Manchester United przeznaczy 120 milionów euro za Marcosa Llorente

źródło: https://atleti.pl/

W lidze hiszpańskiej panuje tendencja do tworzenia klauzuli odstępnego za potencjalny transfer. W kontrakcie piłkarza Atletico Madryt, Marcosa Llorente widnieje kwota 120 milionów euro, co nieco odstrasza potencjalnych kupców.

Według raportu udostępnionego przez “MARCA” włodarze hiszpańskiego klubu są gotowi do podjęcia wszelakich działań w celu zatrzymania reprezentanta Hiszpanii w swojej drużynie. Wszechstronny pomocnik od dłuższego czasu łączony jest z przeprowadzką na Old Trafford, ale do klubu z Madrytu nie wpłynęła oficjalna kwota kupna. Los Colchoneros są zdeterminowani, więc drużyna, która będzie chciała zakontraktować Marcosa musi wyłożyć niebagatelną kwotę w wysokości 120 milionów euro. W trwającym sezonie reprezentant Hiszpanii odgrywa kluczową rolę w drużynie prowadzonej przez Diego Simeone, która ma cztery punkty przewagi nad drugim miejsce w tabeli La Liga. 26-latek na Wanda Metropolitano przeniósł się w 2019 roku z Realu Madryt za kwotę 30 milionów euro. Mimo słabego początku z sezonu na sezon jego pozycja w klubie się umacniała, czego dowodem jest jego aktualny bilans. Pomocnik był zaangażowany w zdobyciu 17 bramek przez klub ze stolicy Hiszpanii.

Ole Gunnar Solskjaer chce znaleźć alternatywę na wypadek odejścia Paula Pogby, Juana Maty, czy Jessiego Lingarda (obecnie wypożyczony do West Hamu). The Red Devils są skłonni uruchomić wygórowaną klauzulę, aby ściągnąć Llorente, prezentującego świetną dyspozycję.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *