Liga Mistrzów mecze na żywo i za darmo w internecie. Gdzie oglądać transmisje Ligi Mistrzów w TV i online?

W sezonach 2021/2022 – 2023/2024, mecze Ligi Mistrzów na żywo w TV i internecie pokazywane będą przez telewizje Polsat Sport Premium. Grupa Polsat wykupiła prawa do pokazywania wszystkich meczów Champions League. Sublicencję w postaci praw do pokazywania jednego środowego meczu z każdego tygodnia rozgrywek posiada Telewizja Polska. W każdą środę na kanale TVP 1 można oglądać najciekawsze spotkanie danej kolejki.

Liga Mistrzów: Meczyki i mecze na żywo

Meczyki i mecze na żywo z udziałem największych europejskich drużyn w Lidze Mistrzów to jedne z najchętniej oglądanych transmisji sportowych w Polsce. W trakcie sezonu wtorek i środa to dni przeznaczone na rozgrywki Champions League, które za każdym razem przyciągają miliony fanów przed telewizory, komputery i urządzenia mobilne. W poniższym artykule przedstawimy szczegóły dotyczące meczów Ligi Mistrzów, które można oglądać na żywo w TV i Internecie. Udostępnimy również informacje o tym gdzie oglądać Ligę Mistrzów online za darmo. 

Liga Mistrzów: Gdzie oglądać?

Ligę Mistrzów na żywo można oglądać w telewizji i internecie. Transmisje z meczów Champions League na żywo w TV pokazują stacje telewizyjne Telewizji Polskiej i Polsatu Sport Premium. Spotkania Ligi Mistrzów na żywo w internecie udostępniają platformy Canal+Online, Polsat Box Go (Ipla TV), a także TVP Sport poprzez swoją stronę internetową, aplikacje mobilne i aplikacje na telewizory.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+Online

Liga Mistrzów: Transmisja TV

Transmisje meczów Ligi Mistrzów na żywo w TV dostępne są na kanałach telewizyjnych TVP 1, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, a także na czterech dodatkowych kanałach Polsatu Sport Premium.

Telewizja Polska udostępnia na swojej głównej antenie jeden środowy mecz z każdej kolejki fazy grupowej, a także po jednym środowym spotkaniu z każdego tygodnia fazy pucharowej oraz finał Ligi Mistrzów.

Kanał TVP 1 można oczywiście oglądać za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na satelicie. Kanały premium należące do Polsatu dostępne są u wybranych operatorów kablowych, a także na Platformie Satelitarnej Canal+ i w Cyfrowym Polsacie.

Liga Mistrzów: Transmisja na żywo w Internecie

Spotkania Ligi Mistrzów na żywo w Internecie udostępniane są przez platformy należące do Canal+online, TVP i Ipla TV (Polsat Box Go). Mecze Ligi Mistrzów za darmo udostępniane przez Telewizję Polską można oglądać:

  • na stronie internetowej sport.tvp.pl,
  • w aplikacjach mobilnych iOS i Android,
  • w aplikacjach na telewizory Samsung Smart TV, LG Smart TV WebOS i Android TV.

Oglądaj Ligę Mistrzów na Sport.tvp.pl

Platforma Canal+online udostępniła specjalną promocję, dzięki której można wykupić pakiet kanałów Polsat Sport Premium i Eleven Sports za 15 złotych. Jest to pakiet, który można dokupić do podstawowego pakietu Canal+. Transmisje w Canal+online można oglądać na:

  • komputerach PC i Mac (w przeglądarkach internetowych),
  • smartfonach i tabletach (w aplikacjach iOS, Android)
  • telewizorach (Android TV, Samsung Smart TV, Chromecast, Apple TV, Airplay, Fire TV).

Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+online

Serwis Ipla TV udostępnia pakiet kanałów Polsatu Sport Premium za 40 złotych miesięcznie. Po wykupieniu pakietu, transmisje Ligi Mistrzów online można oglądać na:

  • komputerach PC i Mac (strona internetowa),
  • smartfonach i tabletach (po zainstalowaniu aplikacji mobilnej),
  • telewizorach (po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniach Samsung Smart TV, LG Smart TV, Panasonic Smart TV, Sony, Philips, TCL, Sharp oraz urządzenia z systemem operacyjnym Android TV.

Oglądaj Ligę Mistrzów w Polsat Box Go (Ipla TV)

Liga Mistrzów: Transmisja online za darmo

Transmisje online z meczów Ligi Mistrzów za darmo i na żywo w Internecie udostępniane są przez Telewizję Polską. Wybrane mecze Champions League online można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, w aplikacjach TVP Sport (urządzenia mobilne – Android i iOS, telewizory – Samsung Smart TV, LG Smart TV Web OS, Android TV). Należy jednak pamiętać, że mecze Ligi Mistrzów na żywo i za darmo w internecie udostępniane przez TVP, dostępne sa wyłącznie z jednego środowego spotkania każdej kolejki rozgrywek.

Ligowe mecze drużyn występujących w Lidze Mistrzów można oglądać u bukmacherów. W ofercie firm Fortuna, Superbet i Betclic dostępne są między innymi darmowe transmisje online z takich rozgrywek jak Bundesliga, La Liga, Serie A oraz Ligue 1.

Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV

Oglądaj mecze za darmo w Superbet TV

Oglądaj mecze za darmo w Betclic TV

 

Liga Mistrzów prawa do transmisji. Kto pokazuje transmisje w Polsce?

Transmisje z meczów Ligi Mistrzów w Polsce są pokazywane przez kanały Polsatu Sport Premium i TVP. Wyłączne prawa do transmisji ze wszystkich meczów na grupa Polsat. Telewizja Polska pokazuje na swojej antenie jeden środowy mecz w każdym tygodniu rozgrywek. Kanały Polsat Sport Premium można oglądać w serwisie Canal+online po wykupieniu pakietu za 15 złotych.

Gdzie obejrzeć Ligę Mistrzów na żywo w TV?

Ligę Mistrzów na żywo w telewizji można oglądać w TVP 1 (wybrane spotkania), a także na sześciu kanałach Polsat Sport Premium (wszystkie mecze).

Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów online w internecie?

Transmisje z wybranych meczów Ligi Mistrzów online dostępne są na stronie internetowej sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Wszystkie spotkania Champions League można oglądać na platformach Canal+online, Polsat Box Go (Ipla TV), która dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje na telewizory i aplikacje na urządzenia mobilne.

Gdzie można oglądać Ligę Mistrzów za darmo?

Mecze Ligi Mistrzów za darmo można oglądać w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP 2. Darmowe transmisje online z wybranych spotkań UEFA Champions League dostępne są również na stronie internetowej Sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport na urządzeniach mobilnych i telewizorach Smart TV.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.