Rozkład jazdy: 06-12.05.2016
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 06.05.2016
00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Rosario Central – Gremio (Marcin Pawłowski)
02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Boca Juniors – Cerro Porteno (Bartłomiej Rabij)
13:25. Eurosport 2
ME u17: Holandia – Hiszpania
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce (Julian Kowalski, Tomasz Hajto – z Bielska-Białej)
20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)
20:25. Polsat Sport
1. liga: Rozwój Katowice – Arka Gdynia (Cezary Kowalski, Andrzej Iwan – z Katowic)
20:25. Eleven
Liga belgijska: KRC Genk – Zulte Waregem (Dominik Guziak)
20:40. Eleven Sports
Liga szkocka: Inverness Caledonian Thistle – Dundee United (Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski)
21:25. SportKlub
Liga portugalska: FC Paços Ferreira – FC Tondela (Jakub Polkowski)
Sobota 07.05.2016
12:00. Weszło
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak, Tomasz Włodarczyk, Marek Jóźwiak)
13:25. Eleven
Championship: Middlesbrough FC – Brighton & Hove Albion FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
13:25. Eleven Sports
Championship: Charlton Athletic – Burnley FC (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)
13:25. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: CSKA Moskwa – Terek Grozny (Piotr Przybysz)
13:30. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)
13:40. CANAL+ Sport 2
Premier League: Norwich City – Manchester United (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)
15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Grzegorz Mielcarski)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Cezary Olbrycht, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Ingolstadt – Bayern Monachium (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)
15:55. Polsat Sport News
Liga ukraińska: Zoria Ługańsk – Worskła Połtawa (Marek Kleitz)
15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Sunderland AFC – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Górnik Zabrze (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda – z Łęcznej)
17:55. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – FC Empoli (Mateusz Święcicki, Radosław Majdan)
18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – Everton FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
19:25. SportKlub
Liga portugalska: Académica Coimbra – SC Braga (Julian Kowalski)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)
20:40. Eleven Sports
Serie A: FC Bologna – AC Milan (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
20:55. Eleven
Ligue 1: Olympique Lyon – AS Monaco (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
21:40. SportKlub
Liga portugalska: Sporting CP – Vitória Setúbal (Tomasz Zieliński)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)
22:55. Eurosport 2
MLS: Vancouver Whitecaps – Portland Timbers (Adam Kotleszka)
Niedziela 08.05.2016
11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Szymon Rojek, Wojciech Kowalczyk, Jacek Ziober, Jan Tomaszewski)
12:25. Eleven
Serie A: AS Roma – Chievo Werona (Marcin Pawłowski, Piotr Czachowski)
12:30. PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka (Szymon Rojek, Wojciech Kowalczyk, Jacek Ziober, Jan Tomaszewski)
12:35. Polsat Sport
1. liga: Chojniczanka Chojnice – Wisła Płock (Leszek Bartnicki, Andrzej Iwan – z Chojnic)
13:25. Eleven Sports
Liga szkocka: Celtic Glasgow – Aberdeen FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
13:25. Eurosport 2
ME u17: Portugalia – Szkocja
14:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Southampton FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
14:25. Eleven
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – KV Oostende (Sebastian Chabiniak)
14:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: De Graafschap – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)
15:20. Eleven Sports
Serie A: ACF Fiorentina – US Palermo (Michał Mitrut, Michał Gąsiorowski)
15:25. Eurosport 2
2. Bundesliga: Multiliga
15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Cracovia – Lech Poznań (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła – z Krakowa)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – ze Szczecina)
16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
16:55. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Espanyol Barcelona (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)
16:55. Eleven Sports
La Liga SuperLive: Real Madryt – Valencia CF / Levante UD – Atletico Madryt (Patryk Mirosławski / Piotr Dumanowski)
17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Piast Gliwice (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Warszawy)
19:10. SportKlub
Liga portugalska: Vitória Guimaraes – Moreirense (Marcin Grzywacz)
20:00. CANAL+
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski – z Warszawy)
20:40. Eleven
Serie A: Torino FC – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)
20:40. Eleven Sports
Serie A: Hellas Werona – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)
21:25. SportKlub
Liga portugalska: CS Marítimo Funchal – Benfica Lizbona (Tomasz Zieliński)
21:30. CANAL+ Sport 2
Liga+ Extra Dogrywka (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski – z Warszawy)
21:45. Eurosport 1
MLS: Los Angeles Galaxy – New England Revolution
23:00. CANAL+ Sport 2
Sport+ (Przemysław Pełka, Grzegorz Milko)
Poniedziałek 09.05.2016
00:00. Eurosport 2
Bundesliga: Podsumowanie kolejki
01:25. Eurosport 1
MLS: DC United – New York City
12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Przemysław Rudzki, Piotr Wołosik, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)
13:55. Eurosport 1
ME u17: Włochy – Holandia
17:55. Eurosport 1
ME u17: Francja – Anglia
18:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk, Jacek Stańczyk, Artur Mazur)
19:00. Eleven
Eleven Gol (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Patryk Mirosławski)
20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Radosław Majdan)
20:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Przemysław Pełka)
20:55. SportKlub
Liga portugalska: Estoril Praia – FC Arouca (Julian Kowalski)
21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)
21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Marcin Gazda, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Jacek Magiera)
23:30. TVP Info
Gol Ekstra (Rafał Patyra)
Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Trela, Tomasz Urban)
Wtorek 10.05.2016
19:30. CANAL+ Sport
Multiliga+ (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Andrzej Juskowiak, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski)
20:25. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Łęcznej)
20:25. nSport+
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Korona Kielce (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Zabrza)
20:25. Kanał 38 nc+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)
20:25. Eurosport 2
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (Tomasz Lach, Maciej Terlecki – z Krakowa)
20:25. Polsat Sport
1. liga: Arka Gdynia – Drutex Bytovia Bytów (Mateusz Borek, Wojciech Kowalczyk – z Gdyni)
20:40. CANAL+
Premier League: West Ham United – Manchester United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)
Środa 11.05.2016
13:55. Eurosport 2
ME u17: Portugalia – Belgia
15:55. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: FK Ufa – CSKA Moskwa (Grzegorz Michalewski)
17:10. Eurosport 2
ME u17: Niemcy – Austria
19:30. CANAL+ Sport
Multiliga+ (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski)
20:25. CANAL+
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (Tomasz Smokowski, Maciej Murawski – z Gdańska)
20:25. nSport+
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Piast Gliwice (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Chorzowa)
20:25. Kanał 38 nc+
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Lech Poznań (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)
20:25. Eurosport 2
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Cracovia (Julian Kowalski, Paweł Wojtala – ze Szczecina)
20:25. Polsat Sport
1. liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz (Leszek Bartnicki, Andrzej Iwan – z Siedlec)
20:25. Eleven
Ligue 1: Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
20:25. Eleven Sports
Liga szkocka: St. Johnstone – Celtic Glasgow (Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski)
20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
Czwartek 12.05.2016
02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Sao Paulo – Atlético Mineiro (Bartłomiej Rabij)
11:55. Eurosport 2
ME u17: Hiszpania – Włochy
16:55. Eurosport 2
ME u17: Szwecja – Francja
18:25. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Dynamo Moskwa – FK Rostów (Grzegorz Michalewski)
20:40. Eleven
League Two: Portsmouth FC – Plymouth Argyle (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
20:40. Eleven Sports
Liga szkocka: Aberdeen CF – Heart of Midlothian (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)
21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Dariusz Dziekanowski)
22:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)