Spór o Roque. Barcelona kontra agent piłkarza

fcbarcelona.com

FC Barcelona zdecydowała, że Vitor Roque nie będzie brany pod uwagę jako członek kadry. Klub chciałby żeby odszedł na wypożyczenie, agent piłkarza ma inną wizję przyszłości Brazylijczyka. 

Vitor Roque początkowo miał znaleźć się w Barcy latem 2024 roku. Liczne kontuzje w drużynie Xaviego sprawiły. że zdecydowano przyspieszyć przybycie wielkiego talentu. 19-latek zadebiutował 4 stycznia 2024 roku przeciwko Las Palmas. Początkowo Roque dawał optymistyczne impulsy, zdążył zdobyć już dwie bramki w drużynie Xaviego. Od kilku tygodni jest jednak marginalną postacią w drużynie i nikt nie jest zadowolony z poziomu, który prezentuje.

Barcelona nie zamierza nawet rejestrować Roque na przyszły sezon i planuje go wypożyczyć. Ten pomysł bardzo nie podoba się agentowi piłkarza, który jasno wyraził się na temat swojego zawodnika w stacji RAC1.

Roque nie pójdzie na wypożyczenie. Jeśli odejdzie, będzie to transfer na stałe. On zostaje, ponieważ został zakontraktowany, aby klub dawał mu odpowiednią ilość minut. Jeśli zdecydują, że nie może zostać, odejdzie w ramach sprzedaży – powiedział Andre Curry.

źródło: transfery.infoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.