskiej mogą wykupić z oferty wymienionych platform następujące pakiety:

  • Eleven w Player.pl (15 złotych za miesięczny dostę)
  • Canal+ z Eleven w Player.pl (45 złotych za miesięczny dostęp)
  • Eleven w Canal+Online (10 złotych za dostęp w pierwszym miesiącu)
  • Canal+ z Eleven (30 złotych za dostęp w pierwszym miesiącu)

Oglądaj Ligue 1 na żywo w Player.pl

Oglądaj Ligue 1 na żywo w Canal+online

Ligue 1: Transmisja online za darmo

Transmisje online ze spotkań Ligue 1 za darmo udostępniane są przez legalne firmy bukmacherskie działające w Polsce. Mowa tutaj o Fortunie, Superbet i Betclic, które posiadają wykupione prawa do udostępniania meczów Ligi Francuskiej na żywo w Internecie.

Aby uzyskać dostęp do transmisji, należy utworzyć konto na jednej z podanych stron bukmacherskich. Każdy zarejestrowany użytkownik, może zalogować się na stronie lub w aplikacji bukmachera, wybrać mecz z oferty i uruchomić live stream na wybranym urządzeniu.

Oglądaj Ligue 1 za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Ligue 1 za darmo w Superbet TV

Oglądaj Ligue 1 za darmo w Betclic TV

Ligue 1 prawa do transmisji. Kto pokazuje transmisje w Polsce?

Transmisje z meczów Ligue 1 pokazują w Polsce dwie stacje telewizyjne – Eleven i Canal+. Prawa do transmisji zostały wykupione na cztery sezony od 2020/21 do 2023/24.

Gdzie obejrzeć mecze Ligue 1 na żywo w TV?

Mecze Ligue 1 na żywo w TV można obejrzeć na kanałach należących do Canal+ oraz Eleven. Stacje telewizyjne udostępniają na swoich antenach najciekawsze mecze z udziałem takich zespołów jak PSG, Marsylia, Lyon, Monaco oraz Lille.

Gdzie można oglądać Ligue 1 online w internecie?

Ligue 1 na żywo w Internecie dostępne jest na platformach Canal+Online i Player.pl. Najciekawsze mecze Ligi Francuskiej można oglądać za pośrednictwem tych serwisów, korzystając z komputera, urządzeń mobilnych i telewizorów z funkcją Smart TV.

Gdzie oglądać Ligue 1 za darmo?

Darmowe transmisje online z meczów Ligue 1 oferują serwisy bukmacherskie Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV. Usługi bezpłatnych transmisji oferowane przez legalnych bukmacherów dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników posiadających dodatni stan środków na koncie gracza.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL