Zostań typerem na I Igrzyska Europejskie w Baku

Typowanie wyników wydarzeń sportowych w ostatnich latach stało się bardzo popularne. Na pewno choć raz wraz ze swoimi znajomymi próbowaliście przewidzieć zakończenie ważnego spotkania. Teraz zwykłą zabawę możesz przekształcić w całkiem dochodowy biznes.

W dobie internetu i telewizji satelitarnej możesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem sportowym na całym Świecie. Aktualnie w stolicy Azerbejdżanu rozgrywane są I Igrzyska Europejskie to idealny moment, aby spróbować swoich sił w takiej zabawie. Typowanie wyników to świetna zabawa, a pozytywne wynik naprawdę może dać Ci dużo szczęścia. Jest wiele stron, której proponują taka zabawę jednak to serwis TwojTyp.pl proponuje Ci grę zupełnie za darmo.

Podczas typowania najważniejsza jest Twoja wiedza sportowa i umiejętność przewidywania. Jeżeli wykazujesz takie cechy, to powinieneś rozpocząć zabawę i wejść na stronę http://twojtyp.pl/.

Wchodzą na wyżej wspominaną stronę musisz się zarejestrować. Nie powinieneś się niczym przejmować, gdyż ta czynność jest całkowicie darmowa. Należy jednak pamiętać o kilku warunkach, jakie musi spełniać Twój Typ.

Taki Typ musi zostać opublikowany 12h przed każdym spotkaniem nie ważne w jakiej dyscyplinie sportu (całą listę dostępnych dyscyplin masz podaną na stronie głównej). Całość musi składać się z minimum 200 słów. Pamiętaj jednak aby dodawać tylko przemyślane typy, musisz się odpowiednio uargumentować. Jeżeli, okażesz się najlepszy w przeciągu jednego dnia na Twoje konto serwis TwojTyp.pl, wpłaci 10 złotych. Przez cały miesiąc możesz otrzymać maksymalnie 2300 złotych, które będziesz mógł natychmiast sobie wypłacić.

Teraz nie tylko możesz oglądać zmagania sportowców, ale również otrzymać duże kwoty za ich wyniki. Pamiętaj, iż zawody sportowe są organizowane na całym świecie przez cały rok, co tylko daje Ci kolejne możliwości zarobkowe.

Jeżeli więc czujesz się na siłach i naprawdę kochasz sport, to powinieneś spróbować swoich sił i dołączyć do typerów na stronie twojtyp.pl. Wart żebyś połączył swoją pasję, dobrą zabawę i naprawdę dobry interes.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *