Wejdź na wyższy poziom typowania wyników meczów z nowa aplikacją

livesports

Darmowa aplikacja LiveSports.pl – wyniki na żywo na Androida i na iOS jest najłatwiejszym sposobem śledzenia wyników Twojej ulubionej drużyny albo ligi. W aplikacji tej znajdziesz wyniki 26 dyscyplin sportowych i ponad 3000 rozgrywek. Bądź na bieżąco z aktualnymi wynikami meczów piłki nożnej, tenisa, koszykówki i wielu innych popularnych dyscyplin sportowych. Bez względu na to czy Twoim ulubioną ligą jest Premier League, Primera Division, Bundesliga czy Serie A. Aplikacja LiveSports zawiera wyniki i relacje ich wszystkich razem z wynikami rozgrywek wszystkich krajów Europy oraz większości krajów świata.

 

Wygląd przyjazny dla użytkownika

 

Aplikacja została zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwe i intuicyjne poruszanie się pomiędzy stronami. Dlatego w przeciwieństwie do innych takich aplikacji, bardzo szybko i bez problemów znajdziesz wyniki Twojej ulubionej drużyny lub aktualne tabele wyników Twoich ulubionych lig.

 

Po uruchomieniu aplikacji, główna strona pojawia się po kilku sekundach. Następnie dostępne są wyniki dzisiejszych meczów, które pogrupowane są ligami (każdą listę można rozwinąć).

W lewym rogu ekranu znajduje się ikonka, którą można zmieniać dyscypliny sportowe (jest ich razem 26). Strona każdej dyscypliny jest zaprojektowana w innym kolorze.

W prawym górnym rogu znajdziesz ikonkę kalendarza, aby zobaczyć wyniki z ostatnich 7 dni (z danej dyscypliny, którą właśnie śledzisz) oraz plan meczów na kolejne 7 dni.

 

Dolna cześć głównej strony przedstawia przegląd wszystkich meczów dnia dzisiejszego (WSZYSTKIE MECZE), aktualnie rozgrywanych meczów (LIVE), listę meczów, które oznaczyliśmy ikonka gwiazdki jako ulubione (MOJE MECZE) – jest to, tak na marginesie, znakomita funkcja….oraz tabele wszystkich dostępnych w ramach wybranej dyscypliny (TABELE).

 

 

Szczegóły meczu

Szczegóły meczów dostarczają wszystkich informacji, których możesz potrzebować.

W piłce nożnej mamy główne podsumowanie (np. lista strzelców, kartki, zmiany itp.), szczegółowe Statystyki (np. posiadanie piłki, strzały na bramkę, rzuty wolne itp.) a także dobrze zaprojektowane ułożenie strony, statystyki H2H, i Tabele ligi.

Jeżeli chcesz znaleźć aktualne kursy dla wybranego meczu, możesz łatwo je znaleźć klikając na ikonkę KURSY, gdzie znajdują się kursy 5 najlepszych bukmacherów internetowych.

Jeżeli jednak nie jesteś fanem futbolu i wolisz śledzić wyniki tenisa, będziesz zaskoczony tym, że aplikacja LiveSports oferuje aktualizacje wyników punkt po punkcie dla wszystkich rozgrywek (ATP, WTA). Bardzo łatwe jest śledzenie przebiegu każdego z poprzednich setów wybranego meczu.

 

 

Serwis szybkich wyników

Aby sprawdzić czy aplikacja LiveSports.pl – wyniki na żywo ma wszystko to, o czym mówi się w jej opisie (szybka aktualizacja wyników), przeprowadziliśmy mały test sprawdzający jak szybko aktualizowane są wyniki w porównaniu z innymi aplikacjami (Livescore, SofaScore and The Football App). Test został przeprowadzony na wybranych meczach najlepszych lig europejskich (Premier League, Primera Division, Bundesliga, Serie A). Wynik był lepszy niż się spodziewaliśmy. W prawie wszystkich meczach aplikacja LiveSports.pl – wyniki na żywo była szybsza w aktualizowaniu wyników od wszystkich wyżej wymienionych aplikacji. Jeżeli wiec szukasz jednego powodu, dla którego pobrać LiveSports, oto on.

 

Ogólna ocena

Twórcy aplikacji LiveSports.pl – wyniki na żywo wykonali kawał dobrej roboty. Trudno było znaleźć jedną rzecz, która by się nam nie podobała. Przejrzysta grafika, wyraźne kolory, intuicyjna nawigacja i zapewnia wszystko, czego mógłbyś oczekiwać od aplikacji z wynikami na żywo.

 

Pod względem ilości dyscyplin sportowych, jakie obejmuje aplikacja LiveSports.pl – wyniki na żywo, nie znajdziesz innej aplikacji, która mogłaby się z nią równać. Gdzie indziej znajdziesz wyniki 26 dyscyplin sportowych w jednym miejscu? Tylko w piłce nożnej mamy ponad 900 rywalizacji, wiec możesz śledzić aktualne wyniki nawet tych niższych lig z krajów takich jak Ekwador, Chile czy Peru.

Aplikacja LiveSports.pl – wyniki na żywo            dostarcza informacje w formacie, który jest już dobrze znany ponad 40 milionom użytkowników strony internetowej Livesports.pl

Główne zadanie twórców aplikacji było bardzo oczywiste – przenieść pomyślnie funkcjonujący system ze strony internetowej do podobnej aplikacji.

Mając tak dużą liczbę użytkowników serwisu internetowego i potencjalnych opinii, nie mogliśmy nie wydać aplikacji, która może mieć miliony odbiorców.

Jeżeli aplikacja będzie miała dobre wsparcie ze strony twórców, możemy spodziewać się długotrwałego sukcesu.

 

 

Nowe funkcje w aplikacji LiveSport.pl:

 • Dostępne są już drabinki turniejowe.
 • Powiadomienia kierują bezpośrednio do szczegółów danego meczu.
 • Golf – nowa dodana dyscyplina, której wyniki dostarczamy.
 • Można dodawać spotkania do “Moich meczów” nawet na siedem dni przed rozpoczęciem meczu.
 • Udostępnianie szczegółów meczu znajomym przez media społecznościowe.

 

 

Nowe funkcje w nowej wersji aplikacji na iOS (aktualizacja 29.01.15)

 • Od teraz dostępna jest pełna wersja na iPad’a
 • W ustawieniach możesz wybrać swoje ulubione sporty i ustawić ich kolejność
 • Z zakładki H2H można przejść bezpośrednio do każdego z rozgrywanych meczów
 • Przejście do wybranego meczu z powiadomienia push jest teraz szybsze.
 • Dodano dodatkowe informacje o meczu
 • Herby klubów zostały dodane do drabinek turniejowych
 • Zoptymalizowano aplikację pod iOS 8 w celu polepszenia jej całkowitej wydajności

 

 

Aplikację LiveSports.pl wyniki na żywo możesz pobrać klikając na link poniżej:

 

http://www.livesports.pl/mobile/

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.livesport.LiveSports_pl2

 

https://itunes.apple.com/pl/app/livesports-livescore/id751590008

 

 

 

 

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *