Mecze na żywo, Transmisje TV: Niedziela 28 sierpnia 2022
Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 28 sierpnia 2022 roku.
10:00| Magazyn “Wysoki pressing” (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
11:30| Magazyn “LaLiga+” (Canal+Sport), player.pl, canal+online
12:00| Magazyn “Tour De Eleven” (Eleven Sports1), player.pl, canal+online
12:15| FC Utrecht – AFC Ajax (Polsat Sport Premium1), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
12:30| Cracovia – Warta Poznań (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
12:40| GKS Katowice – Arka Gdynia (Polsat Sport Extra)
13:00| Dundee United FC – Celtic FC (Polsat Sport Premium2), canal+online
13:30| KAA Gent – Royal Antwerp FC (Eleven Sports3), player.pl, canal+online
14:30| Excelsior Rotterdam – PSV (Polsat Sport Premium1), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
15:00| Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
15:00| Znicz Pruszków – Górnik Polkowice (TVP Sport)
15:00| OGC Nice – Olympique Marsylia (Canal+Sport2, Canal+Sport5, Eleven Sports2, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
17:05| Stade De Reims – Olympique Lyon (Canal+Sport2, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
17:30| Lech Poznań – Piast Gliwice (Canal+Premium, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
17:30| Getafe CF – Villarreal CF (Canal+Sport), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
17:30| NS Mura – NK Maribor (Sportklub), canal+online
18:30| Hellas Verona FC – Atalanta BC (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
18:30| US Salernitana – UC Sampdoria (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
19:00| FC Zbrojovka Brno – SK Slavia Praga (Polsat Sport Premium1), canal+online
19:30| FC Barcelona – Real Valladolid CF (Canal+Premium), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
20:45| ACF Fiorentina – SSC Napoli (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
20:45| US Lecce – Empoli FC (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
20:45| Paris Saint Germain – AS Monaco (Canal+Sport, Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
20:45| PAOK FC – Atromitos FC (Sportklub), canal+online
21:30| Magazyn “Liga+Extra” (Canal+Premium, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
22:00| RCD Espanyol – Real Madryt CF (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
23:00| Botafogo – Flamengo (Polsat Sport Extra)
00:30| Holandia U20 – Brazylia U20 [Kobiety] (TVP Sport)
04:00| Hiszpania U20 – Japonia U20 [Kobiety] (TVP Sport)