Transfery klubów Lotto Ekstraklasy “zima 2018/2019”

Tabela aktualizowana jest codziennie pomiędzy godzinami 20.00 – 21.00

Pierwsza cyfra oznacza ilość spotkań rozegranych jesienią w Lotto Ekstraklasie, a  druga liczbę strzelonych goli.

Lechia Gdańsk

Przychodzą:
pomocnik Mateusz Cegiełka (rezerwy)
obrońca Filip Dymerski (rezerwy)

Odchodzą:
obrońca Adam Chrzanowski (Wigry Suwałki) – 3/1
napastnik Przemysław Macierzyński (Gryf Wejherowo) – 0/0
pomocnik Ariel Borysiuk (Wisła Płock) – 5/0
pomocnik Sławomir Peszko (Wisła Kraków) – 1/0 

Legia Warszawa Przychodzą:
portugalski pomocnik Luís Rocha (Panetolikós, Grecja)
portugalski pomocnik Salvador Agra (Cádiz, Hiszpania)
portugalski pomocnik Iuri Medeiros (CFC Genoa, Włochy)
Odchodzą:
chorwacki napastnik Eduardo (szuka klubu) – 1/0
łotewski bramkarz Vjačeslavs Kudrjavcevs (FC Ryga) – 0/0
pomocnik Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław) – 4/1
hiszpański napastnik Kante (Gimnastic de Tarragona) – 16/2 
pomocnik Mikołaj Kwietniewski (Bytovia Bytów) – 0/0 
obrońca Michał Pazdan (Ankaragucu) – 2/0
obrońca Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) – 3/0
Lech Poznań Przychodzą:
pomocnik Juliusz Letniowski (Bytovia Bytów)
rosyjski napastnik Timur Żamaletdinow (CSKA Moskwa)
bramkarz Krzysztof Bakowski (junior)
pomocnik Mateusz Skrzypczak (rezerwy)
Odchodzą:
hiszpański napastnik Dioni (Cultural y Deportiva Leonesa) – 7/0
napastnik Hubert Sobol (Warta Poznań) – 1/0
obrońca Maciej Orłowski (Górnik Łęczna) 2/0
bramkarz Bartosz Przybysz (Puszcza Niepołomice) – 0/0
napastnik Paweł Tomczyk (Piast Gliwice) – 10/2
Jagiellonia Białystok Przychodzą:
słowacki obrońca Andrej Kadlec (Spartak Trnava)
chorwacki obrońca Zoran Arsenić (Wisła Kraków) – 12/0
serbski napastnik Stefan Šćepović (Videoton FC Fehérvár)
hiszpański napastnik Jesús Imaz (Wisła Kraków) – 17/6
słowacki pomocnik Martin Košťál (Wisła Kraków) – 19/2
słowacki pomocnik Martin Adamec (Wigry Suwałki)
Odchodzą:
obrońca Łukasz Burliga (Wisła Kraków) – 11/1
pomocnik Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) – 13/0
irlandzki napastnik Cillian Sheridan (Wellington Phoenix FC) – 10/3
słoweński napastnik Roman Bezjak (APÓEL Nikozja) – 16/3
pomocnik Przemysław Frankowski (Chicago Fire) – 15/3
niemiecko-polski obrońca Lukas Klemenz (Wisła Kraków) – 7/1
napastnik Karol Świderski (PAOK Saloniki) 17/8
pomocnik Rafał Grzyb (szuka klubu) – 4/0
Pogoń Szczecin Przychodzą:
obrońca Jakub Bartkowski (Wisła Kraków) – 18/1
fiński napastnik Santeri Hostikka (FC Lahti) – 0/0
japoński pomocnik Jin Izumisawa (Tokyo Verdy) – 0/0
Odchodzą:
obrońca Sebastian Rudol (Sfântu Gheorghe) – 10/0
pomocnik Dawid Błanik (Odra Opole) – 8/0
gruziński obrońca Lasza Dwali (Ferencvárosi) – 13/1
bramkarz Łukasz Budziłek (Termalica Nieciecza) – 1/0
Piast Gliwice

Przychodzą:
napastnik Paweł Tomczyk (Lech Poznań) – 10/2

Odchodzą:
czeski napastnik Karsten Ayong (1.FK Příbram) – 1/0
pomocnik Denis Gojko (Stal Mielec) – 5/0 

Korona Kielce Przychodzą:
bośniacki pomocnik Ognjen Gnjatić (Roda Kerkrade)
pomocnik Oskar Sewerzyński (rezerwy)
Odchodzą:
pomocnik Mateusz Możdżeń (Zagłębie Sosnowiec) – 14/1
senegalski obrońca Elhadji Pape Diaw (Angers) – 20/2
bośniacki pomocnik Zlatko Janjić (Sonnenhof Grossaspach) 17/1
Wisła Kraków Przychodzą:
obrońca Łukasz Burliga (Jagiellonia Białystok) – 11/1
niemiecko-polski obrońca Lukas Klemenz (Jagiellonia Białystok) – 7/1
bramkarz Kacper Chorążka (Raków Częstochowa)
napastnik Krzysztof Drzazga (Puszcza Niepołomice)
pomocnik Wojciech Słomka (GKS Katowice)
pomocnik Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk) – 1/0 
serbski pomocnik Vukan Savićević (Slovan Bratysława)
pomocnik Jakub Błaszczykowski (VFL Wolfsburg)
napastnik Aleksander Buksa (junior)
pomocnik Daniel Morys (junior)
obrońca Dawid Szot (junior)
Odchodzą:
obrońca Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin) – 18/1
pomocnik Dawid Kort (APS Atrómitos Athinón) – 20/3
czeski napastnik Zdeněk Ondrášek (FC Dallas) – 19/11
chorwacki obrońca Zoran Arsenić (Jagiellonia Białystok) – 12/0
hiszpański napastnik Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok – 17/6
słowacki pomocnik Martin Košťál (Jagiellonia Białystok) – 19/2
chorwacki pomocnik Tibor Halilović (HNK Rijeka) – 11/0
Cracovia Przychodzą:
serbski napastnik Bojan Čečarić (FK Spartak Subotica)
rumuński pomocnik Sergiu Hanca (Dinamo Bukareszt)
bramkarz Adam Wilk (Ruch Chorzów)
obrońca Mateusz Pieńczak (junior)
obrońca Michał Zięba (junior)
Odchodzą:
rosyjski pomocnik Sierdier Sierdierow (szuka klubu) – 6/0
bramkarz Maciej Gostomski (szuka klubu) – 11/0
Arka Gdynia Przychodzą:
pomocnik Maksymilian Banaszewski (Stal Mielec)
urugwajski pomocnik Agustín Barán (brak klubu)
meksykański obrońca Rogelio Chávez (brak klubu)
niemiecki obrońca Michael Olczyk (brak klubu)
pomocnik Mateusz Stępień (rezerwy)
Odchodzą:
ukraiński pomocnik Andrij Bohdanow (szuka klubu) – 8/0
pomocnik Adrian Klimczak (ŁKS Łódź) – 1/0
napastnik Michał Żebrakowski (Warta Poznań) 0/0
pomocnik Karol Danielak (szuka klubu) – 4/0
obrońca Robert Sulewski (rezerwy) – 2/0
Zagłębie Lubin Przychodzą:
napastnik Patryk Szysz (Górnik Łęczna)
Odchodzą:
pomocnik Łukasz Moneta (Stal Mielec) – 3/0
napastnik Olaf Nowak (Zagłębie Sosnowiec) – 0/0
napastnik Artur Siemaszko (GKS Tychy) – 0/0
pomocnik Mateusz Matras (Górnik Zabrze) – 7/0
pomocnik Paweł Żyra (Chojniczanka Chojnice) – 1/0
pomocnik Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen) 15/0
Miedź Legnica Przychodzą:
bośniacki obrońca Božo Musa (NK Slaven Koprivnica)
hiszpański pomocnik Joan Román (AEL Limassol)
napastnik Rafał Adamski (rezerwy)
Odchodzą:
pomocnik Wojciech Łobodziński (rezerwy) – 16/0
hiszpański obrońca Fran Cruz (Extremadura) – 8/0
ghanijski obrońca Frank Adu Kwame (Wigry Suwałki) – 6/0
Wisła Płock Przychodzą:
hiszpański obrońca Ángel García (brak klubu)
pomocnik Ariel Borysiuk (Lechia Gdańsk) – 5/0
litewski pomocnik Justinas Marazas (Trakų FK)
napastnik Grzegorz Kuświk (Stal Mielec)
Odchodzą:
pomocnik Damian Szymański (Achmat Grozny) – 20/2
portugalski pomocnik Carlitos (szuka klubu) – 8/1
Śląsk Wrocław

Przychodzą:
pomocnik Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa) – 4/1
zambijski pomocnik Lubambo Musonda (Gandzasar Kapan)
obrońca Mateusz Hołownia (Legia Warszawa) – 3/0

Górnik Zabrze Przychodzą:
słowacki bramkarz Martin Chudý (Spartak Trnava)
gruziński pomocnik Walerian Gwilia (P – FC Luzern)
pomocnik Mateusz Matras (Zagłębie Lubin) – 7/0
Aghanijski pomocnik dam Orn Arnarson (Aalesunds FK)
islandzki pomocnik Ishmael Baidoo (Septemwri Sofia)
grecki pomocnik Giánnis Mystakídis (PAS Giánnina)
Odchodzą:
obrońca Bartłomiej Olszewski (Pogoń Siedlce) – 0/0
pomocnik Konrad Nowak (Puszcza Niepołomice) – 12/0
napastnik Marcin Urynowicz (Odra Opole) – 8/1
pomocnik Rafał Wolsztyński (Widzew Łódź) – 6/0
Zagłębie Sosnowiec Przychodzą:
słowacki bramkarz Lukáš Hroššo (FC Nitra)
gruziński napastnik Giorgi Gabedawa (Czichura Saczchere)
słowacki obrońca Lukáš Greššák (Spartak Trnava)
pomocnik Mateusz Możdżeń (Korona Kielce) – 14/1
grecki obrońca Giórgos Mýgas (Panetolikós GFS)
obrońca Tomasz Nawotka (MFK Zemplín Michalovce)
napastnik Olaf Nowak (Zagłębie Lubin) – 0/0
słowacki obrońca Martin Tóth (Spartak Trnava)
pomocnik Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice)
Odchodzą:
angolski napastnik Alexandre Cristóvão (szuka klubu) – 15/2
pomocnik Adam Banasiak (Radomiak) – 14/0
brazylisjki pomocnik Mello (szuka klubu) – 5/0 
portugalski obrońca Nuno Malheiro (szuka klubu) – 3/0
angielski pomocnik Callum Rzonca (GKS Katowice) – 5/0
nigeryjski napastnik Junior Torunarigha (szuka klubu) – 10/0 
angolski napastnik Alexandre Cristóvão (Dinamo Bukareszt) – 15/2
słoweński pomocnik Dejan Vokić (szuka klubu) – 15/0
obrońca Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice) – 17/0
   

 

Przejdź do paska narzędzi