Mecze na żywo, Transmisje TV: Niedziela 3 października 2021

TV kamera, ekstraklasa

Zdjęcie: shutterstock.com

Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 3 października 2021 roku.

10:00| Magazyn „Wysoki pressing” (Canal+Sport, Canal+Sport3)

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

11:00| Magazyn „Cafe futbol” (Polsat Sport)

12:30| Raków Częstochowa – Warta Poznań (Canal+Sport, Canal+Sport3)

12:30| Bologna FC – SS Lazio (Eleven Sports2, Eleven Sports4)

12:40| GKS Tychy – Odra Opole (Polsat Sport)

13:00| Aberdeen FC – Celtic FC (Polsat Sport Extra)

13:00| Stade Rennais FC – Paris Saint Germain (Canal+Sport2, Eleven Sports1)

14:00| Elche CF – RC Celta (Canal+Family)

14:30| AFC Ajax – FC Utrecht (Polsat Sport News)

14:45| Ruch Chorzów – Stal Rzeszów (TVP Sport)

15:00| Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna (Canal+Sport, Canal+Sport3)

15:00| Tottenham Hotspur – Aston Villa (Canal+Premium)

15:00| West Ham United – Brentford FC (Canal+Sport2)

15:00| Crystal Palace FC – Leicester City (Canal+Now)

15:00| UC Sampdoria – Udinese Calcio (Eleven Sports2)

15:00| Hellas Verona FC – Spezia Calcio (Eleven Sports3)

15:00| AS Monaco – Girondins Bordeaux (Eleven Sports4)

16:15| RCD Espanyol – Real Madryt CF (Eleven Sports1)

16:45| Vitesse – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News)

17:00| LOSC Lille – Olympique Marsylia (Canal+Sport2, Eleven Sports3)

17:00| Brazylia – Kazachstan [Futsal] (TVP Sport)

17:30| Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (Canal+Premium, Canal+Sport3)

17:30| Liverpool FC – Manchester City (Canal+Sport)

18:00| ACF Fiorentina – SSC Napoli (Eleven Sports2)

18:00| AS Roma – Empoli FC (Eleven Sports4)

18:30| Villarreal CF – Real Betis (Canal+Family, Canal+Now)

18:30| Getafe CF – Real Sociedad (Eleven Sports1)

19:00| Argentyna – Portugalia [Futsal] (TVP Sport)

19:00| SL Benfica – Portimonense SC (Eleven Sports3)

19:00| AC Sparta Praga – SK Slavia Praga (Polsat Sport Premium1)

19:30| Magazyn „Liga+Extra” (Canal+Premium, Canal+Sport3)

20:00| PSV – Sparta Rotterdam (Polsat Sport News)

20:45| Atalanta BC – AC Milan (Eleven Sports1)

20:45| AS Saint Etienne – Olympique Lyon (Canal+Sport, Eleven Sports3)

21:00| Granada CF – Sevilla FC (Eleven Sports2, Eleven Sports4)

21:00| Magazyn „Turbokozak” (Canal+Premium, Canal+Sport3)

22:00| Philadelphia Union – Columbus Crew SC (Polsat Sport News) 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.