Rozkład jazdy: 28.07-03.08.2017
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 28.07.2017
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Niecieczy)
20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht – z Wrocławia)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
20:25. Eleven
2. Bundesliga: VfL Bochum – FC St. Pauli (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
20:40. Polsat Sport
1. liga: Stal Mielec – Ruch Chorzów
20:55. Eleven Sports
Liga belgijska: Royal Antwerp – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)
Sobota 29.07.2017
12:55. Eleven Extra
2. Bundesliga: FC Ingolstadt – Union Berlin
13:25. Eleven Sports
Mecz towarzyski: Chelsea Londyn – Inter Mediolan
14:55. Eurosport 2
Mecz towarzyski: Sevilla FC – RB Lipsk
15:25. Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Grudziądz
15:25. Eleven Sports
2. Bundesliga: SV Darmstadt – Greuther Fürth
15:55. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – LASK Linz
17:15. Eurosport 2
Mecz towarzyski: Arsenal Londyn – Benfica Lizbona
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Wisła Kraków
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Sandecja Nowy Sącz
20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Botafogo Rio de Janeiro – Sao Paulo FC (Michał Mitrut)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)
22:55. Eurosport 2
MLS: Atlanta United – Orlando City (Adam Kotleszka)
23:55. Eleven
Mecz towarzyski: Manchester City – Tottenham Hotspur (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
Niedziela 30.07.2017
01:55. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Real Madryt – FC Barcelona (Jacek Laskowski)
13:25. Eleven Sports
2. Bundesliga: FC Nürnberg – FC Kaiserslautern
14:55. Eurosport 1
Mecz towarzyski: Benfica Lizbona – RB Lipsk
15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Wisła Płock
15:25. Eleven Sports
2. Bundesliga: Dynamo Dresden – MSV Duisburg
16:25. SportKlub
Liga austriacka: Austria Wiedeń – Sturm Graz
17:15. Eurosport 1
Mecz towarzyski: Arsenal Londyn – Sevilla FC
17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Piast Gliwice
19:55. Eurosport 2
MLS: Toronto FC – New York City (Adam Kotleszka)
20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Sławomir Stempniewski)
20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Corinthians Paulista – Flamengo Rio de Janeiro (Sebastian Chabiniak)
21:55. Eleven
Mecz towarzyski: AS Roma – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
Poniedziałek 31.07.2017
17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Korona Kielce – Cracovia Kraków (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Kielc)
18:25. Polsat Sport
Liga rosyjska: Spartak Moskwa – FK Krasnodar (Grzegorz Michalewski)
20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Tomasz Frankowski)
20:10. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow)
20:25. Eleven Sports
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – Eintracht Braunschweiger (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
20:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński)
20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Dariusz Dziekanowski)
21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka
21:45. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)
22:55. TVP 1
Gol (Jacek Kurowski)
Wtorek 01.08.2017
17:40. Eurosport 1
Mecz towarzyski: Atletico Madryt – SSC Napoli
20:25. Eurosport 1
Mecz towarzyski: Bayern Monachium – Liverpool FC
20:40. TVP Sport
Mecz towarzyski: Burton Albion – Leicester City
Środa 02.08.2017
17:40. Eurosport 1
Mecz towarzyski: Atletico Madryt – Bayern Monachium
20:25. Eurosport 1
Mecz towarzyski: SSC Napoli – Liverpool FC
20:40. Eleven
Mecz towarzyski: Manchester United – Sampdoria Genua
20:40. TVP Sport; TVP 1
Liga Mistrzów: Legia Warszawa – FK Astana
Czwartek 03.08.2017
02:55. Eurosport 1
Mecz towarzyski: MLS All-Star – Real Madryt (Adam Kotleszka)