Ibrahimović ograł Anglię 4:2! Zobacz bramki

Reprezentacja Szwecji wygrała 4:2 z Anglią w towarzyskim meczu w Sztokholmie! Zlatan Ibrahimowic strzelił wszystkie 4 bramki dla swojego zespołu! Piłkarz popisał się cudowną bramką z około 25 metra strzeloną przewrotką!

31-letni zawodnik Paris Saint-Germain otworzył wynik spotkania dając prowadzenie Szwedom. Odpowiedzią anglików były dwie bramki strzelone w odstępie trzech minut, a wynik 1:2 utrzymywał się do 78minuty kiedy swoje “show” rozpoczął Ibrahimović strzelając jeszcze trzy bramki w końcówce meczu!

Zobacz bramki Ibrahimovicia:

Wypowiedź piłkarza o bramkach:

To był po prostu piękny gol na zakończenie dobrego meczu. Przegrywaliśmy 1-2 i potrafiliśmy wrócić do gry. To nadzwyczajne. Friends Arena bardzo nam pomogła, dodała dodatkowej motywacji na ten mecz ze znakomitym przeciwnikiem

Rozegrałem już sporo wielkich meczów. Ale gdybyście mnie zapytali, którą z tych czterech bramek bym wybrał, to odpowiadam: pierwszą. Dlatego, że to była bramka historyczna, pierwsza na nowym stadionie.

Szwecja – Anglia 4:2 (1:2)

Bramki: Zlatan Ibrahimović 20, 78, 84, 90+1 – Danny Welbeck 35, Steven Caulker 38

Szwecja: Andreas Isaksson; Mikael Lustig (74. Tobias Sana), Andreas Granqvist (74. Mikael Antonsson), Jonas Olsson, Martin Olsson (46. Behrang Safari); Sebastian Larsson (86. Pontus Jansson), Kim Kaellstroem (61. Anders Svensson), Rasmus Elm, Alexander Kacaniklic – Zlatan Ibrahimovic, Mathias Ranegie (89. Pontus Wernbloom).

Anglia: Joe Hart; Glen Johnson (75. Carl Jenkinson), Gary Cahill, Steven Caulker (74. Ryan Shawcross), Leighton Baines; Leon Osman, Tom Cleverley (62. Jack Wilshere), Raheem Sterling (84. Wilfied Zaha), Steven Gerrard (75. Tom Huddlestone), Ashley Young; Daniel Welbeck (61. Daniel Sturridge).