Zakłady bukmacherskie online

Obstawianie meczów to popularne zajęcie wśród kibiców sportowych oraz ludzi chcących szybko zarobić. Zarabianie w tej branży nie jest jednak tak proste jakby mogło się wydawać. Istnieje wiele różnych zależności od których zależy sukces. Oczywiście są sposoby które zwiększają szansę na wygraną, ale trzeba się do nich stosować. Sprawdź już teraz najlepsze typy dnia na nadchodzące wydarzenia.

Wybór bukmachera

Pierwszą i jedną z najważniejszych spraw jest wybór bukmachera. Najważniejszą rzeczą tutaj jest to czy firma działa legalnie. Musi ona posiadać zezwolenie Ministerstwa Finansów. Dzięki temu gracz jest zabezpieczony, że firma nie ucieknie z jego pieniędzmi, a w razie wygranych Urząd Skarbowy nie nałoży kary, ponieważ podatki zostały odprowadzone. Po pierwszym wykluczeniu bukmacherów zostały nam tylko te, które działają legalnie w naszym kraju. Mimo tego wybór jest i tak bardzo duży. Kolejną sprawą jest oferta bukmachera.

Musimy podjąć decyzję co najczęściej będziemy obstawiać czy to piłka nożna, koszykówka, a może e-sport? Niektórzy bukmacherzy mają szersze oferty na dany sport. Warto wybrać taką opcję, która daje nam szeroki wybór opcji obstawiania. Równie ważną sprawą jest wysokość kursów. Jest wiele porównywarek kursów warto sprawdzić jaką marże ma dany bukmacher.

Ostatnią kwestią są bonusy bukmacherskie. Warto wybrać taki, który jest na prostych warunkach, a daje nam korzyści. Najpopularniejszym bonusem jest oczywiście bonus od depozytu. Firma zwiększa nasz początkowy budżet, ale aby móc to wypłacić musimy spełnić szereg wymogów.

Trochę rzadziej możemy spotkać Cashback po przegranym zakładzie. Tutaj warto zwrócić uwagę czy po przegranej możemy od razu wypłacić nasze pieniądze czy musimy to obrócić jak w przypadku bonusu od depozytu.

Jak grać żeby wygrać?

Niestety nie ma magicznej opcji na ciągłe wygrywanie. Jest jednak kilka sposobów zwiększających szansę na wygraną. Najważniejszą kwestią jest analiza meczu czy wydarzenia sportowego. Dobra analiza polega na sprawdzeniu wszystkich zależności, które mogą mieć wpływ na rezultat meczu. Warto sprawdzić kontuzje, zawieszenia, gdzie odbywa się mecz, rangę spotkania, aktualną forma, klubu czy historie spotkań.

Dobra analiza może być bardzo pomocna. Ważnym aspektem jest też spokojne podejście. Zdarzeń które możemy obstawiać jest mnóstwo co jest ciągłą pokusą do gry. Warto jednak obstawiać to na czym się znamy i mamy konkretne informacje, a nie rzeczy w których polegamy na szczęściu.

Granie wszystkie po kolei kończy się prędzej czy później wyzerowaniem depozytu. Warto też mądrze zarządzać budżetem. Odpowiednie stawki uchronią nas przed bankructwem nawet podczas tak zwanej czarnej serii, która zdarza się nawet najlepszym graczom.

typy dnia
Wpadington / shutterstock.com

Czy z bukmacherki da się utrzymać?

Pytanie które zadaje sobie każdy gracz. Oczywiście jest na to szansa, ale raczej niewielka. Większość graczy na dłuższą metę wychodzi na minus co oczywiście nie zawsze jest regułą. Stosując analizę spotkań i mądrze zarządzając budżetem mamy spore szanse polepszyć nasz budżet. Warto jednak pamiętać, że to hazard który uzależnia. Graj tylko za swoje pieniądze, które możesz stracić.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.