Gdzie oglądać WTA Dubaj 2024? Transmisja TV i Online

Alex Bogatyrev / shutterstock.com

Zmagania na kortach w Dubaju rozpoczną się w niedzielę 18 lutego. Finał zaplanowano na sobotę, 24 lutego. Turniej WTA Dubaj 2024 będzie można oglądać na żywo w internecie i online. Sprawdź już teraz gdzie oglądać mecze z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette, Magdaleny Fręch, a także inne spotkania na turnieju WTA Dubaj 2024. Szczegóły poniżej.

Gdzie oglądać WTA Dubaj 2024?

Oglądanie turnieju WTA Dubaj 2024 na żywo jest możliwe dzięki transmisji telewizyjnej na kanałach Canal+Premium, Canal+Sport oraz Canal+Sport 2. Dla tych, którzy preferują oglądanie w internecie, dostępna jest transmisja online na platformach Canal+online, Fortuna TV oraz STS TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online

WTA Dubaj 2024 – transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z turnieju WTA Dubaj 2024 można oglądać na platformie Fortuna TV, spełniając kilka prostych warunków: zarejestrowanie konta, dokonanie wpłaty środków pieniężnych na konto gracza oraz postawienie dowolnego zakładu bukmacherskiego. Nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjny pakiet bonusów o wartości 330 zł. Oglądanie zawodów w serwisie Fortuna TV możliwe jest za pomocą komputera, smartfona i tabletu.

Serwis STS TV podobnie jak Fortuna, oferuje transmisję bez opłat dla zarejestrowanych użytkowników, którzy wpłacą środki na swoje konto i postawią zakład. Nowo zarejestrowanym użytkownikom STS przygotowało bonusy na łączną kwotę 1660 zł. W STS TV każdy ma możliwość oglądania transmisji na żywo za pomocą strony www i aplikacji.

WTA Dubaj 2024 – transmisja w Canal+online

Aby śledzić turniej WTA Dubaj 2024 w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie abonamentu na pakiet “Canal+”, który obecnie jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Korzystanie z platformy Canal+online możliwe jest zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację, co umożliwia dostęp do transmisji nie tylko na komputerze, ale też na wielu innych urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach, telewizorach Smart TV, Chromecast czy Apple TVDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.