Mecze na żywo, Transmisje TV: Niedziela 18 lutego 2024
Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 18 lutego 2024 roku.
W niedzielę w polskiej telewizji ponownie mamy dużą liczbę piłkarskich transmisji. Z perspektywy polskiego kibica najciekawiej zapowiadają się derby Łodzi pomiędzy ŁKS-em a Widzewem. Poza tym mamy także inne mecze Ekstraklasy i I Ligi, a także oczywiście mecze z top 5 lig europejskich.
Plan transmisji:
12:30| SS Lazio – Bologna FC (Eleven Sports1, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
12:30| Zagłębie Lubin – Cracovia (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
12:40| Stal Rzeszów – Wisła Kraków (Polsat Sport)
13:00| St.Johnstone FC – Rangers FC (Polsat Sport Premium1), canal+online
13:00| NK Bravo – NK Celje (Sportklub), canal+online
14:00| Rayo Vallecano – Real Madryt CF (Canal+Premium), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
14:30| AFC Ajax – NEC Nijmegen (Polsat Sport Premium5), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
15:00| Empoli FC – ACF Fiorentina (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
15:00| Udinese Calcio – Cagliari Calcio (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
15:00| AS Monaco – Toulouse FC (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
15:00| Legia Warszawa – Puszcza Niepołomice (TVP Sport, Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
15:00| MFK Karvina – SK Slavia Praga (Polsat Sport Premium1), canal+online
15:00| Al Hilal FC – Al Raed FC (Polsat Sport Premium3), canal+online
15:00| NS Mura – NK Maribor (Sportklub), canal+online
16:15| Granada CF – UD Almeria (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
16:45| Feyenoord Rotterdam – RKC Waalwijk (Polsat Sport Premium2), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
17:05| Stade De Reims – RC Lens (Canal+Sport2, Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
17:30| ŁKS Łódź – Widzew Łódź (Canal+Premium, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
17:30| Luton Town FC – Manchester United (Canal+Sport), player.pl, canal+online
18:00| Al Ittihad – Al Riyadh FC (Polsat Sport Fight)
18:00| AC Sparta Praga – FC Slovan Liberec (Polsat Sport Premium4), canal+online
18:00| Frosinone Calcio – AS Roma (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
18:30| RCD Mallorca – Real Sociedad (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
19:00| SL Benfica – FC Vizela (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
20:45| AC Monza – AC Milan (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
20:45| Stade Brestois 29 – Olympique Marsylia (Canal+Sport2, Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
21:00| Real Betis – Deportivo Alaves (Canal+Sport), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV