W spokoju kryje się siła, bo opanowanie i rozwaga są źródłem władzy i autorytetu

AIM Media

Carlo Ancelotti – Dyskretne przywództwo – lektura obowiązkowa nie tylko dla fanów futbolu już w księgarniach

Carlo może sprawiać wrażenie twardziela, ale wewnątrz jest niesamowitym człowiekiem. To jeden z najlepszych i najważniejszych ludzi, jakich spotkałem w całej mojej piłkarskiej karierze. Cristiano Ronaldo

Po latach grania dla wszystkich tych trenerów o najróżniejszych podejściach i charakterach trafiłem wreszcie na Carla, który okazał się najlepszym z nich. Zlatan Ibrahimović

Jest dżentelmenem, ale takim z konkretnym planem na życie. Nie jest kimś, kto bryluje w towarzystwie, ale kiedy się odzywa, zawsze warto wysłuchać, co ma do powiedzenia. Carlo jest dobrym człowiekiem i wspaniałym trenerem. Sir Alex Ferguson

Carlo Ancelotti jest jednym z najlepszych trenerów wszech czasów i pięciokrotnym zdobywcą pucharu Ligi Mistrzów. Podejściem diametralnie odbiega jednak od tego, do czego przyzwyczaiło nas wielu jego rywali. Za­miast uciekać się do agresji i dramatycznych scen, Ancelotti preferuje wyważony, dyskretny sposób zarządzania, którym zapracował na bezwzględną lojalność takich piłkarzy, jak David Beckham, Zlatan Ibrahimović i Cristiano Ronaldo.

Przeczytaj fragment już teraz:
https://issuu.com/insignis/docs/ca_ql_pl_issuu/1

W Dyskretnym przywództwie Ancelotti przedstawia całość swej porywającej kariery trenerskiej: opowiada o metodach, nauczycielach, porażkach i zwycięstwach, a na koniec zabiera nas do szatni, by pokazać historię postaci, wyzwań i decyzji, które ukształtowały go jako szkoleniowca.

Wiele z tych historii Ancelotti publikuje po raz pierwszy. Dotyczą one najróżniejszych tematów, od zarządzania talentami i radzenia sobie z potknięciami, po taktykę i gierki psychologiczne. Każdy rozdział zamykają „Rady Ancelottiego” – sekcja podsumowująca lekcje zawarte w opowieściach.

Ta książka jest nie tylko fascynującą biografią, ale i bardzo pouczającą lekturą, odsłaniającą kulisy wybitnego przywództwa.

W książce o Carlu Ancelottim wypowiedzieli się m.in. David Beckham, sir Alex Ferguson, Zlatan Ibrahimović i Cristiano Ronaldo.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *