Wysoka wygrana jednego z graczy Fortuny. Ponad 1,5 miliona zł!

Fortuna 1 Liga

Fot. B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu


Trzy identyczne kupony, a na każdym maksymalna możliwa wygrana – o wyjątkowo udanej majówce może mówić jeden z graczy Fortuny, który zgarnął w poniedziałek ponad półtora miliona złotych.

Wszystkie kupony zostały zawarte za 165 złotych i składały się z 14 zakładów. Spotkania zostały rozłożone na cały tydzień. Co więcej, na kuponach znalazły się również zakłady wytypowane w ramach opcji tzw. Betbuildera, gdzie, aby zakład był uznany za wygrany 3 lub 4 zdarzenia w ramach jednego meczu musiały zostać bezbłędnie obstawione.

Już pierwszego dnia gdy zawodnicy Pogoni Szczecin w spotkaniu z Legią Warszawa otrzymali, przy stanie remisowym, czerwoną kartkę serce typera z pewnością zabiło bardzo mocno. Gdy jednak do bramki legionistów trafił Zahovic, a chwile później Grosicki można było odetchnąć z ulgą. Co ciekawe zdarzenia z większymi kursami okazały się być pewniejsze niż tzw. „pewniaczki.”

Przed ostatnim, decydującym dla losów wygranej dniem na kuponach pozostały tylko dwa mecze – Monaco – Angers i Barcelona-Mallorca. Kursy 1.37 i 1.32 sugerowały, że faworyci powinni sobie łatwo poradzić, ale z pewnością, gdy Mallorca w 79. minucie spotkania strzeliła bramkę kontaktową mogła wedrzeć się nutka niepewności, czy ostateczny sukces nagle nie zacznie się oddalać.

Linki do kuponów:

  1. https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMTE0MjcyOTMwMTogyA0-G9X4acMU3AM%3D&source=SB
  2. https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMTE0MjcyMzUwMToKyUZr6Kx4paCYQ8M%3D&source=SB
  3. https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDIyMTE0MjcyMTkwMDqcNxpZhSlnaz3Y3vg%3D&source=SB

To już kolejna wygrana, w której klient otrzymuje maksymalną wygraną. W osiągnięciu takiej kwoty pomógł AKO bonus, który w tym wypadku wyniósł aż 30%.

» Odbierz bonus 2720 PLN i typuj na efortuna.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.