Liga Mistrzów mecze na żywo i za darmo w internecie. Gdzie oglądać transmisje Ligi Mistrzów w TV i online?

W sezonach 2021/2022 – 2023/2024, mecze Ligi Mistrzów na żywo w TV i internecie pokazywane będą przez telewizje Polsat Sport Premium. Grupa Polsat wykupiła prawa do pokazywania wszystkich meczów Champions League.

Liga Mistrzów: Meczyki i mecze na żywo

Meczyki i mecze na żywo z udziałem największych europejskich drużyn w Lidze Mistrzów to jedne z najchętniej oglądanych transmisji sportowych w Polsce. W trakcie sezonu wtorek i środa to dni przeznaczone na rozgrywki Champions League, które za każdym razem przyciągają miliony fanów przed telewizory, komputery i urządzenia mobilne. W poniższym artykule przedstawimy szczegóły dotyczące meczów Ligi Mistrzów, które można oglądać na żywo w TV i Internecie. Udostępnimy również informacje o tym gdzie oglądać Ligę Mistrzów online za darmo. 

Liga Mistrzów: Gdzie oglądać?

Ligę Mistrzów na żywo można oglądać w telewizji i internecie. Transmisje z meczów Champions League na żywo w TV pokazują stacje telewizyjne Telewizji Polskiej i Polsatu Sport Premium. Spotkania Ligi Mistrzów na żywo w internecie udostępniają platformy Canal+Online, Polsat Box Go (Ipla TV).

Liga Mistrzów: Transmisja TV

Transmisje meczów Ligi Mistrzów na żywo w TV dostępne są na kanałach telewizyjnych Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, a także na czterech dodatkowych kanałach Polsatu Sport Premium.

Telewizja Polska udostępnia na swojej głównej antenie jeden środowy mecz z każdej kolejki fazy grupowej, a także po jednym środowym spotkaniu z każdego tygodnia fazy pucharowej oraz finał Ligi Mistrzów.

Kanały premium należące do Polsatu dostępne są u wybranych operatorów kablowych, a także na Platformie Satelitarnej Canal+ i w Cyfrowym Polsacie.

Liga Mistrzów: Transmisja na żywo w Internecie

Platforma Canal+online udostępniła specjalną promocję, dzięki której można wykupić pakiet kanałów Canal+, Polsat Sport Premium i Eleven Sports już od 40 złotych miesięcznie. Transmisje w Canal+online można oglądać na:

  • komputerach PC i Mac (w przeglądarkach internetowych),
  • smartfonach i tabletach (w aplikacjach iOS, Android)
  • telewizorach (Android TV, Samsung Smart TV, Chromecast, Apple TV, Airplay, Fire TV).

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+Online

Spotkania Ligi Mistrzów na żywo w Internecie udostępniane są przez platformy Canal+online i Polsat Box Go.

Serwis Polsat Box Go udostępnia pakiet kanałów Polsatu Sport Premium za 40 złotych miesięcznie. Po wykupieniu pakietu, transmisje Ligi Mistrzów online można oglądać na:

  • komputerach PC i Mac (strona internetowa),
  • smartfonach i tabletach (po zainstalowaniu aplikacji mobilnej),
  • telewizorach (po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniach Samsung Smart TV, LG Smart TV, Panasonic Smart TV, Sony, Philips, TCL, Sharp oraz urządzenia z systemem operacyjnym Android TV.

Liga Mistrzów: Transmisja online za darmo

Niestety, transmisje z meczów Ligi Mistrzów nie są dostępne za darmo.

Ligowe mecze drużyn występujących w Lidze Mistrzów można oglądać u bukmacherów. W ofercie firm Fortuna, Superbet i Betclic dostępne są między innymi darmowe transmisje online z takich rozgrywek jak Bundesliga, La Liga, Serie A oraz Ligue 1.

Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV

Oglądaj mecze za darmo w Superbet TV

Oglądaj mecze za darmo w Betclic TV

Liga Mistrzów prawa do transmisji. Kto pokazuje transmisje w Polsce?

Transmisje z meczów Ligi Mistrzów w Polsce są pokazywane przez kanały Polsatu Sport Premium. Wyłączne prawa do transmisji ze wszystkich meczów na grupa Polsat. Telewizja Polska pokazuje na swojej antenie jeden środowy mecz w każdym tygodniu rozgrywek. Kanały Polsat Sport Premium można oglądać w serwisie Canal+online po wykupieniu pakietu za 15 złotych.

Gdzie obejrzeć Ligę Mistrzów na żywo w TV?

Ligę Mistrzów na żywo w telewizji można oglądać na sześciu kanałach Polsat Sport Premium (wszystkie mecze).

Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów online w internecie?

Wszystkie spotkania Champions League można oglądać na platformach Canal+online, Polsat Box Go (Ipla TV), która dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje na telewizory i aplikacje na urządzenia mobilne.

Gdzie można oglądać Ligę Mistrzów za darmo?

Nie ma możliwości oglądania transmisji meczów Ligi Mistrzów za darmo.