Rozkład jazdy: 06-12.05.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 06.05.2016

00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Rosario Central – Gremio (Marcin Pawłowski)

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Boca Juniors – Cerro Porteno (Bartłomiej Rabij)

13:25. Eurosport 2
ME u17: Holandia – Hiszpania

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce (Julian Kowalski, Tomasz Hajto – z Bielska-Białej)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

20:25. Polsat Sport
1. liga: Rozwój Katowice – Arka Gdynia (Cezary Kowalski, Andrzej Iwan – z Katowic)

20:25. Eleven
Liga belgijska: KRC Genk – Zulte Waregem (Dominik Guziak)

20:40. Eleven Sports
Liga szkocka: Inverness Caledonian Thistle – Dundee United (Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski)

21:25. SportKlub
Liga portugalska: FC Paços Ferreira – FC Tondela (Jakub Polkowski)

 

Sobota 07.05.2016

12:00. Weszło
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak, Tomasz Włodarczyk, Marek Jóźwiak)

13:25. Eleven
Championship: Middlesbrough FC – Brighton & Hove Albion FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:25. Eleven Sports
Championship: Charlton Athletic – Burnley FC (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

13:25. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: CSKA Moskwa – Terek Grozny (Piotr Przybysz)

13:30. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)

13:40. CANAL+ Sport 2
Premier League: Norwich City – Manchester United (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Grzegorz Mielcarski)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Cezary Olbrycht, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Ingolstadt – Bayern Monachium (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

15:55. Polsat Sport News
Liga ukraińska: Zoria Ługańsk – Worskła Połtawa (Marek Kleitz)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Sunderland AFC – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Górnik Zabrze (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda – z Łęcznej)

17:55. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – FC Empoli (Mateusz Święcicki, Radosław Majdan)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – Everton FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

19:25. SportKlub
Liga portugalska: Académica Coimbra – SC Braga (Julian Kowalski)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)

20:40. Eleven Sports
Serie A: FC Bologna – AC Milan (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:55. Eleven
Ligue 1: Olympique Lyon – AS Monaco (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

21:40. SportKlub
Liga portugalska: Sporting CP – Vitória Setúbal (Tomasz Zieliński)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

22:55. Eurosport 2
MLS: Vancouver Whitecaps – Portland Timbers (Adam Kotleszka)

 

Niedziela 08.05.2016

11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Szymon Rojek, Wojciech Kowalczyk, Jacek Ziober, Jan Tomaszewski)

12:25. Eleven
Serie A: AS Roma – Chievo Werona (Marcin Pawłowski, Piotr Czachowski)

12:30. PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka (Szymon Rojek, Wojciech Kowalczyk, Jacek Ziober, Jan Tomaszewski)

12:35. Polsat Sport
1. liga: Chojniczanka Chojnice – Wisła Płock (Leszek Bartnicki, Andrzej Iwan – z Chojnic)

13:25. Eleven Sports
Liga szkocka: Celtic Glasgow – Aberdeen FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:25. Eurosport 2
ME u17: Portugalia – Szkocja

14:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Southampton FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

14:25. Eleven
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – KV Oostende (Sebastian Chabiniak)

14:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: De Graafschap – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

15:20. Eleven Sports
Serie A: ACF Fiorentina – US Palermo (Michał Mitrut, Michał Gąsiorowski)

15:25. Eurosport 2
2. Bundesliga: Multiliga

15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Cracovia – Lech Poznań (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła – z Krakowa)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – ze Szczecina)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

16:55. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Espanyol Barcelona (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports
La Liga SuperLive: Real Madryt – Valencia CF / Levante UD – Atletico Madryt (Patryk Mirosławski / Piotr Dumanowski)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Piast Gliwice (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Warszawy)

19:10. SportKlub
Liga portugalska: Vitória Guimaraes – Moreirense (Marcin Grzywacz)

20:00. CANAL+
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski – z Warszawy)

20:40. Eleven
Serie A: Torino FC – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Hellas Werona – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:25. SportKlub
Liga portugalska: CS Marítimo Funchal – Benfica Lizbona (Tomasz Zieliński)

21:30. CANAL+ Sport 2
Liga+ Extra Dogrywka (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski – z Warszawy)

21:45. Eurosport 1
MLS: Los Angeles Galaxy – New England Revolution

23:00. CANAL+ Sport 2
Sport+ (Przemysław Pełka, Grzegorz Milko)

 

Poniedziałek 09.05.2016

00:00. Eurosport 2
Bundesliga: Podsumowanie kolejki

01:25. Eurosport 1
MLS: DC United – New York City

12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Przemysław Rudzki, Piotr Wołosik, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

13:55. Eurosport 1
ME u17: Włochy – Holandia

17:55. Eurosport 1
ME u17: Francja – Anglia

18:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk, Jacek Stańczyk, Artur Mazur)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Patryk Mirosławski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Radosław Majdan)

20:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Przemysław Pełka)

20:55. SportKlub
Liga portugalska: Estoril Praia – FC Arouca (Julian Kowalski)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)

21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Marcin Gazda, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Jacek Magiera)

23:30. TVP Info
Gol Ekstra (Rafał Patyra)

Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Trela, Tomasz Urban)

 

Wtorek 10.05.2016

19:30. CANAL+ Sport
Multiliga+ (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Andrzej Juskowiak, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski)

20:25. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Łęcznej)

20:25. nSport+
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Korona Kielce (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Zabrza)

20:25. Kanał 38 nc+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)

20:25. Eurosport 2
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (Tomasz Lach, Maciej Terlecki – z Krakowa)

20:25. Polsat Sport
1. liga: Arka Gdynia – Drutex Bytovia Bytów (Mateusz Borek, Wojciech Kowalczyk – z Gdyni)

20:40. CANAL+
Premier League: West Ham United – Manchester United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Środa 11.05.2016

13:55. Eurosport 2
ME u17: Portugalia – Belgia

15:55. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: FK Ufa – CSKA Moskwa (Grzegorz Michalewski)

17:10. Eurosport 2
ME u17: Niemcy – Austria

19:30. CANAL+ Sport
Multiliga+ (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski)

20:25. CANAL+
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (Tomasz Smokowski, Maciej Murawski – z Gdańska)

20:25. nSport+
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Piast Gliwice (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Chorzowa)

20:25. Kanał 38 nc+
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Lech Poznań (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

20:25. Eurosport 2
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Cracovia (Julian Kowalski, Paweł Wojtala – ze Szczecina)

20:25. Polsat Sport
1. liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz (Leszek Bartnicki, Andrzej Iwan – z Siedlec)

20:25. Eleven
Ligue 1: Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

20:25. Eleven Sports
Liga szkocka: St. Johnstone – Celtic Glasgow (Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

 

Czwartek 12.05.2016

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Sao Paulo – Atlético Mineiro (Bartłomiej Rabij)

11:55. Eurosport 2
ME u17: Hiszpania – Włochy

16:55. Eurosport 2
ME u17: Szwecja – Francja

18:25. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Dynamo Moskwa – FK Rostów (Grzegorz Michalewski)

20:40. Eleven
League Two: Portsmouth FC – Plymouth Argyle (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:40. Eleven Sports
Liga szkocka: Aberdeen CF – Heart of Midlothian (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Dariusz Dziekanowski)

22:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.