UFC na Strumyk TV i Strims World

Czy gale UFC można oglądać za darmo? Takie pytanie zadaje sporo naszych użytkowników. W poniższym artykule przygotowaliśmy poradnik jak oglądać transmisje UFC za darmo korzystając z legalnych serwisów streamingowych zamiast z takich platform jak Strumyk TV czy Strims World.

Strumyk TV: UFC, gdzie oglądać?

UFC dostępne jest w telewizji na kanałach Polsatu Sport, a transmisję internetową oferuje płatna platforma Polsat Box Go oraz darmowej serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV.

Strumyk TV: UFC, transmisja za darmo

Bezpłatna transmisja gali UFC jest dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV. Aby uzyskać dostęp, konieczne jest zarejestrowanie konta w wybranym serwisie, dokonanie depozytu oraz postawienie zakładu. Nowi użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjne pakiety powitalne – szczegóły:

  • FORTUNA TV » ciesz się dostępem do UFC za darmo i skorzystaj z pakietu powitalnego o wartości 330 złotych;
  • STS TV » bezpłatna transmisja UFC oraz bonus startowy dla nowych klientów w wysokości 1660 złotych;
  • BETCLIC TV » transmisja bez opłat i zakład bez ryzyka 200 zł dla nowych klientów

Dostęp do transmisji UFC w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV jest możliwy zarówno przez przeglądarki internetowe, jak i aplikacje mobilne dostępne na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Dzięki temu, niezależnie od miejsca, fani mma mają możliwość śledzenia rywalizacji na żywo, korzystając z komputera, smartfona czy tabletu.

Strumyk TV: UFC, transmisja w Polsat Box Go

Aby obejrzeć UFC na platformie Polsat Box Go, wystarczy wykupić abonament na pakiet “Polsat Box Go Sport”. Oferta, dostępna za 40 złotych na 30 dni, zapewnia dostęp do ekskluzywnych kanałów sportowych, w tym Polsat Sport. Usługa umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach.

Strumyk TV: UFC, lista platform oferujących transmisję

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Betclic TV
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

x