Mecze na żywo, Transmisje TV: Niedziela 3 października 2021
Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 3 października 2021 roku.
10:00| Magazyn “Wysoki pressing” (Canal+Sport, Canal+Sport3)
11:00| Magazyn “Cafe futbol” (Polsat Sport)
12:30| Raków Częstochowa – Warta Poznań (Canal+Sport, Canal+Sport3)
12:30| Bologna FC – SS Lazio (Eleven Sports2, Eleven Sports4)
12:40| GKS Tychy – Odra Opole (Polsat Sport)
13:00| Aberdeen FC – Celtic FC (Polsat Sport Extra)
13:00| Stade Rennais FC – Paris Saint Germain (Canal+Sport2, Eleven Sports1)
14:00| Elche CF – RC Celta (Canal+Family)
14:30| AFC Ajax – FC Utrecht (Polsat Sport News)
14:45| Ruch Chorzów – Stal Rzeszów (TVP Sport)
15:00| Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna (Canal+Sport, Canal+Sport3)
15:00| Tottenham Hotspur – Aston Villa (Canal+Premium)
15:00| West Ham United – Brentford FC (Canal+Sport2)
15:00| Crystal Palace FC – Leicester City (Canal+Now)
15:00| UC Sampdoria – Udinese Calcio (Eleven Sports2)
15:00| Hellas Verona FC – Spezia Calcio (Eleven Sports3)
15:00| AS Monaco – Girondins Bordeaux (Eleven Sports4)
16:15| RCD Espanyol – Real Madryt CF (Eleven Sports1)
16:45| Vitesse – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News)
17:00| LOSC Lille – Olympique Marsylia (Canal+Sport2, Eleven Sports3)
17:00| Brazylia – Kazachstan [Futsal] (TVP Sport)
17:30| Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (Canal+Premium, Canal+Sport3)
17:30| Liverpool FC – Manchester City (Canal+Sport)
18:00| ACF Fiorentina – SSC Napoli (Eleven Sports2)
18:00| AS Roma – Empoli FC (Eleven Sports4)
18:30| Villarreal CF – Real Betis (Canal+Family, Canal+Now)
18:30| Getafe CF – Real Sociedad (Eleven Sports1)
19:00| Argentyna – Portugalia [Futsal] (TVP Sport)
19:00| SL Benfica – Portimonense SC (Eleven Sports3)
19:00| AC Sparta Praga – SK Slavia Praga (Polsat Sport Premium1)
19:30| Magazyn “Liga+Extra” (Canal+Premium, Canal+Sport3)
20:00| PSV – Sparta Rotterdam (Polsat Sport News)
20:45| Atalanta BC – AC Milan (Eleven Sports1)
20:45| AS Saint Etienne – Olympique Lyon (Canal+Sport, Eleven Sports3)
21:00| Granada CF – Sevilla FC (Eleven Sports2, Eleven Sports4)
21:00| Magazyn “Turbokozak” (Canal+Premium, Canal+Sport3)
22:00| Philadelphia Union – Columbus Crew SC (Polsat Sport News)