Mecze na żywo, Transmisje TV: Niedziela 28 sierpnia 2022

TV kamera, ekstraklasa

Zdjęcie: shutterstock.com

Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 28 sierpnia 2022 roku.

10:00| Magazyn „Wysoki pressing” (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

11:30| Magazyn „LaLiga+” (Canal+Sport), player.pl, canal+online

12:00| Magazyn „Tour De Eleven” (Eleven Sports1), player.pl, canal+online

12:15| FC Utrecht – AFC Ajax (Polsat Sport Premium1), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

12:30| Cracovia – Warta Poznań (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

12:40| GKS Katowice – Arka Gdynia (Polsat Sport Extra)

13:00| Dundee United FC – Celtic FC (Polsat Sport Premium2), canal+online

13:30| KAA Gent – Royal Antwerp FC (Eleven Sports3), player.pl, canal+online

14:30| Excelsior Rotterdam – PSV (Polsat Sport Premium1), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

15:00| Znicz Pruszków – Górnik Polkowice (TVP Sport)

15:00| OGC Nice – Olympique Marsylia (Canal+Sport2, Canal+Sport5, Eleven Sports2, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:05| Stade De Reims – Olympique Lyon (Canal+Sport2, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:30| Lech Poznań – Piast Gliwice (Canal+Premium, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

17:30| Getafe CF – Villarreal CF (Canal+Sport), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:30| NS Mura – NK Maribor (Sportklub), canal+online

18:30| Hellas Verona FC – Atalanta BC (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:30| US Salernitana – UC Sampdoria (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

19:00| FC Zbrojovka Brno – SK Slavia Praga (Polsat Sport Premium1), canal+online

19:30| FC Barcelona – Real Valladolid CF (Canal+Premium), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:45| ACF Fiorentina – SSC Napoli (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:45| US Lecce – Empoli FC (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:45| Paris Saint Germain – AS Monaco (Canal+Sport, Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:45| PAOK FC – Atromitos FC (Sportklub), canal+online

21:30| Magazyn „Liga+Extra” (Canal+Premium, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

22:00| RCD Espanyol – Real Madryt CF (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

23:00| Botafogo – Flamengo (Polsat Sport Extra)

00:30| Holandia U20 – Brazylia U20 [Kobiety] (TVP Sport)

04:00| Hiszpania U20 – Japonia U20 [Kobiety] (TVP Sport)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.