Premier League (Liga Angielska) mecze na żywo i za darmo w internecie. Gdzie oglądać transmisje TV i online?

Transmisję z meczów Premier League na żywo to jedne z najchętniej oglądanych transmisji sportowych w Polsce. W każdy weekend, kibice z całego kraju śledzą relacje live, a także mecze na żywo Ligi Angielskiej. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć najważniejsze informacje dotyczące oglądania meczów Premier League na żywo w Internecie i telewizji.

Premier League: Meczyki i mecze na żywo

W każdym tygodniu kibice angielskiego futbolu mają możliwość oglądania meczów na żywo z najciekawszych spotkań Premier League. W ofercie dostępne są transmisje na żywo w TV i online z meczów takich drużyn jak Manchester City, Manchester United, Liverpool, Chelsea Londyn, Arsenal Londyn, Leicester City, Leeds United, West Ham United, a także pozostałych drużyn występujących w najwyższej klasie rozgrywek w Anglii. Do niedawna transmisję kojarzyły się wyłącznie z telewizją, jednak od dłuższego czasu można również oglądać mecze Premier League na żywo w Internecie.

Premier League: Gdzie oglądać?

Mecze Premier League można oglądać na żywo w TV na kanałach telewizyjnych Canal+Premium, Canal+Sport i Canal+Sport 2. Transmisje online z meczów Ligi Angielskiej można natomiast oglądać w legalnych serwisach streamingowych Player.pl i Canal+online. Niestety w Polsce nie ma możliwości oglądania transmisji z meczów Premier League za darmo.

Oglądaj mecze na żywo w Player.pl

Oglądaj mecze na żywo w Canal+online

Premier League: Transmisja TV

Transmisje TV z meczów Premier League oferowane są przez Canal+. Na kanałach należących do tej grupy telewizyjnej udostępniane są transmisje z najciekawszych meczów każdej kolejki. Telewizja Canal Plus wybiera około sześciu lub siedmiu najciekawszych spotkań, które udostępnia na swoich antenach. To na jakim kanale pokazywany jest dany mecz, uzależnione jest od jego godziny, a także rozmieszczenia transmisji w ramówce stacji uwzględniając również spotkania z innych rozgrywek.

Premier League: Transmisja na żywo w Internecie

Platformy Player.pl i Canal+online to jedyne miejsca w Internecie, oferujące legalne transmisje z meczów Premier League. Aby oglądać transmisje online należy wykupić pakiet kanałów Canal+ z oferty jednej z podanych platform.

  • W serwisie Player dostępna jest paczka Canal+ za kwotę 45 złotych oraz pakiet Canal+ i Eleven za 60 złotych.
  • Platforma Canal+online dla nowych klientów udostępnia specjalną promocję, dzięki której można uzyskać dostęp do pakietu Canal+ za 20 złotych oraz do powiększonego pakietu Canal+ i Eleven za 30 złotych.

Player.pl i Canal+online udostępniają dlaa swoich użytkowników stronę internetową, a także aplikacje, z których można korzystać na urządzeniach mobilnych i telewizorach Smart TV.

Oglądaj mecze na żywo w Player.pl

Oglądaj mecze na żywo w Canal+online

Premier League: Transmisja online za darmo

Niestety w Polsce mecze Premier League za darmo nie są dostępne na żadnej legalnej stronie internetowej. Nie ma więc możliwości uzyskania legalnego dostępu do transmisji online ze spotkań Ligi Angielskiej.

Oglądaj Puchar Anglii za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Puchar Anglii za darmo w Superbet TV

Oglądaj Puchar Anglii za darmo w Betclic TV

Premier League prawa do transmisji. Kto pokazuje transmisje w Polsce?

Prawa do pokazywania transmisji z meczów Premier League w Polsce posiada stacja telewizyjna Canal+, którą można oglądać na żywo w telewizji a także w Internecie. Od sezonu 2022/2023, przed kolejne 6 lat, prawa o pokazywania transmisji Ligi Angielskiej w Polsce będzie mieć platforma Viaplay.

Gdzie oglądać mecze Premier League na żywo w TV?

Mecze Premier League na żywo w TV można oglądać na antenach stacji telewizyjnych Canal+Premium, Canal+Sport i Canal+Sport 2.

Gdzie oglądać mecze Premier League online w internecie?

Spotkania Premier League online w Internecie można oglądać w serwisach Player.pl i Canal+online. Obydwie platformy posiadają w swojej ofercie pakiety Canal+, które umożliwiają oglądanie kanałów na komputerach, smartfonach, tabletach i telewizorach Smart TV

Gdzie oglądać mecze Premier League za darmo?

Niestety, w Polsce nie ma możliwości oglądania meczów Premier League za darmo.

 495 total views,  1 views today