Barcelona nokautuje Bayern!

twitter UEFA

Czy macie małe deja vu? Po dwóch latach ponownie mamy rywalizację Barcelony z Bayernem Monachium o finał Ligi Mistrzów. Tym razem jednak jest kilka różnic. Atmosfera jest jeszcze bardziej podgrzana przez to, że obecny szkoleniowiec Bawarczyków – Josep Guardiola trenował wcześniej klub z Hiszpanii. Ponadto nie zabraknie też polskiego akcentu, czyli występu Roberta Lewandowskiego. Czy człowiek w masce zagra dzisiaj na zupełnie innym poziomie niż normalnie?

FC Barcelona: ter Stegen – Alves, Pique, Mascherano (Bartra 89), Alba – Rakitić (Xavi 82), Busquets, Iniesta (Rafinha 87)- Messi, Suarez, Neymar.

Bayern Monachium: Neuer – Rafinha, Benatia, Boateng, Bernat – Alonso, Schweinsteiger – Lahm, Thiago – Mueller (Goetze 79), Lewandowski.

Sędzia: Nicola Rizzoli (Włochy).

BARCELONA – BAYERN M. 3:0

77′ Messi

80′ Messi

90+3′ Neymar

Koniec! Barcelona już jedną nogą w finale Ligi Mistrzów! Bayern w rewanżu będzie miał arcytrudne zadanie.

94′ NEYMAR NA 3:0! KO!

90′ Cztery minuty doliczone.

89′ Ostatnia zmiana w Barcelonie. Za Mascherano wchodzi Bartra.

87′ Rafinha za Iniestę.

86′ 🙂

84′ Suarez wychodził sam na sam, ale strzelił ponad bramką.

82′ Xavi wchodzi z Rakiticia.

80′ MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSIIIIIIIIIIIIIIIIII! CO ON ZROBIŁ?! GENIALNA AKCJA! Zabawił się z całą obroną, a na koniec przelobował Neuera!

79′ Szybka reakcja Guardioli, Goetze za Muellera. 7

6′ ALEŻ GOL MESSIEGO!!! 1:0! Świetne uderzenie z 20 metrów!

72′ Alcantara strzela i mimo rykoszetu broni ter Stegen.

69′ Żółta kartka dla Neymara za faul na Muellerze.

66′ Żółta kartka dla Pique, który sfaulował Lewandowskiego.

64′ Kompletnie niecelny strzał Neymara, mimo dosyć dobrej pozycji.

62′ Neuer jak to Neuer główką wybił piłkę sprzed pola karnego w starciu z Neymarem!

62′ Znakomity doping fanów Barcelony!

61′ Fotka z meczu:

57′ Messi strzela z dystansu, ale Neuer spokojnie broni!

56′ Mascherano przeciął dośrodkowanie Lewandowskiego.

56′ Żółta kartka dla Bernata na faul na Messim.

52′ Żółta kartka dla Benatii za faul na Inieście.

47′ Alonso z rzutu wolnego prosto w mur.

46′ Faul Daniego Alvesa na Lewandowskim przed polem karnym i żółta kartka dla dzisiejszego jubilata.

46′ Czy druga połowa będzie tak świetna jak pierwsza? Czas się przekonać! Rozpoczynamy drugie 45 minut! W PRZERWIE

45′ A jednak, do przerwy bez bramek, ale było ciekawie. Wracamy za 15 minut.

42′ Barcelona naciska, czy strzeli jeszcze przed przerwą?

39′ Ponownie Neuer górą w pojedynku z Alvesem!

37′ Lewandowski próbował dograć do Muellera w polu karnym, ale piłka mu zbyt bardzo uciekała i zagrał w ręce ter Stegena.

36′ Messi z wolnego prosto w Neuera.

35′ Xabi Alonso fauluje przed swoim polem karnym Lionela Messiego i dostał żółtą kartkę.

31′ Thiago Alcantara chyba próbował dośrodkować, ale wyszedł z tego niecelny strzał.

30′ Sektor kibiców Bayernu na Camp Nou

27′ Suarez z główki po rzucie rożnym, ale ponad bramką! 26′ Jak nadążacie za tempem tak, że możecie jeszcze tweetować to informacja od Michała Pola:

23′ Xabi Alonso chciał wrzucić z rzutu wolnego ponad mur w pole karne, ale kompletnie mu się to nie udało.

22′ Messi przed okazją, ale obok bramki!

20′ Genialne podanie Messiego do Alby, ale jeszcze genialniejsze zachowanie sędziego, który odgwizdał spalony. Był czy nie?

18′ Ależ okazja dla Bayernu! Znakomita, dwójkowa akcja Muellera i Lewandowskiego, a ten drugi na wślizgu nie zdołał wpakować piłki do siatki.

17′ Na razie świetne tempo meczu, zobaczymy jak długo wytrzymają obydwie drużyny.

15′ Neymar nie mógł uwierzyć, że po podaniu Suareza w polu karnym uderzył prosto w Rafinhę zamiast w bramkę, my też nie możemy w to uwierzyć!

13′ Pierwsze analizy…

12′ Mówiłem o braku sytuacji podbramkowych? Suarez świetnie wyszedł sam na sam z Neuerem, ale ten znakomicie broni!

10′ Widać wysoki pressing Barcelony, ale na razie nie przenosi się to na okazje podbramkowe

7′ Pierwszy strzał Lewandowskiego, ale prosto w Pique! Po chwili okazja dla Barcelony, ale łatwy do obrony dla Neuera strzał Suareza.

4′ Na razie widać emocje na stadionie i presję na piłkarzach. Ponownie, tym razem Suarez próbował wywalczyć rzut karny, ale według sędziego nic nie było.

1′ Barcelona już próbowała zagrozić. Neymar wpadł w pole karne rywali, ale został sfaulowany.

1′ Zaczęli.

0′ Hymn Ligi Mistrzów za nami, za chwilę pierwszy gwizdek!

0′ Piłkarze wychodzą na murawę Camp Nou! Witam Państwa, czas na drugi półfinał Ligi Mistrzów!