Wilusz: Skupiam się przede wszystkim na grze w klubie

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

30-letni Maciej Wilusz udzielił wywiadu “Przeglądowi Sportowemu”, w którym powiedział, iż nie ma żadnych oczekiwań wobec reprezentacji Polski.

Z raportu oddanemu przez Adama Nawałkę wynika, iż pośród 68 obserwowanych zawodników brakowało Macieja Wilusza, który od kilkunastu miesięcy jest podstawowym zawodnikiem FK Rostów. Rosyjski zespół jest aktualnie czwartą siłą w Premier Ligi.

– Jeśli chodzi o mnie, to wiadomo, że gra dla swojego kraju to ogromne wyróżnienie, piękna rzecz. Często jestem pytany o powołanie do reprezentacji, ale skupiam się przede wszystkim na grze w klubie, bo jeśli co tydzień zawodnik prezentuje odpowiedni poziom, to jest większa szansa, by zwrócić na siebie uwagę selekcjonera – mówi Wilusz.

Według relacji 30-letniego środkowego defensora nikt nie kontaktował się z nim odnośnie ewentualnej gry dla biało-czerwonych. – Nie. Zresztą za kadencji Adama Nawałki było podobnie. Dlatego trudno wypowiadać mi się na temat reprezentacji, bo kontakt z kadrą urwał się dawno temu – tłumaczy Wilusz.

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/polacy-za-granica/maciej-wilusz-kontakt-z-reprezentacja-polski-urwal-sie-dawno-temu-wywiad/n7td968

źródło: Przegląd Sportowy / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi